Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 903 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 409 809 ... LastLast
Results 6,161 to 6,180 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6161 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Quote Originally Posted by MiniEmotion View Post
    A fost careva la lansarea PS4 din Emag ? Mie unul mi s-a parut interesant
    A fost un concurs de FIFA14, intrebari la care daca raspundeai corect primeai joc de ps4...frumos
    Si vroiam sa ma iau de ei ca au gresit prima data cu lista participantilor la fifa si eu am aflat dupa ca defapt nu ma aflam printre ei, dar din fericire am participat la concurs..
    Locul 4... not bad
    Din cate stiu eu, EMAG anuntase ca vor trage la sorti 32 de persoane din cele inscrise pentru turneul de FIFA.

  2. #6162 SP
    Junior Member vladutzu95's Avatar
    Apropo de fifa 14.Am o intrebare daca sunteti buni si imi puteti raspunde:
    Daca ma inregistrez la EA Sport cand imi vine jocul cu contul de USA ce avantaje am in plus in afara ca pot juca online? in dtrimentul contului de Romania care stim cu totii ca nu avem PS+.
    Am un avantaj real daca ma innregistrez cu contul de USA...adica altceva in afara de posibilitatea de a juca online.
    VA multumesc.

  3. #6163 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salutare, intru si eu in club cu o consola. A fost castigata pe 28.01.2013 la lansarea PS4 de la Media Galaxy (P.S. n-aveam de gand sa-mi cumpar ps4 pana in 2017 ) Nr. norocos: 240
    Norocosule !!!

  4. #6164 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    as cumpra si eu killzone (cam 120-130 lei) se merita ,merge fara probleme luat ? am card viza electron la alpha?
    Daca ai cont US,go for it

  5. #6165 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Va rog frumos unde gasesc si eu un ghid pentru inlocuire HDD , montare , instalare de software necesar s.a.m.d !? Multumesc !

  6. #6166 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Quote Originally Posted by gicazizu View Post
    Din cate stiu eu, EMAG anuntase ca vor trage la sorti 32 de persoane din cele inscrise pentru turneul de FIFA.
    Au tras la sorti 32 de jucatori, dar dupa ce i-au tras pe norocosi (printre care si eu) au sters lista aceea si au spus ca e gresita. Probabil din cauza vremii n-au venit decat 15-16 persoane din 32, si au mai extras din public inca 16 jucatori de FIFA la tombola.

  7. #6167 SP
    Banned asperas's Avatar
    O sa merg astazi sa iau PS4 deci ce sa aleg dintre:bundle(killzone) vs varianta standard+FIFA 14..?Va multumesc..

  8. #6168 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    O sa merg astazi sa iau PS4 deci ce sa aleg dintre:bundle(killzone) vs varianta standard+FIFA 14..?Va multumesc..
    Eu as merge pe varianta standard + Fifa 14 . E o chestiune si de gust dar eu joc de obicei shootere si tot as merge pe Fifa 14 + standard . Killzone nu e rau dar nu-i nimic exceptional in el pe cand Fifa e super pe PS4 .

  9. #6169 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    O sa merg astazi sa iau PS4 deci ce sa aleg dintre:bundle(killzone) vs varianta standard+FIFA 14..?Va multumesc..
    eu as opta varianta standard iar fifa poate il gasesti cu 200 ron pe okazii/mercador sau aici la bazar

  10. #6170 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Va deranjeaza LED-ul de la DS4,folositi un decal

    PS4 Dualshock 4 Light bar Brightness Glare Fix - Decals
    Attached Images Attached Images _58-1-.jpg _58-2-.jpg _58-3-.jpg _58.jpg

  11. #6171 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Lista trofee Outlast :

    Outlast Trophies - PSNProfiles.com

  12. #6172 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    nu merge linku care l-ai pus

    ---------- Post added 30-01-2014 at 18:39 ----------

    si totusi , nu inteleg cu ce ar putea sa te deranjeze luminita aia

  13. #6173 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #6174 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    E oarecum deranjanta. In primul rand e destul de puternica si lumineaza un pic obiectele apropiate (eu de ex am o masa chiar in fata mea si e luminata....). In al doilea rand, din pozitia in care se joaca unii lumina aia ajunge sa se reflecte in televizor. Mie imi da o linie subtire pe rama de la televizor.

  15. #6175 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post
    nu merge linku care l-ai pus

    ---------- Post added 30-01-2014 at 18:39 ----------

    si totusi , nu inteleg cu ce ar putea sa te deranjeze luminita aia
    Pe mine nu ma deranjeaza.Le-am pus ca arata bine.

  16. #6176 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post

    si totusi , nu inteleg cu ce ar putea sa te deranjeze luminita aia
    pana sa ma uit sub controller nici nu stiam ca este acolo asa ca-ti dau dreptate, si nu ma pot vaita nici de baterie

    legat de reflexie , pei in cazul meu joc cam de la 2-3m distanta , asa ca nu am probleme, plus ca tin controllerul cumva in "poala"

  17. #6177 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    in fine . fiecare cu parerea lui ,pe mine cel putin nu ma deranjeaza si imi place foarte mult ideea asta cu luminita.

  18. #6178 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Mi-am creat inca un cont de US pe PSN pentru a putea descarca DLC-urile primite odata cu AC4.Acum intrebarea e daca pot sa joc pe contul de UK folosind content-urile descarcate de pe contul de US.

  19. #6179 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cred ca merge, ca si pe cel de US mergeau cele de pe UK. Am facut si eu un cont de US pt a putea baga season pass-ul de la AC4 si am decis sa il pastrez pe asta. Sunt toate jocurile mai ieftine, iar ps+ costa doar 165 ron pe an. Am folosit redeem coduri luate de pe amazon.com direct cu cardul. Plus de asta au si oferte bune. Am luat, spre exemplu, Injustice cu doar 35$, 115 ron.

  20. #6180 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Salut,

    Am intrat si eu in clubul PS4 desi nu am vrut sa o achizitionez acum, insa long story short in modul acesta l-am ajutat pe cel mai bun prieten cu 100 euro deoarece are niste probleme in familie. Imi cer scuze insa nu am rabdare sa citesc 300+ pagini, asa ca daca au mai fost puse intrebarile atunci sa imi fie cu iertare: Ce PSN sa imi cumpar UK sau US? Cum sta treaba cu ping pe serverele US (posesor rds gigabit)? Cum sta treaba cu viteza de download ethernet pe serverele US, dar UK?

    PS: Consola achizitionata de la PCGarage varianta cu KZ Shadowfall. Nu, inca nu am scos-o din cutie si nici nu am desigilat-o

    Multam in avans.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts