Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 882 of 903 FirstFirst ... 382 782 832 872 880 881 882 883 884 892 ... LastLast
Results 17,621 to 17,640 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17621 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Poate multi stiu deja asta, dar cine stie, este o informatie care ii va ajuta pe altii. Daca aveti cont de UK si de obicei va faceti cumparaturile de jocuri/PS+ cu top up wallets de pe diferite siteuri, sa stiti ca puteti sa faceti plati cu Revolut. Nu stiu de ce nu m-am gandit la asta pana acum, desi am cardul de ceva timp si stiam ca IBAN este de UK. Puteti sa cumparati exact jocul/DLC-ul/tema/avatarul dorit cu cardul, fara sa trebuiasca sa luati o valoare mai mare de wallet ca sa acoperiti, cum se intampla uneori. Functioneaza ca un card normal, cum sunt cele de la noi pe store RO.

    Auzisem ca la un moment dat ar fi mers si pe cont de US, dar ar fi scos Sony aceasta optiune. Daca poate cineva care a incercat/foloseste sa confirme sau infirme, as aprecia. Hai ca i-am mai gasit o intrebuintare

  2. #17622 SP
    Member westy9009's Avatar
    Eu am incercat acum o luna parca si stiu ca am avut ceva probleme ( nu imi recunostea plata)

    O sa mai incerc

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  3. #17623 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by westy9009 View Post
    Eu am incercat acum o luna parca si stiu ca am avut ceva probleme ( nu imi recunostea plata)

    O sa mai incerc

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Încearcă să vezi dacă nu îți sunt blocate tranzacțiile in online de pe aplicație, așa am pățit eu prima dată când am vrut să plătesc cu Revolut. Am deblocat de acolo și apoi am putut plăti.

  4. #17624 SP
    Member morphine's Avatar
    Mai are cineva probleme cu uploadul pe Facebook ? Îmi tot da eroare de câteva zile. Intuiesc că s-au întâmplat după ultimul patch.

    ---------- Post added 28-07-2019 at 12:00 ----------

    Am rezolvat. Era o problema de la fb.

  5. #17625 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut , am sunat la banca , Raifaissen , mi-au spus ca nu am nici o restrictie pe card . Pot cumpara , sau , sa adaug cardu oriunde online , doar pe psn store nu ma mai lasa . Stiti careva vreo rezolvare?

  6. #17626 SP
    Member paulone's Avatar
    PS 4 Pro are jocuri de ps move?

  7. #17627 SP
    Member adin33's Avatar
    După câte știu, doar pentru VR.

  8. #17628 SP
    Member paulone's Avatar
    Si trebuiesc si chestiile alea de ps move sau e suficient doar camera? Merg cele de la ps3?

  9. #17629 SP
    Member adin33's Avatar
    Merg cele de ps3.

  10. #17630 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  11. #17631 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Arata super cel rosu camuflat cu negru

  12. #17632 SP
    Member jon209's Avatar
    Am si eu o problema cu EA Acces.Numai pot juca NBA Live 19.Mi-a aparut un lacatel pe joc.L-am sters si am vrut sa il reinstalez crezand ca pot rezolva problema.Dar acum numai pot lua jocul dupa store imi spune ca deja il am si numai imi apare download.Am incercat si din library si nu il mai gasesc.Abonamentul la Ea Acces este pe un an.Ciudat este ca zilele trecute m-am jucat NBA si totul a fost ok

  13. #17633 SP
    Member piratu360's Avatar
    salut, intenționez sa îmi cumpăr un PS4 pro în câteva zile și îmi doresc varianta pe culoare alba. Ma interesează dacă cele pe alb vin cu ultima varianta de hardware și ce anume înseamnă g-chassis sau ceva de genu.
    Multumesc

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

  14. #17634 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    State of Play
    Attached Images Attached Images sept-19-state-play-featured-image.jpg

  15. #17635 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by piratu360 View Post
    salut, intenționez sa îmi cumpăr un PS4 pro în câteva zile și îmi doresc varianta pe culoare alba. Ma interesează dacă cele pe alb vin cu ultima varianta de hardware și ce anume înseamnă g-chassis sau ceva de genu.
    Multumesc

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

    Salut, da, exista PS4 PRO pe alb cu ultima revizie. O poti recunoaste dupa seria de pe cutie care este CUH-7116B. Teoretic, diferenta ar trebui sa fie data de faptul ca cea noua ar trebui sa fie ceva mai silentioasa fata de prima varianta lansata datorita unui ventilator care nu este o chinezarie totala. Nu exista diferente de performanta/stabilitate/hardware intre primele versiuni si ultimele de PRO.

    Un link cu modelul disponibl pe site-ul Altex: https://altex.ro/consola-sony-playst...NSPS4PRO1TBGW/

  16. #17636 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Salut, da, exista PS4 PRO pe alb cu ultima revizie. O poti recunoaste dupa seria de pe cutie care este CUH-7116B. Teoretic, diferenta ar trebui sa fie data de faptul ca cea noua ar trebui sa fie ceva mai silentioasa fata de prima varianta lansata datorita unui ventilator care nu este o chinezarie totala. Nu exista diferente de performanta/stabilitate/hardware intre primele versiuni si ultimele de PRO.

    Un link cu modelul disponibl pe site-ul Altex: https://altex.ro/consola-sony-playst...NSPS4PRO1TBGW/
    Varianta noua mai silentioasa cu G-Chassis este CUH-7216B !
    Varianta veche mai zgomotoasa este CUH-7116B.

  17. #17637 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    De acel CUH stiu pe varianta Jet Black, pe alb nu exista acea serie (am verificat), desi e catalogata tot G-Chassis. Varianta veche si zgomotoasa este 7016B, prima varianta de PRO lansata (detin aceasta versiune).

    Poate colegul @MediaGalaxy ne poate lamuri cu ce scrie exact pe cutia celui alb vandut ca G-Chassis.

  18. #17638 SP
    Member piratu360's Avatar
    Am comandat modelul pe alb de la Emag, când va ajunge va voi spune ce serie are. Mulțumesc pentru răspunsuri.

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

  19. #17639 SP
    Member piratu360's Avatar
    Modelul e CUH-7216B! Alba, PRO

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

  20. #17640 SP
    Senior Member dark18's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 882 of 903 FirstFirst ... 382 782 832 872 880 881 882 883 884 892 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts