Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 881 of 903 FirstFirst ... 381 781 831 871 879 880 881 882 883 891 ... LastLast
Results 17,601 to 17,620 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17601 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    O intrebare adresata gamerilor cu vechime......exista jocuri de PS4 in format dolby vision?
    Nu exista jocuri pe nici o consolă care sa aibă Dolby Vision.

  2. #17602 SP
    Member paulone's Avatar
    Intra-devar la unele jocuri apare pe oled hdr...credeam ca ps4 stie si dolby vision...doar la netflix apar unele filme/seriale...

  3. #17603 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pt netflix mai bine folosești aplicația TV-ului. Aia din PlayStation nu stie sa dezactiveze hdr-ul cand trebuie și forțează TV-ul sa intre in HDR la orice fel de conținut.

  4. #17604 SP
    Member paulone's Avatar
    Pai Netflix il vad doar din tv...

  5. #17605 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aveți sau ați încercat căștile astea? Sunt ok?
    https://altex.ro/casti-gaming-wirele...G1/#resigilate

  6. #17606 SP
    Member enemigo's Avatar
    Da, eu le-am avut. Le-am returnat dupa vreo saptamana. Se aud destul de incet, sunt bulky si grele. Calitatea sunetului era buna, dar parca mult prea incet.



    Am trecut la Steelseries Arctis 7 2019 edition si sunt foarte multumit de ele. Acum insa sunt cam scumpe, eu le-am luat de black friday cu 400-450 ron parca.


    https://altex.ro/casti-gaming-wirele...SSSARCTI7WH19/

  7. #17607 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Buget maxim 400 de lei

  8. #17608 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Recomand HyperX Cloud, I sau II. Poate 2, daca vrei ceva mai nou si la limita de sus a bugetului tau. Eu am Stinger si la pretul pe care l-am prins de BF sunt super casti. Microfon care nu se aude infundat, sunet corect. Sunt mai multe modele din gama lor. Majoritatea au review-uri bune spre foarte bune.

    Daca vrei ceva HiFi, probabil ca stii deja, bugetul trebuie marit.

  9. #17609 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Wireless

  10. #17610 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Poti incerca sa te uiti la HyperX Cloud Flight, cu 50 si ceva de lei peste bugetul tau, daca vrei wireless de la acest producator. Cel mai mic pret este la Altex, peste tot este mai scump. Probabil ca gasesti destule in 400 maxim, dar nu stiu daca Razer/Sony sunt cea mai buna solutie. Am avut si d-astea si nu am fost impresionat nici de sunet, nici de build (mai ales Sony, care sunt extra fragile).

  11. #17611 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt cu mult peste bugetul meu. Altex are prețul mai ok dar văd că are doar cu ridicare din magazin, produs expus.

  12. #17612 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Buna!Ma alatur si eu clubului cu un PS4 Pro.Si da,fara Fortnite.

  13. #17613 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sunt cu mult peste bugetul meu. Altex are prețul mai ok dar văd că are doar cu ridicare din magazin, produs expus.

    Nu ma uitasem sa vad unde sunt pe stoc si toate cele, vazusem doar rezerva in magazin. Nu era bai, puteam sa le iau eu si returnam favorul cu D2. Pacat ca sunt doar cele din magazin si vad ca si la MG apar cu stoc epuziat. Cine stie, poate colegul @MediaGalaxy ar putea sa te ajute cu o informatie legata de stoc, daca mai revin, etc.

    Poate si un cod/cupon/voucher Hai ca am setat terenul, poate se aliniaza stelele.

    If not, poate iti mai recomanda ceva baietii pe aici.

  14. #17614 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #17615 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sunt fix versiunea wireless a celor pe care le-am recomandat in primul post. Singurele chestie pe care nu o stiu din experienta este durata bateriei, dar nu cred ca ar fi o problema. Pana la urma, depinde si de tine, ce iti doresti de la casti. Ai putea sa le iei online, ai 14 zile sa le testezi sa vezi daca sunt ceea ce trebuie.

  16. #17616 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Salut, am revenit de curând în rândul posesorilor de PS4 cu un model Slim, după ce prin iarna lui 2015 îmi vândusem modelul de la lansare.

    Ideea e ca aveam varianta de PS+ de la Driveclub, upgradat-ă la cea full printr-o ofertă ce a fost mai demult. Acum nu mai am in Library deloc Driveclub. Evident că nu am avut PS+ de când am vândut consola inițială, nici nu intenționez să mai am, cea de-acum am luat-o doar pentru exclusive.

    Tot după modelul ăla nu mai am in Library nici Uncharted Collection, luată la preț ok in timpul reducerilor "12 Days of Christmas" de pe un cont de UK. A mai pățit asta cineva?

    Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk

  17. #17617 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Salut, am revenit de curând în rândul posesorilor de PS4 cu un model Slim, după ce prin iarna lui 2015 îmi vândusem modelul de la lansare.

    Ideea e ca aveam varianta de PS+ de la Driveclub, upgradat-ă la cea full printr-o ofertă ce a fost mai demult. Acum nu mai am in Library deloc Driveclub. Evident că nu am avut PS+ de când am vândut consola inițială, nici nu intenționez să mai am, cea de-acum am luat-o doar pentru exclusive.

    Tot după modelul ăla nu mai am in Library nici Uncharted Collection, luată la preț ok in timpul reducerilor "12 Days of Christmas" de pe un cont de UK. A mai pățit asta cineva?

    Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk
    Trebuie să ai subscripție de PS+ ca să accesezi contentul gratuit de care ai beneficiat în trecut pe PS+.

    De asemenea ca să joci online Driveclub tot îți trebuie PS+.

    Și activați userul ca Main account pe consola pe care te joci acum.

    Dar Uncharted dc l-ai luat pe bani, ar trebui să îl ai încă în cont. Te-ai logat cu aceeași adresă de email, da?

  18. #17618 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce stiu, ar trebui sa aibe si Driveclub, la fel ca Uncharted, din moment ce a dat bani pe ambele.

    @Snookerdog89 ai putea incerca sa-i contactezi pe cei de la Sony, la support. Poate te ghideaza ei in alt fel. Jocurile ar trebui sa ramana pe contul tau, orice s-ar intampla.

  19. #17619 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Incearca sa dai cautarea in biblioteca sar putea sa le fi dat pe ascuns , sau mai poti da setari - gestionare conturi - restabilire licente .

  20. #17620 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Cu Driveclub am rezolvat, dar Uncharted Collection nu. Am verificat adresa de e-mail pentru chitanțele care le primești la orice cumpărare din Store, nu era printre ele. Posibil să nu mai fi prins oferta, a fost acum ceva vreme și nu mai țin minte exact.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 881 of 903 FirstFirst ... 381 781 831 871 879 880 881 882 883 891 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts