Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 827 of 903 FirstFirst ... 327 727 777 817 825 826 827 828 829 837 877 ... LastLast
Results 16,521 to 16,540 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16521 SP
    Member Giogio's Avatar
    Dar nu m-am lămurit cu treaba asta? Dacă e achiziționată online, o pot lăsa în orice magazin altex, de prin apropiere? Sunt tare curios ce-mi vor spune dat fiind faptul că jocurile pe disc rulează fără probleme, iar cele digitale se blochează...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #16522 SP
    Banned asperas's Avatar
    Sony:! Niste aroganti si nimic mai mult! Voi lua Scorpio numai asa de revenge ..ne vdm la Playstation 6!

  3. #16523 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Poti da si context? Adica ai postat ca nuca'n perete.

  4. #16524 SP
    Banned asperas's Avatar
    Cu mine vb?

  5. #16525 SP
    Member Giogio's Avatar
    O fi supărat că nu-mi merge mie, susține cauza și trece la scorpio în semn de solidaritate)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #16526 SP
    Banned asperas's Avatar
    pai cand esti bombardat cu oferta Days of Play si ce ai acolo? Au acolo o chichita din aia cu spend 100 back 15 iar ei unora dintre noi le-au cam dat clapa cu oferta (aproape) similara din luna martie ! Nu mi-au trimis codul nici pana in prezent insa eu ca un prost tot le-am adaugat bani in conturi in continuare indiferent de zona uk,romania,us! ce zici care dintre noi e hotul si care este ''fraierul''?

  7. #16527 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai in loc sa te plângi pe forum, mai bine le scrii lor, nu? Zic si eu... Din câte stiu codurile alea pt spend 100 get 15 trebuiau sa intre ca notificare pe PS4 sau pe mail pana in 14 martie si erau valabile pana in 31. Asta daca ai cheltuit 100 intre 21-28 februarie, ca asta era perioada. Daca te referi la alta promo imi cer scuze.

  8. #16528 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O poti lasa in orice magazin, daca e mai usor, dar asa mai astepti inca 2-4 zile in plus, pierdute pe transport din si in magazin. Ar fi indicat sa dai pachetu complet, chiar daca exista lege conf careia nu mai e obligatoriu, dar ei nu accepta mereu fara.

  9. #16529 SP
    Member Giogio's Avatar
    Voi încerca să duc pachetul complet, asta dacă mai găsesc cutia... Serviciul ar fi prea departe de mine. Din câte observ, pe garanție service-ul ar fi undeva pe șoseaua București Ploiești... Mai există și altele? Eu n-am găsit pe nicăieri ceva scris

  10. #16530 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Serviceul lor este in Pipera. Acolo am dus personal Xbox Oneul cumparat online.
    Altex România
    Global City Business Park, Șoseaua București Nord 10, Voluntari 077190
    021 206 2000
    https://goo.gl/maps/vYra76hnXW12


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #16531 SP
    Member Giogio's Avatar
    Nu mai contează. L-am lăsat deja într-un magazin din drumul meu. Mi-au spus că durează 15 zile și se poate prelungi în funcție de necesitățile lor... Cică n-au mai avut probleme cu eroarea aceasta deși eu am găsit la greu pe net probleme


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #16532 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pai ei nu au mai intampinat problema, dar nu exista numai altex si romania

  13. #16533 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Salut! Din cand in cand mai inregistrez jocuri de pe PS4 folosind o placa de captura. Totusi, daca vreau sa inregistrez si conversatia cu jucatorii dau peste o mica problema. In momentul in care conectez castile la controller, partea audio e transmisa direct in casti (nu si la tv), asta insemnand ca prin placa de captura va trece doar partea video si astfel va inregistra jocul fara sunet.
    Am observat ca pot seta sa se auda in continuare jocul in tv atunci cand folosesc castile, dar chat-ul se va auzi exclusiv in casti.
    Exista vreo solutie sa pot inregistra prin placa de captura atat sunetul din joc cat si conversatia cu ceilalti jucatori?
    Mai exista si varianta sa inregistrez direct de pe PS4 cu functia Share, dar calitatea videoclipului e mai slaba si are o limita de 15 min.

  14. #16534 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu stiu daca te ajuta, dar am găsit chestia de mai jos. Si vezi ca poti schimba durata de înregistrare pe ps4 pana la 60 min



    https://help.elgato.com/customer/por...ame-capture-hd

  15. #16535 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Baietii e mare pretul de 950 de lei la un ps4 1tb si cu garantie?

  16. #16536 SP
    Member cimaron's Avatar
    Am un Playstation 4 PRO si as vrea sa vand consola! Cum pot sa imi pastrez contul trofeele si celalate jocuri care le am downlodat din PSN cu PS Plus?

  17. #16537 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Nu dai ps ul cu contul pe el

  18. #16538 SP
    Member cimaron's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Nu dai ps ul cu contul pe el
    Si celalate setari, trofee si jocurile care le am pe contul meu imi raman ?

  19. #16539 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Da o sa iti ramana

  20. #16540 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Baietii e mare pretul de 950 de lei la un ps4 1tb si cu garantie?
    Inca se mai vand ps3-uri cu 600lei, deci 950lei pt. un ps4 1tb+garantiei mi se pare un pret decent.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts