Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 708 of 903 FirstFirst ... 208 608 658 698 706 707 708 709 710 718 758 808 ... LastLast
Results 14,141 to 14,160 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14141 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    Daca descarc pe ps4 un joc pentru ps3 de pe ps store va functiona?sau nici macar nu ma lasa sa il descarc?

  2. #14142 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nu se poate .

  3. #14143 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Nu am trim. Doar upload, information si delete.
    Pe undede trebuie sa fie.
    Cam asa ar trebui sa arate.
    Attached Images Attached Images 20160122193948.png

  4. #14144 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by stefanpuica View Post
    Daca descarc pe ps4 un joc pentru ps3 de pe ps store va functiona?sau nici macar nu ma lasa sa il descarc?
    Nici nu o sa apara la download (pe consola PS4) jocurile de PS3, nu sunt compatibile. Valabil si daca bagi un disc de PS3 in PS4.

  5. #14145 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Mai are cineva probleme cu psn-u? Imi zice Cannot load. Am dat un test la net imi da o erroare. Am dat sing out si acuma cand dau sing in imi da iar o erroare. Nici pe telefon nu ma lasa cu app.

  6. #14146 SP
    Junior Member shumy1804's Avatar
    Da. Mie tot imi da eroarea "NW-31189-2". Am resetat de cateva ori PS-u, restartat routerul, etc, etc, jucam offline momentan.

  7. #14147 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Da, si tot erroarea asta imi da si mie

  8. #14148 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Daca foloseste cineva sunet pe iesire optica si ma poate ajuta si pe mn ar fi super, nu vreau sa investesc si dupa sa vad ca nu merge. Problema mea este ca vreau sa vad bluray de pe hard si aproape toate au sunet dts, stiu ca nu suporta acest format insa am vazut cv pe net ca daca ai un sistem si folosesti iesirea optica la setarile ps: sound and screen/audio output settings/primary setat pe optical, la audio format ai 3 setari linear pcm, dolby si dts, pe dts sau linear pcm ar trebui sa mearga, poate cineva testa va rog? Va trebuie un film mkv sau bluray cu sunet dts plz ajutati-ma sa nu investesc aiurea

  9. #14149 SP
    Member musat's Avatar
    Am jucat de la ora 9 până la 14 (aproximativ) GTA5 online și nu am avut probleme cu rețeaua.

  10. #14150 SP
    Member legokid220's Avatar
    Credeam ce e de la mine problema NW 31189 2, Ma tot bat azi dimineata cu netu crezand ca e de la mine.

    ---------- Post added 24-01-2016 at 19:59 ----------

    Revin cu problema NW 31189 2, se pare ca abonatii cu net de la romtelecom (telekom) intampina problema asta. Incerc sa sun la ei dar nu raspunde nimeni, sunt in asteptare de 15 min... si chiar daca ar raspunde , ultima experienta cu ei a foat jalnica.. cand le zic de PSN parca le.as vorbi de ozn'uri. Faza e' ca netu imi merge perfect.. iar ultima data mi-au zis ca nu sunt ei responsabili pt asta atat timp cat internetul functioneaza. Ce sa fac?

  11. #14151 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Alt provider, daca iti dau atatea batai de cap.
    Sunt altii care te trateaza mai bine pt banii pe care ii platesti.

  12. #14152 SP
    Junior Member shumy1804's Avatar
    Subscriu la ceea ce a spus legokid220. Abonat Telekom, intampin aceeasi problema. Se pare ca acuma pot intra pe lista de friends (inainte nu puteam), insa cand incerc sa accesez alte optiuni, primesc aceeasi eroare.

  13. #14153 SP
    Junior Member equinoxe4's Avatar
    Am si eu problema asta , net de la telekom toata ziua nu a mers , am sunat la telekom si bineinteles ca nu au zis nimic de vreo problema am dat reset general la modem si pt un moment am reusit sa ma conectez dar imediat a aparut iar eroarea si numai merge

  14. #14154 SP
    Junior Member consola2016e's Avatar
    Quote Originally Posted by equinoxe4 View Post
    Am si eu problema asta , net de la telekom toata ziua nu a mers , am sunat la telekom si bineinteles ca nu au zis nimic de vreo problema am dat reset general la modem si pt un moment am reusit sa ma conectez dar imediat a aparut iar eroarea si numai merge

    salut . sunt abonat telekom si am avut si eu problema cu psn de ieri seara*sambata) in seara asta am sunat la ei si initial au zis ca nu stiu de problema asta apoi cica au mai sunat cateva persoane..si spera sa rezolve pana ...cine stie cand..
    asa ca cine e abonat telekom si nu le merge psn-ul sunati acum ca raspund la orice ora ! nu e normal ..platim un abonament si nu putem sa ne jucam din cauza telekom romania..bleahh

  15. #14155 SP
    Member musat's Avatar
    RDS (1 Gb viteza) + Router Wireless Asus RT-AC55U si nu am avut probleme din cauza netului pe consola. Daca nu va intelegeti cu providerul in privinta calitatii serviciului amenintati cu rezilierea contractului, de obicei sunt mai receptivi la felul asta de "discutii' si reclamatii.

  16. #14156 SP
    Junior Member equinoxe4's Avatar
    Se pare ca si in alte tari au problema asta , am citit pe forum de us au aceeasi eroare

  17. #14157 SP
    Junior Member shumy1804's Avatar
    Din pacate la periferie si comunele atasate oraselor RDS-ul e praf, asa ca singura optiune viabila ramane Telekom. Cu siguranta se va rezolva problema. Oricum voi face si eu o sesizare telefonica pe maine dimineata.

    Spor la butonat

  18. #14158 SP
    Member legokid220's Avatar
    Am gasit o Solutie: schimbati DSN'ul manual cu cel de la google 8.8.8.8 , respectiv 8.8.4.4 (doar DSN'u trenuie schimbat, celelalte lastate pe automat)

  19. #14159 SP
    Junior Member consola2016e's Avatar
    da vad ca merge cu aceste solutii..momentan..

  20. #14160 SP
    Junior Member equinoxe4's Avatar
    Mda se pareca merge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts