Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 181

Thread: Ratchet & Clank: Rift Apart

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    Ratchet & Clank: Rift Apart

    Attached Images Attached Images ratchet-clank-rift-apart.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Abia il astept. Arata super fun

  3. #3 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Zici ca e film Pixar. Arata senzational!

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Unul din cele mai impresionante jocuri din conferinta de aseara si unul in care se vede clar RTX-ul in fiecare cadru (dar si SSD-ul prin usurinta prin care treci prin universuri). Partea de iluminare este senzationala, reflexiile arata demential, peste tot, iar umbrele sunt ffff misto

    Jocul trecut l-am luat la vreo 2 ani de la aparitie de plictiseala si a fost o surpriza foarte placuta, asa ca nu voi astepta acum nici macar o secunda. Cu siguranta day 1 si sper sa fie launch title, care sa justifice si achizitia consolei

  5. #5 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    CGi movie like.
    Attached Images Attached Images e6d646f3-e802-4c81-bbc3-1e760a2b6d0e.jpeg 22a54f0e-886f-4120-99a1-d0d18b4e41e1.jpeg 2d894d71-5447-4524-8731-df0913c0072f.jpeg

  6. #6 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Video cu gameplayul, chiar daca nu are o calitate extraordinara


  7. #7 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Jocul trecut l-am luat la vreo 2 ani de la aparitie de plictiseala si a fost o surpriza foarte placuta, asa ca nu voi astepta acum nici macar o secunda. Cu siguranta day 1 si sper sa fie launch title, care sa justifice si achizitia consolei
    Toate au fost foarte dragute, eu le-am jucat si pe alea de pe PS3 la vremea lor si au fost super, iti mai si pune cate un zambet pe fata, comic uneori! Am sa-l joc si eu cu placere!

  8. #8 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Yes please

  10. #10 SP
    Manager paul's Avatar
    This is a full, longer, uncut demo!
    Geoff Keighley (@geoffkeighley) / Twitter
    [...] And yes, i will be asking for deets on that fem Lombax [...]
    Geoff Keighley (@geoffkeighley) / Twitter
    Attached Images Attached Images egrhviru4ail98s.jpg

  11. #11 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Poate ne da si o data de lansare, eu cred ca va fi titlu de lansare, sper!

  12. #12 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai n-au zis deja ca va fi launch title pentru PS5?
    Eu asa am retinut si e efectiv motivul pentru care mi-as lua PS5 day 1

  13. #13 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Day one buy. Sper sa faca si un bundle frumos <3

  14. #14 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pai n-au zis deja ca va fi launch title pentru PS5?
    Eu asa am retinut si e efectiv motivul pentru care mi-as lua PS5 day 1
    Din cate imi aduc aminte, nu au dat o data de lansare, poate nu am fost atent....

  15. #15 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda, am cautat acum si nu am gasit niciun articol pe tema asta - e posibil sa fi inteles eu gresit

  16. #16 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ba nu, atunci la prezentare au spus ca vine dayone cu consola, asa tin si eu minte.

  17. #17 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pai n-au zis deja ca va fi launch title pentru PS5?
    Eu asa am retinut si e efectiv motivul pentru care mi-as lua PS5 day 1
    Doar Spiderman MM si mizeria aia de Bugsnax. Mai sunt șanse pentru GT7, dar nu mi-aș face speranțe.

    Eu zic sa nu va mai amăgiți, lista cu jocuri exclusive PS5 pentru anul asta e jenanta.

  18. #18 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    [...] mizeria aia de Bugsnax. [...]
    De ce esti hater? Sa nu patesti ca la The Last of Us: Part II.

    De la Sony Interactive Entertainment sunt 9 jocuri.
    Astro's Playroom si Marvel's Spider-Man: Miles Morales (tot Insomniac Games) sunt confirmate launch titles.
    Horizon Forbidden West e 2021.
    Raman Demon's Souls, Destruction AllStars, Gran Turismo 7, Returnal, Sackboy: A Big Adventure si desigur, Ratchet & Clank: Rift Apart.
    Poate inca unul sa mai fie launch title si altul sa prinda decembrie.
    Cred ca Insomniac Games o sa lase Ratchet & Clank: Rift Apart pentru Q4 FY2020 (ianuarie-februarie-martie 2021).

    Eric Lempel, SVP and head of global marketing: "The content that will be in the launch window and beyond is incredibly exciting. I would say that this is the best line-up that we've ever seen in the history of PlayStation, [...]".
    Plus ce mai e de la third-party, cu Godfall exclusivitate launch title inclusiv, rezulta ce zice.

  19. #19 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    As da toate cele 9 jocuri pe un nou God of War. Niciunul din ele nu arata la fel de bine că ultimul oricum, deși e de PS4.

  20. #20 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Eric Lempel, SVP and head of global marketing: "The content that will be in the launch window and beyond is incredibly exciting. I would say that this is the best line-up that we've ever seen in the history of PlayStation, [...]".
    Ce altceva ar putea sa zica? Avem 1-2 jocuri day 1 si in rest...'mnezou cu mila? Nu cumparati consola pentru ca lansam jocuri pe ea doar la 1 an distanta?

    Horizon nu cred ca prinde nici macar holiday 2021, iar Astro's Playroom e doar un demo care demonstreaza capabilitatile consolei, care va veni preinstalat pe toate PS5, deci nu se poate numi joc disponibil day 1. La fel am putea numi si OS-ul ca este disponibil day 1.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ratchet & Clank By Einherjar793AD in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 111 Last Post: 29-06-2021, 14:59
  2. Ratchet & Clank pe marile ecrane in 2015 By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 3 Last Post: 25-04-2013, 10:08
  3. Ratchet & Clank HD Collection pe PS3? By dragoszontara in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-03-2012, 16:37
  4. Ratchet & Clank Future: CT Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 30-10-2009, 11:29
  5. Ratchet & Clank - Seria By braingrinder in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 10 Last Post: 11-09-2009, 18:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts