Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 350 of 903 FirstFirst ... 250 300 340 348 349 350 351 352 360 400 450 850 ... LastLast
Results 6,981 to 7,000 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6981 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am patit si eu la fel dupa ce a stat o luna. Sterge conexiunea si fa-o din nou.

  2. #6982 SP
    Member luciteck's Avatar
    Pe mine ma enerveaza o chestie. Orice demo, orice joc care l-ai downloadat si de care nu mai ai nevoie, ramane in continuare in library ca un fel de shortcut catre download, chiar daca l-ai sters. Astfel ca in timp vei avea o ditamai lista daca Sony nu implemeneteaza intre timp un update prin care poti sa stergi "shortcuturile" respective.

  3. #6983 SP
    Admin MonkY's Avatar
    liciteck: scrie-le pe blog sau pe contul de twitter... am observat ca au inceput sa tina cont cei de la Sony de propuneri si problemele postate.

  4. #6984 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Quote Originally Posted by Dyablous View Post
    Buna Ziua,

    Observ la ps4-ul meu ca nu pot viziona absolut nimic pe youtube datorita faptului ca nu am instalat adobe flash player. Cand incerc sa il instalez zice ca sistemul meu de operare nu suporta flash playerul.
    Multumesc.

    Stima
    Www.youtube.com/tv

  5. #6985 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Hihi
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1396727747440.jpg

  6. #6986 SP
    Junior Member guest2480's Avatar
    Cine ii interesat de Killzone Shadow Fall, il gaseste la reducere cu 159 Ron la Altex/Media Galaxy
    Promotie Killzone Shadow Fall

  7. #6987 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Am dat de postul acesta: [PS4] Rebuild Databa - Forums - Battlelog / Battlefield 3

    Oare este chiar asa de recomandat sa faci "rebuild database"? Din cate am vazut pe forum la sucker punch, cineva a scapat de stutter in infamous second son dupa ce a folosit optiunea respectiva. Exista ceva riscuri?

  8. #6988 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by guest2480 View Post
    Cine ii interesat de Killzone Shadow Fall, il gaseste la reducere cu 159 Ron la Altex/Media Galaxy
    Promotie Killzone Shadow Fall
    In magazin este 189 lei.

  9. #6989 SP
    Junior Member eeraserr's Avatar
    Faci rezervare de pe site direct in magazin, asa il iei la acel pret😉

  10. #6990 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Oare este chiar asa de recomandat sa faci "rebuild database"? Din cate am vazut pe forum la sucker punch, cineva a scapat de stutter in infamous second son dupa ce a folosit optiunea respectiva. Exista ceva riscuri?
    Iti dai seama ca e recomandat doar in cazul in care chiar ai probleme. La mine nu a fost nevoie pana acum (dar am SSHD). Acel rebuild database practic re-aranjeaza fisierele pe disk... si intrucat hdd-ul este totusi unul foarte lent (5400RPM), accesul la fisiere fragmentate poate deveni problematic. Pune un HDD de 7200 RPM sau un SSHD (sau daca-ti permiti chiar un SSD), si vei vedea ca nu exista acel "stutter".

    Acum, in mod logic, orice joc ar trebui sa mearga fara probleme chiar si pe un drive fragmentat in draci... insa totusi vorbim de un sistem care e inca la inceputuri. Probabil in timp se va face aceasta defragmentare cand sta in idle (asa cum face si Windows-ul).

  11. #6991 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Se poate schimba de undeva cum si cand sa intre consola in standby? Daca o opresc manual de la butonul power off de pe consola imi intra in stand by. Ma enerveaza la culme, nu am nevoie de stand by cand apas pe power off.

    Cred ca o sa dau consola asta la schimb pe un PS3.

  12. #6992 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pentru a stinge complet consola tine degetul pe buton pana face si al 2-lea bip.

  13. #6993 SP
    Banned fann's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Se poate schimba de undeva cum si cand sa intre consola in standby? Daca o opresc manual de la butonul power off de pe consola imi intra in stand by. Ma enerveaza la culme, nu am nevoie de stand by cand apas pe power off.

    Cred ca o sa dau consola asta la schimb pe un PS3.
    Iti fac eu rost de ps3 si cu ceva jocuri daca vrei

  14. #6994 SP
    Member valentin2007's Avatar
    uploadfromtaptalk1396940346187.jpg

  15. #6995 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by eeraserr View Post
    Faci rezervare de pe site direct in magazin, asa il iei la acel pret
    Vroiam sa zic ca in magazin nu e 250 lei.

  16. #6996 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by fann View Post
    Iti fac eu rost de ps3 si cu ceva jocuri daca vrei
    Daca e PS3 PHAT putem face schimb.

  17. #6997 SP
    Member legokid220's Avatar
    Are un prieten un ps3 super slim castigat de la emag cu 500 de gb si o gramada de jocuri.
    incearca s-o dea de mult timp... dar nu gaseste nimic. ar fi bucuros sa ia in schimb ps4 tau...
    fara alte smecherii ... va puteti intali personal pt teste si altele.. daca esti interesat lasa-mi un pm.

  18. #6998 SP
    Banned asperas's Avatar
    PS3 PHAT is LEGEND..nu l-as da pe PS4 never!

  19. #6999 SP
    Member legokid220's Avatar
    Adevarat. PHAT e o legenda.. poate crapa in orice clipa. e un soi de ps4 de la primu lot care are tot felu de probleme.. de la incalzire pana la YOLD.

  20. #7000 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Adevarat. PHAT e o legenda.. poate crapa in orice clipa. e un soi de ps4 de la primu lot care are tot felu de probleme.. de la incalzire pana la YOLD.
    Depinde ce phat , cel de 80 Gb nu crapa , nu se incalzeste si nici nu face YLOD .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts