Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 888 of 903 FirstFirst ... 388 788 838 878 886 887 888 889 890 898 ... LastLast
Results 17,741 to 17,760 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17741 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Link-ul este pe cont pt conturi de RO. Pentru cont de US schimbati URL din ro-ro in en-us sau en-uk, daca aveti pe UK.

  2. #17742 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Mie imi da niste date fake. Scrie ca am jucat doar 9 jocuri si un total de 16 ore

  3. #17743 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca ati jucat fara a avea consola conectata la net nu cred ca are de unde stii cat ati jucat... Poate asta e si la tine. Si oricum nu cred ca e statistica pana la finalul anului, eu zic ca e undeva pana in Noiembrie. Am jucat foarte mult Borderlands 2 în decembrie si nu-mi apare in top 3 desi ar trebui.

  4. #17744 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pe site scria ca statistica tine cont de perioada intre Ianuarie 2019 pana undeva gen 10 Decembrie 2019.

  5. #17745 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Am jucat tot timpul conectat la net. Faza tare e ca la top 3 am doua jocuri de PS3 si un joc de PS Vita (fiecare sub 10 ore), avand in vedere ca m-am jucat aproape numai pe PS4.
    Totusi la jocuri online imi apare GTA 5 (PS4) cu 350 ore, iar asta cred ca e singura statistica reala.
    Presupun ca e o eroare de la ei sau ceva nu s-a actualizat cum trebuie.

  6. #17746 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Presupun ca nu ai cont in RO. Pentru mine nu merge probabil nu e valabil pt. conturile din RO.
    Patesc fix aceeasi chestie. Daca gasiti o solutie, va rog sa-mi spuneti.

  7. #17747 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pentru cei care inca se gandesc daca merita sau nu sa isi desfaca Pro-ul si sa il curete pentru a mai scade din decibeli, daca aveti posbilitatea, do it. Curatat heatsink, schimbat pasta, plus schimbat thermal pads. Cam 35% din heatsink avea praf pe el, intr-o parte fiind acoperit aproape total, deci clar era si asta unul din motivele pentru care se auzea asa tare, nu doar din cauza ventilatorul de proasta calitate. Avand in vedere ca am primul model de Pro, nu ma asteptam sa fie dead silent (cum nici ultima revizie nu este), dar este mult mai suportabil. In unele jocuri abia daca o mai aud, pe cand in cele mai demanding, zgomotul este de bun simt. Inainte chiar ma gandeam sa o vand si sa mai pun eu de la mine pentru ultima revizie, atat de tare ma seca zgomotul.

    Cu timpul, daca se va aduna praf, probabil tot acolo se indreapta, dar pana atunci apare noua generatie de console, deci va fi folosita mai putin.

  8. #17748 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pai n-ai facut si tu niste poze ... un tutorial ceva daca tot te-ai chinuit sa faci curat in consola

  9. #17749 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu m-am gandit sa fac asta pentru ca sunt deja multe tutoriale foarte bune pe Youtube, mult mai bune decat as face eu ca un novice. Un video ajuta mai mult decat niste poze, eu de acolo "m-am inspirat".

    Pentru cei interesati:






  10. #17750 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Salut, baieti!

    Scuzati-ma pentru deranj!

    Stiti cumva care ar putea fi cauza de ce am numai intre 7-10 mbps la viteza de upload pe PS4 Pro?

    Consola este conectata la internet prin cablu. Am abonament la Digi, Fiberlink 300, router Gigabit, cumparat de mine. Pe PC, ajung la aproape 300 de mbps, atat la download, cat si la upload. Pe PS4 Pro, am 150-160 mbps la download, iar 6-10 mbps (in zilele bune) pe PS4 Pro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #17751 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De ce, nu știu, încearcă să pui întrebarea asta pe Facebook, direct la Playstation Romania. Ce știu e că este așa de vreo doi ani, de aceea merge că dracu sa faci streaming și Share Play.

  12. #17752 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Fortnite voucher



  13. #17753 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Fortnite voucher


    Am activat eu. Multe multumiri !

  14. #17754 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Perfect! Chiar ma bucur ca a fost util cuiva

  15. #17755 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    O lista interesanta 10 NEAR IMPOSSIBLE Trophies on the PS4

  16. #17756 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    NEAR IMPOSSIBLE - trofeu din RDR2 cu 5% completion pe PSNProfiles
    Singurele jocuri cu adevarat NEAR IMPOSSIBLE din clipul ala sunt Crypt of the Necrodance (doar vreo 5 oameni in lume au platina) si ESO.

  17. #17757 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut

    Pentru cei care au conturile pe us platiti cu card ro ?
    Intreb ca mie imi da eroare la card

  18. #17758 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu merge. Trebuie sa iti iei carduri PSN de $10, $20 etc. de pe amazon.com. Dar pe amazon.com vezi ca trebuie sa iti pui o adresa de US, preferabil dintr-un stat fara taxe gen Alaska, altfel nu te lasa sa cumperi.
    Codurile iti vor fi livrate pe mail sau in contul de amazon si le dai redeem pe Store-ul de US.

  19. #17759 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sau de aici daca nu ai chef de bătăi de cap cu Amazon
    https://www.instant-gaming.com/en/46...r=gamer-4fe64b

  20. #17760 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Free TLOU 2 Dynamic Theme :


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 888 of 903 FirstFirst ... 388 788 838 878 886 887 888 889 890 898 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts