Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 846 of 903 FirstFirst ... 346 746 796 836 844 845 846 847 848 856 896 ... LastLast
Results 16,901 to 16,920 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16901 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Pana pe cat e promotia 2 jocuri la pret de 130 pe ps store ? M-am uitat dar nu vad nici o data pana pe cat.

  2. #16902 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca dădeai pe oricare din jocurile din oferta vedeai ca scrie asa:
    "2 for 130 RON deal expires 22/12/2017 01:59."

  3. #16903 SP
    Member paulone's Avatar
    Am subscris si eu la PS Plus varianta 14 zile gratuit dar nu stiu ce se intampla dupa astea 14 zile, imi ia bani automat din card sau ma intreaba daca vreau sa continui? Si alta intrebare: jocurile cumparate cu pret redus in astea 14 zile raman asa sau daca nu mai continui imi ia diferenta?

  4. #16904 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    După cele 14 zile o sa iti tragă automat de pe card pt următoarea luna. Si tot asa in fiecare luna. Trebuie sa dezactivezi auto renewal din setările contului.
    Jocurile cumpărate la reducere pe perioada in care ai plus activ rămân ale tale că doar ai dat bani pe ele, ar fi si culmea sa ti le ia.

  5. #16905 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    ce a zis bicky mai sus. insa jocurile care ti le da moca lunar poti sa le folosesti doar cat ai ps plus. iti raman in library cand ai activ ps plus poti sa le folosesti

  6. #16906 SP
    Member paulone's Avatar
    Stie cineva de ce contul de PS Store din consola nu este sincronizat cu cel din android? Pe telefon in aplicatia PS Store daca pun ceva in cart sau fac orice altceva nu apare si in contul din consola si viceversa...

  7. #16907 SP
    Member toto's Avatar
    Playstation Experience 2017 la ce ora incepe?Multumesc.

  8. #16908 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mâine la ora 6 dimineața, ora României.

  9. #16909 SP
    Member paulone's Avatar
    Fratilor lamuriti-ma si pe mine la jocul Doom....deci am discul si cand l-am pus in consola si-a mai descarcat si ceva de...30gb....ce naiba asa mult???

  10. #16910 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Au deblocat tot jocul pt toti cu Patch-ul 6.66, plus chestii in plus adaugate in patchurile trecute, cum ar fi Arcade Mode etc.

    https://www.gamespot.com/articles/bi.../1100-6451820/

  11. #16911 SP
    Member paulone's Avatar
    Unde se poate scrie la Sony sa faca naibii un update sa se mareasca subtitrarea la jocuri...ma scoate din sarite scrisul ala mic....

  12. #16912 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut , aveti ideie de craciun vor mai fi reduceri pentru abonamentul ps plus pe store ro ?
    PS.Intreb sa stiu daca imi las bani deoparte sau sa imi iau acuma niste jocuri la reducere 2 la 130 .

  13. #16913 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Eu sunt curios daca vor baga Call of Duty WW2 la oferta de crăciun 12 Deal of Christmas.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  14. #16914 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Unde se poate scrie la Sony sa faca naibii un update sa se mareasca subtitrarea la jocuri...ma scoate din sarite scrisul ala mic....
    Asta tine de fiecare joc in parte, nu prea au ce face cei de la Sony. Spre exemplu Guardians of the Galaxy de la TellTale are aceasta optiune. Singura rezolvare este un TV mai mare sau sa stai mai aproape de TV.

  15. #16915 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu am aceasta problema in special pe rezolutie UHD, cu jocuri upscalate/patchuite ulterior. Ma gandesc ca pe viitor, pe masura ce vor fi dezvoltate jocuri cu aceasta rezolutie in cap, lucrurile vor sta altfel.

  16. #16916 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Asta tine de fiecare joc in parte, nu prea au ce face cei de la Sony. Spre exemplu Guardians of the Galaxy de la TellTale are aceasta optiune. Singura rezolvare este un TV mai mare sau sa stai mai aproape de TV.
    Pana acum nu am intanlit niciun joc unde se poate mari subtitrarea...eu cred ca un update ar putea rezolva idiotenia asta...de pilda la Wolfenstein 2 dialogurile in germana nu le pricepi daca nu esti atent la subtitrarea in engleza...mi-e greu sa cred ca TOTI producatorii de jocuri au ales fontul asta foarte mic la subtitrari...

  17. #16917 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cam la producatori este problema. La the witcher parca au facut fontul mai mare intr-un update, la fel si FFXV parca. De cat ai TVul si la ce distanta de el stai? Eu spre exemplu n-am prolema asta cu scrisul prea mic pe un TV de 165cm si stau la o distanta de 3-3,5m.

  18. #16918 SP
    Junior Member wizi's Avatar
    Am avut instalata aplicatia hbo go de cand a fost lansata pe la sf lu august si a functionat fara probleme. Nu am mai folosit-o de vreo 2 luni. Am intrat astazi si ramane blocata la welcome screen-ul .

    A fost instalata pe profilul de Romania. Am dezinstalat-o si instalat-o iar. Acelasi lucru. Restartat consola/internetul etc. N-am reusit sa o fac sa functioneze. A mai patit cineva asa?

  19. #16919 SP
    Member Hider141's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Pana acum nu am intanlit niciun joc unde se poate mari subtitrarea...eu cred ca un update ar putea rezolva idiotenia asta...de pilda la Wolfenstein 2 dialogurile in germana nu le pricepi daca nu esti atent la subtitrarea in engleza...mi-e greu sa cred ca TOTI producatorii de jocuri au ales fontul asta foarte mic la subtitrari...
    NU tine de Sony.
    Nu e ca la un film cu subtitrare externa sau integrata in fisierul mkv, la care poti modifica marimea caracterelor. Tine de fiecare joc in parte, si nu e nici treaba celor de la Sony, nici dreptul lor sa-si bage nasul in engine sau in codul sursa al jocului.

    Daca nu-ti convine scrie-le producatorilor jocului, fiindca e treaba lor sa rezolve problema.

  20. #16920 SP
    Member Darku's Avatar
    stiti in Bucuresti vreun magazin unde pot testa PS VR?
    Ca sa nu am mai bine testez dinainte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts