Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 870 of 903 FirstFirst ... 370 770 820 860 868 869 870 871 872 880 ... LastLast
Results 17,381 to 17,400 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17381 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Citeste aici http://www.consolegames.ro/forum/f35...275-teapa-olx/ si alta data sa te inveti minte sa cumperi coduri la jocuri de pe OLX.

  2. #17382 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    Citeste aici http://www.consolegames.ro/forum/f35...275-teapa-olx/ si alta data sa te inveti minte sa cumperi coduri la jocuri de pe OLX.
    Am urmarit subiectul.Multumesc de indrumare si de sfat dar raspunsul nu ma multumeste.Sa stii ca pe olx mai sunt si oameni seriosi!

  3. #17383 SP
    Member Striker09's Avatar
    Dpmdv, totdeauna am fost la cumparat de coduri cu telefonul si aplicatia instalata in mana. E bine ca e ok.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  4. #17384 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    Am si eu o problema.Am cumparat de pe olx un cod fifa 19 de la un tip ok.Tranzactia a fost in regula .Mi-a dat codul(care din spusele lui a fost castigat la un concurs pe net stiind de la organizator ca este pentru ps4 ) si cand il bag in consola imi apare eroarea asta.Intrebarea mea este: poate sa fie un cod de pc sau o alta zona?In urma neintelegerii imi va da banii inapoi.Multumesc.

    Codul de eroare zice ca este regiunea gresita



    WC-40376-0 PS4 Error Code

    • Help Library :
    • Error Codes

    This product or content is not available for your account's country/region.



    Please confirm the terms of use for the product or content to make sure it's available in your country.

  5. #17385 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Daca este pt alta regiune, cel mai probabil este USA. Poti sa faci un cont PSN pe USA si incerci acolo.

  6. #17386 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    Am si eu o problema.Am cumparat de pe olx un cod fifa 19 de la un tip ok.Tranzactia a fost in regula .Mi-a dat codul(care din spusele lui a fost castigat la un concurs pe net stiind de la organizator ca este pentru ps4 ) si cand il bag in consola imi apare eroarea asta.Intrebarea mea este: poate sa fie un cod de pc sau o alta zona?In urma neintelegerii imi va da banii inapoi.Multumesc.
    Codul este sigur pentru cont Romania și tu probabil ai UK/US?

  7. #17387 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Asa este...eu am cont uk...multumesc .

  8. #17388 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu plăcere. Codurile pt FIFA, anul ăsta, care s-au dat pe la noi, merg activate doar pe România

  9. #17389 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Aveti grija cei care jucati online mult (in special COD), aparent e un caracter care da consola peste cap, cum a fost la iPhone acum ceva vreme:



    https://www.vg247.com/2018/10/13/ps4...king-consoles/

  10. #17390 SP
    Junior Member Jericho22's Avatar
    Salutare !!! Detin primul model de PlayStation 4 impreuna cu un TV Samsung 32J5200 si nu inteleg de ce in scenele intunecate nu prea se vede chiar asa bine. Am schimbat si setarea RGB de la AUTOMAT la FULL si la LIMITAT,insa fara rezultate. Ceva solutii?

  11. #17391 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Trebuie sa ai si consola si TV-ul "la fel", verifica sa fie pe automat amandoua.

  12. #17392 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca ai RGB limited pe consola trebuie sa ai black level pus pe low la TV. Si daca ai RGB Full pe consola, pe tv pui black level pe high (sau normal, nu mai stiu cum e la Samsung).

    Poti încerca setarile din link-ul de mai jos, macar pe cele in afara de white balance.
    https://www.rtings.com/tv/reviews/sa...j5200/settings

  13. #17393 SP
    Junior Member Jericho22's Avatar
    Si cum e mai bine sa am RGB?

  14. #17394 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Oricum, doar sa se potrivească setarea din consola cu cea din TV, cum am scris mai sus (rgb low-black level low, rgb full - black level high(normal)).
    Încearcă sa vezi cum iti plac si setarile din link. Si activează game mode, de la General, pentru jocuri.

  15. #17395 SP
    Junior Member Jericho22's Avatar
    Link-ul nu merge..

  16. #17396 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    La mine merge, tocmai am dat click pe el...

  17. #17397 SP
    Junior Member Jericho22's Avatar
    Am facut tot..la fel face. Am incercat pe mai multe TV-uri si la fel...In zonele intunecate trebuie sa ghicești pe unde sa mergi..Alte pareri? Sa fie consola cu probleme?

  18. #17398 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Ai incercat sa reglezi luminozitatea in jocuri?

  19. #17399 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Are cineva idee daca si-au revenit serverele de ps 4? Vreau sa ma conectez la contul de ps network si nu pot. Imi scrie "the verification code you entered is not correct". Citisem pe fb ca si-ar fi revenit dar vad ca nu pot intra. Multumesc anticipat

  20. #17400 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au început să vina coduri de Netflix și pentru conturi UK și Romania, am primit și eu acum 3 luni de Netflix

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 870 of 903 FirstFirst ... 370 770 820 860 868 869 870 871 872 880 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts