Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 214 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast
Results 941 to 960 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #941 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Mie imi place cum arata doar ca e cam butucanos , sper sa ma adaptez

  2. #942 SP
    Member mladin86's Avatar
    Eu sunt de acord cu @razvanrazy si da, personal, sunt dezamagit de tot ce am vazut despre 'next gen'' pana acum si de modul CUM am vazut, cum mi a fost prezentat acest mult asteptat PS5, pana acum.
    De aia zic sa se trezeasca SONY, inca mai sunt sperante.

    FUK COVID! (sau coronavid cum zice primarele meu )

  3. #943 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Era nevoie sa umpleti atatea pagini cu discutii inutile ?

    Arata foarte misto dupa mine.Pare si destul de ergonomic, are design frumos.Ce ma deranjeaza e albul de sus, dar poate vor scoate si o versiune "black only" pe viitor.

  4. #944 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu sunt discutii inutile cat timp sunt on topic, mai exact discutii bazate pe o poza oficiala cu controller-ul viitoare console PS5.

    D-aia suntem pe un forum, sa ne dam cu parerea si sa spunem care este parerea noastra personala.

    Comentariul tau intra, desigur, in aceeasi categorie de "discutie inutila" in care-ti spui doar parerea. Care nu este inutila, acesta fiind scopul acestui thread - de discutii despre PS5.

  5. #945 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by gabridinu View Post
    https://www.gamesradar.com/crytek-en...xbox-series-x/ apropo de interviul aparut zilele trecute cu "Ali Salah" .
    Vad ca nimeni nu comenteaza articolul pus de gabridinu desi articolul initial a generat o groaza de discutii despre cum e o sursa sigura .

  6. #946 SP
    Junior Member Cyberpunk77's Avatar
    "In all, we went through several concepts and hundreds of mockups over the last few years before we settled on this final design. DualSense has been tested by a wide range of gamers with a variety of hand sizes, in order for us to achieve the comfort level we wanted, with great ergonomics."

    eu cred că încă e posibil sa vedem un mini display acolo.


  7. #947 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video ala nu era facut pe bune si in niciun caz nu avea cum sa booteze fix TLOU2 si langa sa fie GoT.
    Consola oricum pare pusa ca prin AR in video.

  8. #948 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    Vad ca nimeni nu comenteaza articolul pus de gabridinu desi articolul initial a generat o groaza de discutii despre cum e o sursa sigura .
    Iti multumesc ca ai postat, eu stiam de articol dar am spus sa nu mai suflu in ventilator iar ca cine stie ce imi mai vine pe PM.

    Te mira faptul ca nu s-a comentat deloc? Te rog sa imi raspunzi, te mira?

  9. #949 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pai nu inteleg unde vrei sa ajungi cu întrebarea pusa, insa o sa incerc eu sa iti răspund (si poate se regăsește si Xander in raspuns).
    In articolul respectiv nu spune nimic nou despre ce se stia deja din acel articol/interviu al lui Ali Salehi, si tot o data nici nu infirma nimic din ce a spus deja Ali Salehi. Daca este ceva de punctat ar fi faptul ca acel interviu a fost retras iar Salehi din motive personale nu mai vrea sa isi asume cele spuse in articol, iar aici se pot face sute de scenarii de ce nu mai vrea sa isi mai asume (fie un telefon de la Crytek, fie un telefon de la Microsoft, fie chiar de la Sony, deoarece in acel articol el a confirmat un lucru pe care Sony nu l-a adus in vreo discutie pana acum).
    Iar articolul se termina prin faptul ca au cerut si ei o parere de la Crytek pe care inca nu au primit-o.
    Acum întrebarea mea este din nou, ce ai/ati vrut sa spune-ti cu acest articol? Ca aveti asa un mod ironic in adresare...

    Daca ma intrebi pe mine, si este doar o opinie personala, faptul ca a fost retras articolul nu face decat sa confirme tot ce s-a spus in acel articol, iar sursa este cat se poate de sigura si reala mai ales prin prisma acțiunilor ce au urmat.

  10. #950 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa cum am zis si atunci, el a zis multe dar de fapt nu a zis absolut nimic nou si nimic concret. A zis ca-i mai usor de programat pt PS pentru ca...asa considera el.

    A explicat bine anumite lucruri deja stiute, cum explica multi altii, dar atat.

  11. #951 SP
    Member tudort's Avatar
    Un fel de recap până acum pentru cei care intră aici în perioada apropiată și nu numai :

    https://www.trustedreviews.com/news/...-price-2993694

    https://engnews24h.com/ps5-higher-th...-cryteks-word/

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  12. #952 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Am gasit articolul asta pe site-ul TechPowerUp , nu stiu cat este de adevarat....https://www.techpowerup.com/gpu-spec...on-5-gpu.c3480

  13. #953 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Iti multumesc ca ai postat, eu stiam de articol dar am spus sa nu mai suflu in ventilator iar ca cine stie ce imi mai vine pe PM.

    Te mira faptul ca nu s-a comentat deloc? Te rog sa imi raspunzi, te mira?
    Pe mine unul nu ma mai mira faptul ca locul asta e plin de fanboy, hateri, si oameni rai in general.
    On : Pana acum eram si eu cam carcotas cu PS5-ul, dar imi place ce vad.Au schimbat pana si numele controllerului.Hai ca generatia asta iese razboi mare, cum imi place mie.Intre Sony si MS vreau sa spun, nu intre fanboy (se stiu ei care sunt) -_-

    ---------- Post added 08-04-2020 at 20:20 ----------

    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Am gasit articolul asta pe site-ul TechPowerUp , nu stiu cat este de adevarat....https://www.techpowerup.com/gpu-spec...on-5-gpu.c3480
    Pare credibil

  14. #954 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Ma uit la Game Mode ala, la 1900 Mhz, pe care Sony nu l-a anuntat inca. Daca calculezi 36 CU cu frecventa aia, da fix 8,755 TeraFlopy. Si doar in boost la 2233MHz atinge 10,3 Tflopy.

  15. #955 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Ma uit la Game Mode ala, la 1900 Mhz, pe care Sony nu l-a anuntat inca. Daca calculezi 36 CU cu frecventa aia, da fix 8,755 TeraFlopy. Si doar in boost la 2233MHz atinge 10,3 Tflopy.
    A specificat Cerny că GPu o să scoată maxim 10.3 TFlops deci se potrivește. Însă nu uita aceste Floating Point Operations (FLOP) cuantifică imprecis câte operațiuni poate face procesorul grafic în calculații pe secundă. Oricum ordinul Tera deja e imens și 10 tera e arhisufucient. O placă video are multe tehnologii care au importanță. Unități computaționale, frecvențe gpu-memorie, lățime de bandă, nu uita că e un gpu rafinat, modificat pe noua arhitectură. Deci va avea performanță foarte bună sunt convins de asta.

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  16. #956 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  17. #957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    img-20200408-wa0017.jpg

  18. #958 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Am gasit articolul asta pe site-ul TechPowerUp , nu stiu cat este de adevarat....https://www.techpowerup.com/gpu-spec...on-5-gpu.c3480
    https://www.techpowerup.com/gpu-spec...es-x-gpu.c3482

    La PS5 vad galben pentru UHD, XSX verde

  19. #959 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    “The two most liked Instagram gaming posts of all time are the DualSense (4.4 million likes) and the PS5 logo (5.3 million likes).

    Combined, these two posts generated over 305,000 comments.”

    Incredibil cat Hype Creează Sony.

  20. #960 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu m-as lauda cu like-urile de pe Instagram. Sa nu uitam ca poza cu cele mai multe like-uri o are un ou...

    Dar e normal la cat de asteptat e PS5-u si cat de putina informatie ofera Sony.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 214 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts