Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 214 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #121 SP
    Member chris diaz's Avatar

  2. #122 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  3. #123 SP
    Member chris diaz's Avatar

  4. #124 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Mai putin de $500 nu are cum sa coste. PS4 s-a lansat la $400 in 2013, echivalentul a aproximativ $450 astazi, raportat la inflatie. Adauga si ca PS5 pare sa fie mult mai avansat tehnologic fata de PS4 la vremea lui si pana si $500 pare prea putin.

  5. #125 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Alte detalii interesante despre consola, PS VR si launch date titles aici.

    Ps4 (presupun ca e doar o greseala si se refera la PS5) exclusive launch games that i know of

    Gran Turismo 7 (vr)
    Pubg remaster 4k f2p with ps+ only on ps5
    Last of us 2 remaster
    Ghost of Tsushima remaster
    2-3 aaa games more + psvr2 games

    Non exclusive ps5 games 2020

    Battlefield bad company 3
    Harry potter
    Gta 6 Holiday 2020 most probably,not hearing anything ps4 related (hearing that Sony is paying huge money to secure 1 month time exclusive for ps5). Been hearing rumors about Miami and New York,so 2 big cities,but im not sure if thats 100% true
    Assassins creed
    Horizon 2 so far in 2021

  6. #126 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Mai putin de $500 nu are cum sa coste. PS4 s-a lansat la $400 in 2013, echivalentul a aproximativ $450 astazi, raportat la inflatie. Adauga si ca PS5 pare sa fie mult mai avansat tehnologic fata de PS4 la vremea lui si pana si $500 pare prea putin.

    Oricum, consola se va vinde in pierdere, din jocuri se face profitul.

  7. #127 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, asa se practica in general. Chiar scrie si in ce am postat eu ca va fi pe pierdere 100$ initial.
    Dar cu siguranta, doar din esxclusivitatea aia de 1 luna la GTA VI cred ca-si vor scoate banii

  8. #128 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Titluri frumoase, ganduri frumoase, asteptari mari, abia astept lansarea.

    Poate avea si 128GB de memorie RAM si rezolutie 16K, cel mai incantat sunt de SSD.

    Ce imi plac time exclusives astea de 1 luna, au descoperit Parisul, nu stiu ce m-as face alea 4 saptamani daca nu mi-as permite si PS5 si Xbox_whatever, as muri ca nu joc GTA 1 luna, intr-o perioada cand mai sunt alte 10-15 jocuri nou lansate
    Iti dai seama... 1 luna au numai ei... pfff...

  9. #129 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    La cat de multa disperare am văzut cand întârzie comenzile la jocuri una-doua zile si apuca altii sa se joace inainte ma gândesc ca sunt destui la care treaba asta cu timed-exclusives are efect

  10. #130 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exact. Pentru multi oameni, o luna de exclusivitate, mai ales la o serie de jocuri care paote fi orice system seller, inseamna enorm.
    Eu fac parte din acei multi oameni. Ma agit la 1-2 jocuri pe an, pentru care fac precomenzi cu mult inainte de aparitie si mi se pare normal sa nu stau sa ma milogesc de nimeni sa-mi ia banii pe prodisul pe care-l vreau.

    Iar in cazul GTA, la cate sute de ore am bagat in V pe X360 si X1, cu siguranta o sa fie mare lucru si eu ma vad cumparandu-l pe PS5 pt luna aia, dupa aia sa-l vand si sa-l iau pe Xbox unde sa rejoc, eventual, sau sa trec direct la online daca e cazul

  11. #131 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aprob, eu voiam sa-mi iau Destiny 2 la lansare pe PC-ul meu brand new, dar cand am vazut ca iese pe PS4 mai intai m-am sucit instant. Ca tot pe PC sa ajung sa-l joc but OH WELL.

  12. #132 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu as vrea sa o vad peste un an, sper sa nu se duca spre noiembrie 2020

  13. #133 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ba se duce

  14. #134 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Este mai bine sa iasa impreuna si PS5 si noul Xbox, in toamna anului 2020.

    Ganditi-va ca astfel nu se mai creea discrepanta temporala ca intre PS4 Pro si Xbox One X, vom avea ambele console head-to-head pentru comparatii si asa mai departe.

    O lansare in primavara anului 2020 nu este o solutie buna, vine vara, lumea pleaca in concedii, lansari mari de jocuri nu sunt, e o perioada moarta.
    Au nevoie de flagship titles ca sa isi arate muschii, pur si simplu lansarea unei noi generatii de console nu este compatibila cu perioada de primavara.
    In toamna-iarna este alt tonus, incep sa cada fulgii, ies multe jocuri, lumea e mai darnica la portofel, este DUPA E3 unde pot sa mai creeze putin hype, etc.

  15. #135 SP
    Member westy9009's Avatar
    Va spun sincer ....poate o sa fiu injurat ..dar personal chiar ma bucur sa nu se grabeasca cu lansarea . PS4 ..cel putin PRO este inca Potent ...plus ca nu imi doresc sa o dea cu ceva in bara grabind lucrurile .

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  16. #136 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu te înjură nimeni, PS4 și-a trăit viața, nu mai poate. Nu este nimic grăbit, stai liniștit

  17. #137 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    PS4 s-a lansat mult prea slab inca de la inceput, din pacate. Diferenta de la PS2 la PS3 a fost enorma (vezi the last of us vs. orice joc de PS2), dar diferenta de la 3 la 4 nu a fost foarte mare (vezi the last of us vs. orice joc de PS4 )


    O sa fie un an de gaming lesinat daca mai stam cu PS4...

  18. #138 SP
    Member lucas22010's Avatar
    plm, am PS3, PS4, PS4 Pro. daca apare PS5 si PS5 Pro, ce fac cu toate celelalte?

  19. #139 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai de PS4 nu mai ai nevoie daca apare PS5, va rula si jocurile de pe 4.

  20. #140 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Multi se grabesc sa le marite pe-ale lor, dar eu o tin. O sa ramana fata mare la mine in casa. Se gaseste intrebuintare si pentru ea, cu tot cu celelalte console super-mega-potente pe langa ea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 214 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts