Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 833 of 903 FirstFirst ... 333 733 783 823 831 832 833 834 835 843 883 ... LastLast
Results 16,641 to 16,660 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16641 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Salut. Doresc sa cumpar psn pentru o luna pe US. Stiti de unde pot sa cumpar? Pe Cdkeys nu este. Ms

  2. #16642 SP
    Member Hider141's Avatar
    Cauta în secțiunea bazar. Din cate tin minte, sunt cel puțin 2 colegi de forum ce au de vânzare abonamente PS+ de US.

  3. #16643 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cel mai simplu de pe Amazon.com

  4. #16644 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Ok. Ms. Am vorbit cu colegii din bazar dar nu au psn pt o luna. Ma intreseaza in special pentru niste salvari din cloud. Salvarile din cloud raman permanent acolo, nu se sterg automat dupa 6 luni?

  5. #16645 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Salutare! Imi explica si mie cineva de ce un joc fizic imi ocupa spatiu pe HDD ca si varianta digitala?
    Am de exemplu Horizon Zero Dawn pe disc si am observat ca imi ia 43GB. La fel si Killzone Shadow Fall, care imi ocupa 48GB.

  6. #16646 SP
    Junior Member rocada's Avatar
    Pai ambele se descarca pe HDD nu e nici o diferenta. Cel digital ramane codul memorat si asignat la userul cu care ai cumpărat jocul iar cel fizic va merge numai cu cd-ul băgat.
    Doar nu vrei ca de fiecare dată când vrei sa joci jocul fizic sa astepti sa copieze jocul pe HDD.
    Consola nu poate rula jocul numai de pe blu-ray datorita probabil vitezelor mici de citire.

  7. #16647 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Din mosi stramosi cd/dvd/blu-ray au un segment de control pe ele pentru a dovedi ca sunt originale. Ala e singurul lucru pentru care e nevoie de discul fizic oricare ar fi el. Jocul se foloseste doar de pe hdd. S-ar uza foarte repede unitatea optica citind zi de zi minut de minut jocul iar discul s-ar deteriora foarte repede. Diferenta digital vs disc fizic e ca pe cel fizic il poti revinde.

  8. #16648 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eee, nu e chiar din moși strămoși. La PS3 sigur nu era asa. Rulau aproape toate jocurile de pe disc (eventual se copiau câteva fișiere, dar nu toate).

  9. #16649 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Aveți idee de ce nu pot conecta mai multe de 4 controlere pe o singura consola?(În monopoly zice ca se putea juca în 6 jucatori)

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  10. #16650 SP
    Member Hider141's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Eee, nu e chiar din moși strămoși. La PS3 sigur nu era asa. Rulau aproape toate jocurile de pe disc (eventual se copiau câteva fișiere, dar nu toate).
    Asa-i. Dar jocurile de pe PS3 nu cred ca aveau de incarcat continut asa de stufos ca astea de pe PS4.
    Iar pe langa uzura si viteza as mai adauga si timpii de acces al unitatilor optice, care sunt mult mai mici decat ai hard discului.

  11. #16651 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Aveți idee de ce nu pot conecta mai multe de 4 controlere pe o singura consola?(În monopoly zice ca se putea juca în 6 jucatori)

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
    In loc de controller poti folosi smartphone.

  12. #16652 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    In loc de controller poti folosi smartphone.
    Păi și cum am putea face treaba asta?(scuză mă daca e o întrebare mai de noob)

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  13. #16653 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Iti trebuie pe telefon/tableta aplicatia Playstation App, si te conectezi la PS4. Mai departe nu stiu sa iti zic, ma uit maine daca e. Noi pana la urma am jucat cu un singur controller si l-am pasat .

  14. #16654 SP
    Member Hider141's Avatar
    Cam asa e, cum spune colegul @mafiozzoxp.
    Se stie sigur ca nu poti conecta mai mult de 4 controllere la PS4, iar despre Monopoly am gasit cateva locuri (gamefaqs si playstation community) unde oamenii spun ca ai nevoie de tableta/smartphone pentru jucatorii 5 si 6.

  15. #16655 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Din pacate nu avem cine stie ce in updateul 5.0 http://www.eurogamer.net/articles/20...itch-streaming, insa ce mi-a atras atentia este ca vom avea suport si pentru limba romana

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  16. #16656 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    O să mai fie ceva interesant.

  17. #16657 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Din pacate nu avem cine stie ce in updateul 5.0, insa ce mi-a atras atentia este ca vom avea suport si pentru limba romana
    Mai bine mai tarziu decat niciodata. Respect pentru Sony ca au descoperit ca este si Romania pe planeta asta (de unde pot sa scoata niste bani, desigur), cu magazinul pentru Ro si acum cu suportul pentru limba, spre deosebire de Microsoft care nu stie ca existam (nu se poate cumpara legal un joc din magazinul lor decat "manarind" calea de a le baga bani in cont - dragut nu?).

  18. #16658 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Voi folositi limba romana pe telefoane, PC sau console? No way

  19. #16659 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu cred ca foloseste cineva limba romana, dar este un pas inainte pentru piata de gaming din romania imho, de asta am mentionat.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  20. #16660 SP
    Member felixanu's Avatar
    Știe cineva este vreo opțiune care să-ți arăt procentajul bateriei dualshock 4?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts