Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Nioh 2

1. #1 SP
    Member KiritoStefan's Avatar

Nioh 2

2. #2 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Astept cu nerabdare sa vad ce imbunatatiri aduc primului joc, care pot sa spun ca mi-a placut f.mult.

3. #3 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Dap e fain, ar trebui sa-l termin si eu, dar la un moment dat nu am mai avut rabdare sa farmez.

4. #4 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Dap e fain, ar trebui sa-l termin si eu, dar la un moment dat nu am mai avut rabdare sa farmez.
    U wot m8? N-am farmat o secunda in primul. Jocul mi-a pus la dispozitie tot ce am vrut si cred ca am facut in total maxim 5 side-missions-uri, in rest am mers doar pe main missions.

5. #5 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Am fost mereu in urma cu level-ul, nush din ce motiv, si nu prea imi place sa refac aceleasi misiuni.

6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nici eu nu am avut probleme cu levelul. Dar asta poate pentru ca muream des si farmam fara sa vreau

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

7. #7 SP
    Senior Member bicky1310's Avatar
    N-am avut nici eu probleme cu level-ul. Dar m-a plictisit rau, dupa 25 de ore tot aceeasi inamici, aceleasi tactici. I-am dat pace. Sa vedem cum o fi ăsta, daca nu.... Sekiro

8. #8 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nioh 2 -Closed Alpha Trailer

9. #9 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Cum vi se pare demo? Mie mi se pare bunicel, mă dezamăgește grafica dar e de apreciat că te lasă să alegi grafica sau fps. Nu am jucat mult dar m-a făcut să iau în radar primul joc pe care tot nu l-am băgat în seamă până acum.

10. #10 SP
    Junior Member codpin's Avatar
    Ai fost invitat pt demo? Fiind closed alpha am inteles ca e pe baza de invite...

11. #11 SP
    Member Darthstone's Avatar
    M-am înscris mai demult și alaltăieri am primit mail cu codul de activare al jocului. Daca mai primesc ceva, voi posta aici.

12. #12 SP
    Member 077danyel's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.