Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 214 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #61 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Deja m-am plictisit de PS5. Astept PS6.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #62 SP
    Member morphine's Avatar
    Eu nu sunt așa nerăbdător să apară ps5. mai am o grămadă de jocuri de jucat dar nu am timp destul de ele. Mai degrabă s-ar lansa mai puține jocuri dar mai bune. Anyway, eu îmi doresc 60fps.

  3. #63 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by westy9009 View Post

    Sincer da doamne sa fie 2021 ... Inca este potent PS4 PRO
    ce numesti potent ?!
    2k upscalat spre 4k chinuit la 30fps ?! e nevoie de ceva mai puternic.

  4. #64 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    HZD, GOW, Spiderman, Detroit, Uncharted 4 sunt jocuri care nu cred ca te fac sa te plangi de cum arata.

  5. #65 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Lasă-le pe alea, ce zici de Assassin's Creed Odyssey, recent apărut, ce rulează pe ps4 la o rezoluție dinamică de 900p? Haideți să nu mai vorbim doar de ps4 pro (ce obține în GOW 4 un maxim de 38 fps la 1080p), ci de ps4, deținut de marea masă a cumpărătorilor actualei generații a consolelor Sony.

  6. #66 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu simt nevoia unui upgrade, daca voiam ceva mai puternic luam un XoX. Vreau jocuri foarte bune, cum au fost câteva și anul ăsta.

  7. #67 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca il face backwards compatible, il iau si maine Altfel, un 2020 pare rezonabil, desi eu cred ca va aparea in toamna lui 2019 si prin ianuarie 2020 la noi, as usual.

  8. #68 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cred ca iar ma repet, da , exclusivele sunt faine , da GOW arata misto ( dar tot 30fps) insa jocurile multiplatform se cam chinuiesc , vreau sa joc un assassins in 4k real si 60fps.. si nu ca sunt fitos, ci pt ca se poate si sunt dispus sa platesc pt asta, petrec prea multe ore in fata unui display si m-as bucura sa am o calitate mai buna pe consola, nu vreau PC ( desi o sa-mi cumpar unul destul de potent doar pt a inregistra ce reda ps4 .. )

  9. #69 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca vrei totul în 4k nativ detalii ultra mega, și 60 de fps, ia-ți un PC. Consola ieftina cu specificațiile pentru a rula așa ceva, nu ai sa vezi.

  10. #70 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    in fine , sper sa vina ps5 la anul

  11. #71 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mie nu mi-ar parea rau nici daca ar lansa de la inceput 2 console. Un PS5 la 400 euro sau ceva asemenator la pret cu PS4 la lansare si un PS5 Pro, pt cei ce vor grafica mai potenta si un framerate de 60fps in 4K. Cea din urma la 500-600 euro.
    Cei mai inraiti console gameri vor lua Pro-ul, iar normal userul va lua PS5 simplu.
    Si eu ma inscriu pe lista celor care ar da mai multi bani pentru ceva mai potent, dar nu as mai trece la PC gaming.

  12. #72 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și eu, mai ales că în 2007 am dat 600 de euro pe un PS3.

  13. #73 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Este posibil ca jocurile de ps4 să fie compatibile cu următoarea generație?

  14. #74 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    100%, aceeași arhitectura acum

  15. #75 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Orice e posibil pana la anuntul oficial. Multi spun ca s-ar putea sa fie, avand in vedere pushul MS pe partea de backwards compatibility.
    Pe de alta parte Sony ii da una si buna cu al lor PS Now. Sper totusi ca asta sa nu se interpuna in oferirea unei astfel de functionalitati pe viitoarea consola.

  16. #76 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Eu cred ca Sony sunt acum in joc de glezne, adică parcă se pregătesc să facă un anunț major.
    1. Au anunțat că sar peste Playstation Experience.
    2. Nu am vazut anunțuri de jocuri cu adevărat noi la ultimul E3 (2018).
    3. God of War IV a fost frumos, dar parca zici ca au tăiat intenționat jumătate de joc. Cei de la Santa Monica sunt intrați în silenzio stampa de la puțin timp după lansare.
    4. Naughty Dog la fel. Mai aruncă câte un trailer, dar nimic concret.
    5. Kojima, cu al lui Death Stranding, e dispărut în trailere.
    6. Se lansează RDR 2 imediat, care a speriat pe toata lumea si care o sa fie pe buzele tuturor copiilor de 8-12 ani, ca sa nu zic de cei mari, adolescenți, maturi. Probabil o sa vândă si un numar important de console PS4, pe lângă jocurile dedicate acestei console.
    7. Guerrila Games, iarăși nu au anunțat care este următorul lor joc după succesul Horizon Zero Dawn.

  17. #77 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu cred ca e mister ca o sa fie lansata in Noiembrie-Decembrie 2019. Adica au zis si ei ca e la end of cycle si sunt o gramada de stiri care zic de x studiouri care angajeaza pentru next gen.

  18. #78 SP
    Member vladthegamer's Avatar









    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #79 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sursa este valiza din Teleorman?

    Nu suna rau, dar au mai fost asa zise leak-uri pana acum. De data asta ori a avut cineva prea mult timp liber sa incropeasca astea ori sunt pe bune.

  20. #80 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Data de lansare pe acolo e, restul... speculații de la unul care are prea mult timp de nimic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 214 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts