Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 302 of 903 FirstFirst ... 202 252 292 300 301 302 303 304 312 352 402 802 ... LastLast
Results 6,021 to 6,040 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6021 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Am o intrebare, a incercat cineva sa joace online fara ps+ ? Intreb deoarece eu joc fifa 14 online si nu am ps+. Nu am activat nici alea 14 zile de free (nu a mers).

  2. #6022 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    verifica daca ai plusul totusi activat (dar pe web). e cam ciudat sa mearga fara plus.

  3. #6023 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    poate ai dat fara sa vezi sa incerci 2 zile gratuite pe plus iti apare la fifa cand intri pe online daca doresti. si nu te mai duce in nu stiu ce meniu sa activezi plus

  4. #6024 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Stiu ca acest post nu se refera neaparat la PS4,dar here we go...

    De ce merge PSN Store asa de greu pe PC (Chrome/Firefox) si merge super rapid pe Safari (iOS),mi se pare un pic ciudat ca este mai bine optimizat pentru terminale mobile :S

    Este ceva remediu pentru PC?

  5. #6025 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Daca am contul principal facut pe UK, cu abonament PS+ pe UK si mai am un cont pe US si cumpăr un joc digital de pe US, dar vreau sa il joc de pe contul de UK, ce trebuie sa fac?


    Pur si simplu, cumpăr jocul, apoi ma loghez pe UK si ma joc ?


    Sau activez consola ca primară de pe contul de US sau de pe contul de UK ?

  6. #6026 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Trebuie sa activezi consola ca si principala pe ambele conturi.

  7. #6027 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Nu cred ca merge sa fie primara pe doua conturi simultan

  8. #6028 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    O consola o poti seta ca primara pentru mai multe conturi simultan. Pentru un cont nu pot fi atribuite 2 sau mai multe console primare, doar una.

  9. #6029 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Deci setez de pe ambele conturi consola ca si primară si pot accesa de pe contul de UK si jocurile de US si abonamentul plus cu multiplayer si jocurile gratuite.

  10. #6030 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Exact.

  11. #6031 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Adica voi vreti sa ziceti ca daca am un cont de USA cu Ps+, pot juca de pe contul de UK online multiplayer chiar daca nu am Ps+ pe acest cont?

  12. #6032 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    adica da...exact

  13. #6033 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Da, daca este setata consola ca fiind primara pentru contul de US.

  14. #6034 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Playstation App pentru Android ce face? In afara de trimis mesaje la prieteni, ceea ce nu ma intereseaza, restul optiunilor ma reactionează catre site- ul lor infect, care se misca super greu.

    Macar daca puteai sa cumperi jocuri direct din app.

  15. #6035 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Daca nu setezi consola ca si principala nu vei putea deschide jocul descarcat, ca va da o eroare de licenta.Cum au spus si colegii de mai sus,poti seta mai multe conturi ca si principale pe o consola,eu momentan am cel principal (SUA) si unul secundar pe HK.

    ---------- Post added 23-01-2014 at 12:49 ----------

    @the_fool2k Daca ai 2 conturi PSN poti trimite de pe unul pe altul screenshoturi pe care din urma le poti descarca prin aplicatie (fiind signed-in cu contul secundar) prin mesaje.

    Mie nu-mi place sa atasez contul de FB la PS4,si folosesc aceasta metoda.

  16. #6036 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  17. #6037 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ce dracu... ori plateste Sony dev sa faca o versiune superioara pe PS4 ori nu stiu Nu cred ca xbone este atat de slab.

  18. #6038 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Probabil ca este o combinatie de firmware slab si ceva capabilitati grafice mai scazute. Nici eu nu cred ca este asa de slaba consola.

  19. #6039 SP
    Junior Member pinguu's Avatar
    Azi dimineata am primit si eu consola de la Altex. Merge foarte bine insa nu am gasit foaia cu ps+ free 14 days. Daca imi trimit cei de la altex codul il intriduc in redeem codes sau incerc sa imi fac eu cont la ei? Pt ca am incercat sa fac iar datele de pe card imi spun ca nu sunt corecte . Trebuie un card de Anglia? Contul este pe UK. Am si fifa 14 dar nu mi-au dat momentan nicio zi gratuita de ps+ (am inteles ca ofera 2 zle gratuite) .Multumesc

  20. #6040 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Intra in Store din consola la PS Plus si o sa dai de cele 14 zile trial, numai ca te obliga sa bagi card bancar. Nu stiu daca merge cu card bancar de Romania.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts