Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Versiune consola?

  1. #1 SP
    Junior Member gerbil's Avatar

    Versiune consola?

    Salut! Stie cineva ce versiune este consola de la emag Consola Sony Playstation 4 PRO, 1 TB, Negru plus Joc FIFA 19 ?

  2. #2 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Salut. Nu am vazut ca una dintre console sa fie vanduta de catre eMAG. Vad doar selleri... Cel mai bine dai un e-mail celor ce o vand pe platforma eMAG.
    Ma cam indoiesc sa fie chiar ultima versiune 7216B. Mai degraba as merge pe varianta 7016B.

  3. #3 SP
    Junior Member gerbil's Avatar
    A fost vanduta de emag era ultima pe stoc, acuma vad ca nici nu mai apare, apare stoc epuizat dar la alta firma. Ciudat. Mi-a venit astazi, este versiunea 7116B. Este ok?

  4. #4 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Da este ok, sa zicem. Este a doua versiune din cele 3.
    Prima 7016B, apoi 7116B, 7216B.

    Nu stiu exact ce imbunatatiri au adus pe partea de ventilatie fata de prima versiune.
    Poate vor spune colegii ce au versiunea asta .

  5. #5 SP
    Junior Member gerbil's Avatar
    M-am jucat pe ea Res Evil 7 vad ca nu face zgomot.

  6. #6 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Doar in anumite jocuri, zgomotul ventilatorului este mai puternic.

  7. #7 SP
    Junior Member axytl's Avatar
    7116B este dezastru, da.ti un google sa vedeti cata lume se plange de acest model, avion,ozn, in tot felul a fost numita, face un zgomot infernal

  8. #8 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Inseamna ca nu ai auzit cum face ultima serie CUH-7216B in Metal Gear Solid V : The Phantom Pain. E acelasi zgomot infernal ca la prima versiune CUH-7016B, fiindca au revenit la ventilatoarele Delta. Ca unul care am avut 2 versiuni CUH-7016b zgomotoase rau de tot, apoi am luat un PS4 slim care era dead-silent, iar ulterior am revenit la PS4 Pro seria CUH-7216B, pot spune asa : cei care aveti 7116B nu va luati dupa recenziile de pe net, cu PS4 Pro este o loterie in privinta silentiozitatii in unele jocuri. Iar uneori, maximul de zgomot este atins in meniuri. Bucura-te de consola, in 2 ani o mariti si-ti iei PS5, garantia iti acopera orice posibila defectiune, care iti spun de pe acum, n-o sa vina. Stai linistit!

  9. #9 SP
    Junior Member axytl's Avatar
    Chris am prima versiune de ps4 normal joc pe ea days gone nici nu maraie, nici in joc nici in meniu, am luat acum o saptamana din Media Markt un 7116B , am rulat 5 min fsr cry 5 si am crezut ca o sa decoleze, insa te poti convinge pe youtube unde sunt video.uri nenumate intre 7116b si 7216b sa te convingi de diferente.

  10. #10 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Iar eu iti spun ca am prieteni la care Metal Gear Solid V, invocat ca exemplu negativ in privinta zgomotului pe seria CUH-7216B, este aproape silent pe seria CUH-7116B. Din cauza asta spun ca este o loterie cu PS4 Pro. De asemenea, am spus ca am avut un PS4 slim care era anormal de silent. Evident, performanta era pe masura PS4 slim, adica nu prea ok. Asa am revenit la PS4 Pro.

  11. #11 SP
    Junior Member axytl's Avatar
    Sincer sa.ti spun in far cry 5 diferenta intre ps4 normal si cea de 7116b la.zgomot era enorma, insa am sa raman la ps4 normal pana apare ps5, nu este o diferenta wow intre cele 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 08-11-2018, 05:41
  2. Dragon Age 2 va avea o versiune demo By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 02-02-2011, 18:19
  3. H.A.W.X 2 primeste versiune demonstrativa By Walkman in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2010, 10:35
  4. Super Street Fighter 4 versiune de 3DS By paunstefan in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 29-07-2010, 22:06
  5. F1 2010 fara versiune demonstrativa By GS0Ls in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 25-07-2010, 20:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts