Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 880 of 903 FirstFirst ... 380 780 830 870 878 879 880 881 882 890 ... LastLast
Results 17,581 to 17,600 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17581 SP
    Junior Member tony_roti's Avatar
    Ma primiti si pe mine in clubul PS4?
    Parte din voi ma stiti de la PS3 dar am gasit o oferta pe care n-o puteam refuza. Si asa vine ziua mea saptamana viitoare asa ca mi-am facut un cadou:

    PS4 slim 1TB CUH-2116B, DATE CODE 7D (oct.-dec. 2017), APU pe 16nm. Luata cu accesorii, joc God Of War, husa pentru controler, suport pentru pozitionarea ei pe verticala, factura, garantie 2 ani (mai are garantie pana in mai 2020). Fostul proprietar a cumparat-o in mai 2018 de la Media Galaxy.

    Am dat 790 lei pe ea.

    Am testat-o cateva ore. E foarte silentioasa si se incalzeste foarte putin. I-am facut ultimul update de firmware v6.51.

  2. #17582 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Stie cineva daca la noi apare Blood and Truth pe disc? Nu gândesc pe nicaieri si am vazut ca s-ar lansa si asa, nu doar digital.

  3. #17583 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Stie cineva daca la noi apare Blood and Truth pe disc? Nu gândesc pe nicaieri si am vazut ca s-ar lansa si asa, nu doar digital.
    Nu am gasit nicaieri in tara, asa ca am facut precomanda pe base.com

  4. #17584 SP
    Member Aliosa's Avatar
    https://www.jrc.ro/blood-truth-vr/p277685 Deși mi se pare greșit prețul pe care îl cer ei.

  5. #17585 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Nu am gasit nicaieri in tara, asa ca am facut precomanda pe base.com

    E de ras pretul ala si poate nici nu este full english carcasa. Pe base.com costa 30 de lire cu transport inclus (cca. 160 lei)

  6. #17586 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow. E nesimtit de mare pretul, in conditia in care jocul s-a lansast la 39.99 euro.

  7. #17587 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    PlayStation Days of Play


  8. #17588 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  9. #17589 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  10. #17590 SP
    Member clax_117's Avatar
    salutare.. nu reusesc sa adaug contului de US un card pt a cumpara ceva de pe store. Banuiesc ca la adresa trebuie sa bag datele de pe cont, respectiv o adresea fictiva din US. Dupa ce introduc aceste date si dau save, primesc o eroare sa-mi verific cardul cardul este de la raiffeisen si nu am avut probleme sa cumpar cu el de pe cdkeys sau xbox store in perioada in care se putea face acest lucru. va rog , ma puteti ajuta voi ? chiar nu-mi dau seama cum sa procedez

  11. #17591 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    salutare.. nu reusesc sa adaug contului de US un card pt a cumpara ceva de pe store. Banuiesc ca la adresa trebuie sa bag datele de pe cont, respectiv o adresea fictiva din US. Dupa ce introduc aceste date si dau save, primesc o eroare sa-mi verific cardul cardul este de la raiffeisen si nu am avut probleme sa cumpar cu el de pe cdkeys sau xbox store in perioada in care se putea face acest lucru. va rog , ma puteti ajuta voi ? chiar nu-mi dau seama cum sa procedez
    Pe cont US nu se poate atasa card de Romania. Pe UK a mers, dupa treaba cu Brexit nu am mai incercat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #17592 SP
    Member clax_117's Avatar
    Pai si in cazul asta, daca nu am paypal singura solutie ar fi cardurile valorice? de unde pot cumpara pt US doar 3$ pt NBA 2k19 ?

  13. #17593 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Pai si in cazul asta, daca nu am paypal singura solutie ar fi cardurile valorice? de unde pot cumpara pt US doar 3$ pt NBA 2k19 ?
    Nici PayPal nu merge, daca nu este de US. Doar cu carduri valorice. In trecut luam de pe Amazon.com, dar de o vreme nu mai vand oficial.

    Recomand pcgamesupply : https://www.pcgamesupply.com/buygame...network-cards/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #17594 SP
    Member clax_117's Avatar
    Ok .. multumesc frumos pt ajutor !

  15. #17595 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Foloseste cineva modelul asta de HDD extern pentu PS4? https://www.emag.ro/hdd-extern-seaga.../pd/D01HZMBBM/

    Am tot cumparat jocuri digitale in ultima vreme si HDD-ul intern de 500 GB nu prea mai face fata. As dori ceva pareri despre acest model sau alte recomadari din partea voastra.

  16. #17596 SP
    Member musat's Avatar
    Daca vrei sa schimbi hdd-ul intern de ce nu iei unul de 2 Tb?. Eu folosesc unul de aproape 3 ani (modelul asta https://www.emag.ro/hdd-extern-seaga...ch-Action=view)

  17. #17597 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    O sa vad ce fac, poate iau modelul de 2 TB, pana la urma diferenta de pret nu este foarte mare.

  18. #17598 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Foloseste cineva modelul asta de HDD extern pentu PS4? https://www.emag.ro/hdd-extern-seaga.../pd/D01HZMBBM/

    Am tot cumparat jocuri digitale in ultima vreme si HDD-ul intern de 500 GB nu prea mai face fata. As dori ceva pareri despre acest model sau alte recomadari din partea voastra.

    La 300 lei iti recomand acest hard extern, conceput special pentru PS4 sau PS4 Pro, de 2 TB :


    https://www.olx.ro/oferta/hdd-portab...t-ID77FpS.html

  19. #17599 SP
    Member paulone's Avatar
    O intrebare adresata gamerilor cu vechime......exista jocuri de PS4 in format dolby vision?

  20. #17600 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    PS4 nu suporta Dolby Vision, doar HDR10.
    Doar Xbox are Dolby Vision, dar nu cred ca e vreun joc cu DV. E mai mult pt Netflix and stuff din cate stiu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 880 of 903 FirstFirst ... 380 780 830 870 878 879 880 881 882 890 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts