Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 823 of 903 FirstFirst ... 323 723 773 813 821 822 823 824 825 833 873 ... LastLast
Results 16,441 to 16,460 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16441 SP
    Member cipvas's Avatar
    Cum de unde??? Mailul e trimis de PlayStation. Și eu l-am primit.

  2. #16442 SP
    Member Hider141's Avatar
    Quote Originally Posted by alexxx02 View Post
    Eu am ales sa trec cu vederea mail-ul primit. Nu am vrut sa accesez ca deh...sunt destule smecherii pe internet. Iar daca mail-ul a fost pe bune, zic ca pot ei supravietui si fara opinia mea
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Eu nu folosesc acesta adresa de mail la nimic altceva inafara de Psn, deci nu inteleg de unde au astia adresa asta.
    Stati chill amandoi, nu v-au luat hecării la phishing.
    E un sondaj de opinie din partea Sony, dar evident ca nu se ocupa ei personal. Orice companie angajeaza firme care se ocupa strict cu asa ceva, iar la final primesc inapoi datele centralizate.

  3. #16443 SP
    Member cipvas's Avatar
    "Vai, nu avem si noi Store in Romania...vai, vai, nu ne baga Sony si pe noi in seama...vai ce jocuri mizere au dat la PS Plus, vai, iar a cazut PSN-ul, platesc Plus degeaba"....acu daca Sony vrea sa imbunatateasca serviciile pt noi iar nu e bine. Puneti mana si completati chestionarul trimis de Sony si lasati prostiile cu mailuri dubioase, etc..O sa vedeti in chestionar ca exact ce va doare la PSN si Plus va intreaba.

  4. #16444 SP
    Junior Member GaoGlai's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    "Vai, nu avem si noi Store in Romania...vai, vai, nu ne baga Sony si pe noi in seama...vai ce jocuri mizere au dat la PS Plus, vai, iar a cazut PSN-ul, platesc Plus degeaba"....acu daca Sony vrea sa imbunatateasca serviciile pt noi iar nu e bine. Puneti mana si completati chestionarul trimis de Sony si lasati prostiile cu mailuri dubioase, etc..O sa vedeti in chestionar ca exact ce va doare la PSN si Plus va intreaba.
    Subscriu

  5. #16445 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Și eu am primit. O fi pe bune oare?

  6. #16446 SP
    Member mircoid's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Și eu am primit. O fi pe bune oare?
    Da. E pe bune si ideal ar fi sa il completam cu totii.

  7. #16447 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Va agitati degeaba cu mistocareala oricum linkul din email ma trimite pe playstation.com/ro-ro/ , nu e nici un sondaj.

  8. #16448 SP
    Member mircoid's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Va agitati degeaba cu mistocareala oricum linkul din email ma trimite pe playstation.com/ro-ro/ , nu e nici un sondaj.
    Nu e nicio mistocareala. Am completat azi noapte chestionarul in aproximativ 20 min.

  9. #16449 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Va agitati degeaba cu mistocareala oricum linkul din email ma trimite pe playstation.com/ro-ro/ , nu e nici un sondaj.
    Pe bune? Iti zic atatia colegi ca nu e vrajeala si tu tot degeaba. Ma gandeam ca ai incercat sa accesezi link-ul de pe telefon si te da aiurea, dar am incercat si eu de pe telefon si se deschide ce trebuie.

  10. #16450 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Da, mie nu imi apare nici un sondaj.

  11. #16451 SP
    Banned asperas's Avatar
    Dar o notificare cu ''Spend 50€ in March and get 10€ back in April?'' cand primesc bai Sonay pt contul de UK..am acel mail inca de pe 28 martie si de atunci nimic! Vreau sa iau season pass Fallout 4 (oferta 19.99 lire pe Psn) cu numai 10 lire puse de catre mine deoarece mai mult nu merita Bethesda dupa ce au avut tupeul de a schimba regulamentul in timpul jocului..! Pe contul Psn Romania am primit codul insa pe cel de UK inca ma uit lung lung in zare [email protected] off!

  12. #16452 SP
    Member rolleer's Avatar
    Nici la mine.....

  13. #16453 SP
    Junior Member Mihai47's Avatar
    Salutare am si eu o problema am un ps4 slim 500 GB nou cumparat din magazin ideea e ca am anumite nelamuriri e normal la jocul hitman ultimul aparut special edition( pe unlock fps imi frameaza cand intru in aglomeratie nu foarte mut dar pe locked merge ok ) si la jocul just cause 3 sa imi frameze ? ( daca merg cu personajul pe jos nu are treaba dar cand iau masina si se intampla actiune sau merg mai tare se duce naiba totul chiar este deranjant . Ideea e ca pe ps4 pro merge perfect chiar asa varza sa fie ps 4 slim ?

  14. #16454 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Din câte stiu Just Cause e un joc foarte cunoscut pentru lipsa de optimizare.

  15. #16455 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Da, Just Cause 3 are multe probleme legate de FPS. Nu au reusit sa le rezolve prin niciun patch pana acum si nici nu le vor mai rezolva.
    Singura solutie pt jocul asta este Pro-ul, cu noul Boost Mode, duce Just Cause aproape constant la 30 FPS indiferent de ce se intampla in joc.
    Legat de Hitman, nu stiu pentru ca nu il detin.

  16. #16456 SP
    Junior Member Mihai47's Avatar
    Am mai jucat battelfield 4 si tomb raider instalate de pe cd si nu a avut nici o problema singuru care l-am downladat de pe magazin a fost mafia 3 si a mers perfect vreau sa cumpar gta 5 sper sa nu ma dezamageasca ...

  17. #16457 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu arunca banii pe GTA, e o mizerie, si ala frameaza.

  18. #16458 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Nu arunca banii pe GTA, e o mizerie, si ala frameaza.
    Nu vă mai bateți joc de om! Are o problemă legată de funcționarea consolei și a cerut o părere de la cineva care se pricepe. Dacă tu ai avut x console/pc până acum și mai ști câte ceva, asta nu înseamnă că toată lumea se pricepe. Dacă nu vrei să-l ajuți poți liniștit să taci.

  19. #16459 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihai47 View Post
    ... vreau sa cumpar gta 5 sper sa nu ma dezamageasca ...
    Stai linistit, Gta 5 este foarte bine optimizat, iar pe partea de online conteaza conexiunea ta la internet.

  20. #16460 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Nu vă mai bateți joc de om! Are o problemă legată de funcționarea consolei și a cerut o părere de la cineva care se pricepe. Dacă tu ai avut x console/pc până acum și mai ști câte ceva, asta nu înseamnă că toată lumea se pricepe. Dacă nu vrei să-l ajuți poți liniștit să taci.
    Eu am ceva cu cuvantul "frameaza".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts