Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 840 of 903 FirstFirst ... 340 740 790 830 838 839 840 841 842 850 890 ... LastLast
Results 16,781 to 16,800 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16781 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutari,
    Sper ca postez unde trebuie

    Probabil ca stiti campania de la Lays cu jocurile EA, am castigat un SIMS 4 pentru PC si sunt curios daca cd key-ul se poate schimba cu versiunea pentru PS4. Aveti idee daca e posibil?

    Stiu ca sunt destul de multi care lucreaza pe la EA aici.

  2. #16782 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Nu lucrez la EA, dar nu cred ca se poate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #16783 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Ce jocuri recomandati care sunt lungi ? Caut ceva gen final fantasy XV de durata sa nu il termin prea rapid , voi cumpara maine consola si vreau sa iau si un joc sa dureze.

  4. #16784 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    The Witcher 3 GOTY Edition, te va tine ocupat sute de ore.

  5. #16785 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Bloodborne (l-am terminat cam in 40-50 de ore, sau 80 daca vrei sa faci toate trofeele)

    Horizon Zero Dawn (nu e foarte lung, 20 de ore pt main story, dar e păcat sa nu il încerci daca iti iei PS4). Eu am scos vreo 50 de ore din el, facandu-i platina.

    Parca aveai XBox asa ca recomandarea mea e sa încerci exclusivele de pe PS4: Uncharted, Killzone, Infamous, The Last of Us, God of War, Ratchet and Clank, cele doua de mai sus). Majoritatea sunt apărute de ceva vreme asa ca le găsești pe OLX la preturi bune, sub 100 de lei. Nu tot timpul un joc lung e si bun.

    Nu ti-am recomandat the witcher deoarece mi se pare ca am citit postări de ale tale pe forum si ziceai ca l-ai încercat (daca te confund imi cer scuze)

  6. #16786 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Bloodborne (l-am terminat cam in 40-50 de ore, sau 80 daca vrei sa faci toate trofeele)

    Horizon Zero Dawn (nu e foarte lung, 20 de ore pt main story, dar e păcat sa nu il încerci daca iti iei PS4). Eu am scos vreo 50 de ore din el, facandu-i platina.

    Parca aveai XBox asa ca recomandarea mea e sa încerci exclusivele de pe PS4: Uncharted, Killzone, Infamous, The Last of Us, God of War, Ratchet and Clank, cele doua de mai sus). Majoritatea sunt apărute de ceva vreme asa ca le găsești pe OLX la preturi bune, sub 100 de lei. Nu tot timpul un joc lung e si bun.

    Nu ti-am recomandat the witcher deoarece mi se pare ca am citit postări de ale tale pe forum si ziceai ca l-ai încercat (daca te confund imi cer scuze)
    Da am xbox one , pai the witcher 3 lam cumparat cand a fost la promotie dar eu am ramas la the witcher 2 care lam loat inainte cand a fost pretul redus cu goldul .
    E frumos ca joc dar deja il am pentru xbox one si nu il mai cumpar din nou , am incercat sa il vand pe olx dar nu lam vandut deci prin urmare mai bine iau ceva ce nu am jucat deloc pe xbox one.
    E cineva aici care a incercat jocuri dn seria Sword Art Online ?

  7. #16787 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Baga-te si la Dragon's Dogma Dark Arisen. E stilul lui FFXV, chiar si combatul seamana. Am vazut ca altii aveau level 300+ la caracter. Wtf.

  8. #16788 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Controlul de ps4 nu merge cu bateri ? Cum se incarca?

  9. #16789 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Controlul de ps4 nu merge cu bateri ? Cum se incarca?
    Cu orice incarcator de telefon cu mufa de USB sau cu un cablu direct de la consola (tot cu mufa de USB).

  10. #16790 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Controlul de ps4 nu merge cu bateri ? Cum se incarca?
    Micro Usb, cauta pe net sa vezi despre ce e vorba, de obicei incarcatoarele de telefoane au asa cablu.

  11. #16791 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Si cam cat timp trebuie lasat gen sa se incarce full ?

  12. #16792 SP
    Member musat's Avatar
    Pana se stinge becul de pe controler.

  13. #16793 SP
    Member Hider141's Avatar
    Sau pana afiseaza in meniu ca e incarcat, daca nu te incomodeaza sa-l incarci in timp ce te joci. Eu il incarc doar cand ma joc, indiferent daca e de la consola, PC sau incarcator (in functie de cum mi-e mai comod).

  14. #16794 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Aproximativ doua ore si ceva daca il încarci de la consolă. Conectat la diverse încărcătoare de telefon s-ar putea sa varieze durata de încărcare. Si bineînțeles, in funcție de jocuri, variază si cat tine bateria (un joc care face controller-ul sa vibreze mult va consuma mai repede bateria). Media e undeva la 7 ore de joaca cred.

    Lasi consola in rest mode cand nu o folosești si pui controller-ul la încărcat. Eu, din fericire, am prins Pro-ul cu un controller cadou, asa ca mereu am unul care se incarca la USB-ul consolei.

  15. #16795 SP
    Member toto's Avatar
    Stie poate cineva Ps4 Pro cu Fifa 18 Cristiano Ronaldo edition ce datacode are consola ?

  16. #16796 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Voi cum tineti asezat ps4 ? Eu il tin pe masa si am observat ca sub el sa incalzit cam tare .... e ok sa il tin pe cooler de laptop ?

  17. #16797 SP
    Member musat's Avatar
    Al meu sta vertical si este destul de in regula cu temperatura (bine, nici nu ma joc asa multe ore odata).

  18. #16798 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Eu tot pe masa, e normal sa se încălzească puțin, dar îl poți pune pe un cooler de laptop, sau câteva piciorușe din cauciuc sau ceva neaderent sa se distanțeze puțin de suprafața mesei.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #16799 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Am pus consola vertical sa vad daca e ceva diferit dar e la fel , sus e putin calda dar jos e mai calda
    Ps.E normal sa fie asa? E prima consola ps4 pro , am jucat doar 20 de minute cu cd in consola.

  20. #16800 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca nu ma insel, consola isi trage aer prin laterale. Nu sunt acasa sa verific daca isi trage prin ambele, dar daca da, nu iti recomand sa o ti pe verticala fara stand.
    Eu o tin pe verticala cu stand-ul respectiv. Mai aerisita de atat nu ar avea cum sa fie.
    In caz ca o a ta sta pe orizontala, doar sa n-o pui intr-un compartiment mic. In rest, nu cred ca ar trebui sa iti faci griji. E normal sa se incalzeasca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts