Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 399 of 903 FirstFirst ... 299 349 389 397 398 399 400 401 409 449 499 899 ... LastLast
Results 7,961 to 7,980 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7961 SP
    Member chesterb's Avatar
    poţi. de asemenea poţi să ai 2 conturi. să cumperi jocurile de pe us store şi să le joci de pe contul de uk.

  2. #7962 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Maine se va ridica consola de la mine prin curierat urmand ca cei de la Altex sa constate defectul si starea consolei iar daca e cum spun eu se va trimite alta noua sau se vor returna banii ...

  3. #7963 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cam ce credeti ca o sa cada luna viitoare pe ps plus?
    Eu cred ca Knack.

  4. #7964 SP
    Member chesterb's Avatar
    ar fi bine, dar nu cred. e încă prea devreme pentru knack.

  5. #7965 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu sper sa fie The Last of Us: Remastered.

  6. #7966 SP
    Member chesterb's Avatar
    la câţi o să-l joace o să fie ca şi cum ar fi la free.

  7. #7967 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Multumesc tuturor pentru rabdarea pe care ati avut-o cu mine.

    @bogdan-theodor
    Cu siguranta se vor rezolva toate neplacerile aparute si cred cu convingerea ca iti vor da o alta consola.Trebuie doar sa rabzi cateva zile pana la primirea consolei.

  8. #7968 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Merci ! Distractie placuta pe noua consola :-)

  9. #7969 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    update software 1.74

    system stability..

  10. #7970 SP
    Member chesterb's Avatar
    oare mai aşteptăm mult un update pentru custom ui/background?

  11. #7971 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    update software 1.74

    system stability..
    In ritmul asta PS4 o sa devina cea mai stabila consola de pe planeta.

  12. #7972 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    V-as sfatui sa nu faceti update inca intrucat exista deja cateva probleme raportate de userii de pe forum PS.Cel putin la mine cand doresc sa dau activate primary PS4 imi apare o eroare.La unii exista aceeasi eroare iar la altii diverse probleme,cum ar fi neafisarea avatarelor si datelor dorite.Cred cava aparea in curand un update pentru acest update

  13. #7973 SP
    Member chesterb's Avatar
    nu cred că o să apară foarte curând update nou.
    eu l-am făcut de dimineaţă şi n-am observat nicio problemă.

  14. #7974 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Va aparea unul major care va aduce destul de multe functii in plus de media, a fost confirmat lucrul acesta deja si se banuieste ca va fi lansat in perioada in care va avea loc gamescon

  15. #7975 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tabăra cealaltă se mișcă mai repede si cu folos, sper sa apara anul acesta suportul pt. mp3 si blu ray 3d

  16. #7976 SP
    Senior Member nina's Avatar
    vinde cineva din brasov un ps4(care e aproape de mine)
    are garantie la ea dar a zis ca a vandut killzone si consola era bundle
    de exemplu o cumpar si se strica dupa un timp.imi trebuie si killzone-ul ca sa ma pot folosi de garantie?

  17. #7977 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Din cate stiu eu nu iti trebuie.Poate gresesc, so i'm not sure.

  18. #7978 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Salutari. Am schimbat și eu consola de la ps3 la 4 și am nevoie de puțin ajutor. Am inteles ca pentrh a juca online trebuie sa platesti, de unde cumpar, sau cum?Contul meu este pe România, merge sa schimb doar adresa sau trebuie sa fac alt cont?

  19. #7979 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ai toate raspunsurile aici si nu numai http://www.consolegames.ro/forum/f11...aystation-4-a/ MonkY chiar a facut o treaba excelenta cu aceste ghiduri, cred ca ar trebui sa fie promovate mai mult ca vad din ce in ce mai multi useri care pun intrebari care se gasesc acolo si probabil ca nu vad threadul dinainte

  20. #7980 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by flaviusdani View Post
    Salutari. Am schimbat și eu consola de la ps3 la 4 și am nevoie de puțin ajutor. Am inteles ca pentrh a juca online trebuie sa platesti, de unde cumpar, sau cum?Contul meu este pe România, merge sa schimb doar adresa sau trebuie sa fac alt cont?
    Nu cred ca poti schimba tara de origine a contului.Am facut o proba la contul meu sa vad daca e posibila schimbarea tarii.Din ce am observat eu,numai adresele se pot schimba, nicidecum tara. Trebuie sa-ti faci un alt cont ca sa fii abonat la US sau UK.


    Poti cumpara de pe urmatoarele linkuri: 1-Year PlayStation Plus Membership - PS3/ PS4/ PS Vita Digital Code CD Key, Key - cdkeys.com sau aici Amazon.com: 1-Year PlayStation Plus Membership - PS3/ PS4/ PS Vita [Digital Code]: Video Games

    Eu am cumparat chiar azi,pardon ,ieri,abonamentul US de 28 lire sterline care ar insemna cam 47 de dolari,de pe primul link ,adica de la cdkeys.Trebuie sa-ti faci cont mai intai la ei,apoi dai add to basket dupa care platesti cu paypal.Apoi dupa efectuarea platii cu paypal o sa-ti ceara din motive de siguranta un numar de telefon pentru ca site-ul sa-ti trimita un sms cu codul furnizat de ei.Imediat dupa ce vei introduce codul vei primi redeem code pentru abonamentul US.

    La amazon nu stiu exact cum ar trebui parcurs pasii,din cate am citit poti plati cu cardul ,totusi, inainte de a face asta,ar trebui sa pui adresele din SUA pe contul respectiv.

    Dupa cum prea bine a zis AndRewqp poti citi ghidul complet si perfect realizat de Monky,dar daca ai alte nelamuriri nu ezita sa scrii aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts