Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 324 of 903 FirstFirst ... 224 274 314 322 323 324 325 326 334 374 424 824 ... LastLast
Results 6,461 to 6,480 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6461 SP
    Member luciteck's Avatar
    Ce-i drept M$ cu al lor live gold te lasa sa pastrezi jocurile free si dupa ce iti expira perioada de abonament, insa jocurile nu sunt nici pe departe la fel de noi ca cele care le ofera sony. Pana acum au fostt Assasin's creed 2, Halo 3, Dead Island, Gears of War si inca cateva care nu merita mentionate.

  2. #6462 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    All in all, daca ai timp destul si stii sigur ca gaming-ul e o activitate pe care o faci zilnic, PS Plus e o afacere foarte buna.

  3. #6463 SP
    Banned asperas's Avatar
    Sunt subscriber PS+ dar pt ce am nevoie de asa ceva ,ca sa imi pot accesa partea unui joc pentru care am platit deja,plus abonamentul internet,consola..ce ne jucam pe serverele sony si nu stim cumva..?300 ron aproximativ pentru 4,5 ore ca durata(story asa si asa) in cazul jocurilor tip cod,battlefield nu e totusi destul pt ei..fkm all?Sa ma obligi sa devin subscriber PS+ pt ma juca online e prea de tot si acum pun puncte puncte..!

  4. #6464 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca nu ar fi gramada aia de jocuri gratis ce o primiti pe parcursul anului as intelege ca va plangeti de PS+ ca e obligatoriu pt multiplayer. Bine, nu sunt cine stie ce jocuri momentan gratis pe PS4 (desi cred ca de cand am consola cel mai mult am jucat Resogun) dar cu timpul vor fi gratis si altele mai tari. Pana mea, pe PS3 ai acum vreo 12 jocuri si cam toate-s cat de cat noi si jocuri de succes (Bioshock Infinite, DmC, Metro LL, Xcom etc). Nu stiu daca le-ati putea cumpara sub 200 de lei pe toate. Si in fiecare luna se adauga un joc pe PS4 si doua pe PS3, asa ca lista e in crestere.

  5. #6465 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Sunt subscriber PS+ dar pt ce am nevoie de asa ceva ,ca sa imi pot accesa partea unui joc pentru care am platit deja,plus abonamentul internet,consola..ce ne jucam pe serverele sony si nu stim cumva..?300 ron aproximativ pentru 4,5 ore ca durata(story asa si asa) in cazul jocurilor tip cod,battlefield nu e totusi destul pt ei..fkm all?Sa ma obligi sa devin subscriber PS+ pt ma juca online e prea de tot si acum pun puncte puncte..!
    Si abonamentul la internet il folosesti doar pt. PS4?

    Va plangeti degeaba, Microsoft a cerut bani pt. online din prima zi si nu s-a mai plans nimeni... si pe vremea aia nu iti dadeau niciun joc.

    Asa sunt gandite consolele, daca nu iti convine de ce ai cumparat? FIFA poti juca si pe PC.

    PS Plus e cea mai avantajoasa subscriptie pe care am intalnit-o.

  6. #6466 SP
    Banned asperas's Avatar
    Ce ma intereseaza pe mine Microsoft(nu servesc xbox de fel)..si nu ma plang in postul anterior ci am doar unele nedumeriri..!Jocurile nu mi le iau dupa + ci le cumpar fizic iar fifa pe pc am luat pana la fifa 13 dar strict pt a folosi unele patch'uri create de catre comunitate ele nefiind posibile si pe console..si fifa pc online no way!

  7. #6467 SP
    Junior Member vladulike's Avatar
    Hmmz? De unde as putea cumpara injustice gods among us digital? In afara de amazon.com pentru ca am cont de uk

  8. #6468 SP
    Banned fann's Avatar
    din cauza platii pentru a putea juca multiplayer nici eu nu am cumparat ps4, astept sa il scoata, la pc nu platesti pentru a putea juca online. sony obliga lumea a plati ceva ce ar trebui sa fie gratis, de aceea platesti atatia bani pe o consola si jocuri. bineinteles si microsoft face la fel ei au inceput ideea de a plati pentru online dar nu poti compara live cu psn live rulz psn sucks bad. Ideea este ca de aceea microsoft si sony nu au atatia utilizatori, cifrele lor sunt inventate. daca ar scoate nevoia de plata pt online ar avea mai multe vanzari de console. ( si nu puteti nega asa ceva am dreptate 100%)
    p.s. daca nu o sa scoata niciodata plata pt online atunci ar trebui sa vanda jocurile ori numai digital ori cele retail sa fie fara multiplayer si la un pret foarte ieftin

  9. #6469 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    @fann, ce zici domnule acolo? Te inseli amarnic.

  10. #6470 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by fann View Post
    din cauza platii pentru a putea juca multiplayer nici eu nu am cumparat ps4, astept sa il scoata, la pc nu platesti pentru a putea juca online. sony obliga lumea a plati ceva ce ar trebui sa fie gratis, de aceea platesti atatia bani pe o consola si jocuri. bineinteles si microsoft face la fel ei au inceput ideea de a plati pentru online dar nu poti compara live cu psn live rulz psn sucks bad. Ideea este ca de aceea microsoft si sony nu au atatia utilizatori, cifrele lor sunt inventate. daca ar scoate nevoia de plata pt online ar avea mai multe vanzari de console. ( si nu puteti nega asa ceva am dreptate 100%)
    p.s. daca nu o sa scoata niciodata plata pt online atunci ar trebui sa vanda jocurile ori numai digital ori cele retail sa fie fara multiplayer si la un pret foarte ieftin
    asa omule..!eu am luat ps4,am si ps+(e treaba mea asta) insa am o problema cu lucrurile obligatorii,nu le suport asa cum nu ma impac nici cu cele gratuite iar la ps+ sa fim rezon nu ar fi subscris mai nimeni daca nu erau asa zisele mocaceli..!salutari.
    .

  11. #6471 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    @fann, ce zici domnule acolo? Te inseli amarnic.
    Citeşte-i prima postare, o sa intelegi mai bine

  12. #6472 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Doamne Ajuta, dar de unde apar totusi?

  13. #6473 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by fann View Post
    va salut, eram interesat de aceasta consola, dar nu mai sunt de acord cu ps4, (sony impreuna cu ms vor pierde multi cumparatori care vor astepta urmatoarele console) .deoarece:
    1. trebuie neaparat sa ai ps+ pentru a putea juca online
    2. consola va inregistra date si preferinte pe care sony le va folosi si le va da la terti, plus ca tot ce uploadezi pe net va fi prin intermediul lor si ei vor primi bani
    3. consola nu va avea tot ce spune sony, o sa se intample acelasi lucru cum sa intamplat cu ps3
    ^Un mic "remember"


    PS: maaaare dreptate avea Einstein...dar nu mai reproduc, sa nu primesc warn pt atac la persoana

  14. #6474 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    guys, don't feed da troll.


  15. #6475 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu stiu daca sa rad sau sa plang.

  16. #6476 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Baieti , nu stiu de ce platiti curentu' pt ps4 , caci ca dracu , si ala e obligatoriu

  17. #6477 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Culmea este, ca te obliga astia de la Sony si Microsoft sa iti cumperi si TV ca sa poti juca. Incredibil !

  18. #6478 SP
    Junior Member S.S.'s Avatar
    Cdkeys.com - £32.99/an (£2.75/luna) e o suma colosala ? PS+ e cel mai bun deal !

  19. #6479 SP
    Member nomak2008's Avatar

  20. #6480 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu cred ca le vor lua mai mult de 12h sa-l gaseasca si baneze

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts