Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 334 of 903 FirstFirst ... 234 284 324 332 333 334 335 336 344 384 434 834 ... LastLast
Results 6,661 to 6,680 of 18054

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6661 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu tot ce am dat jos de pe store s-a tras in maxim 10 minute, ca de exemplu outlast cu tot cu update si install
    psn UK

    a tras cu 2-5 mb/s

  2. #6662 SP
    Member ovydik's Avatar
    Pause/resume la download pana o ia

  3. #6663 SP
    Junior Member drakdivin's Avatar
    Deci o sa o iau razna de mai caut mult pe google dupa un raspuns .
    Vreau sa fac precomanda la " Watch Dogs "
    Am vazut ca la ALTEX va aparea pe data de 30/06/2014

    Intrebarea e urmatoarea ... Daca fac precomanda la acest pachet !
    Watch Dogs - DEDSEC Edition PS4, actiune, 18+ | ALTEX

    Am citit si m-am uitat si pe internet ce contine pachetul ... dar are CUMVA SI JOCUL IN EL ? SAU DOAR PROSTIILE ACELEA SI (3 MISIUNE IN + ... )
    Si o sa trebuiasca sa cumpar si jocul separat ?

    Nu raspundeti va rog daca nu stiti sigur 100% ca si jocul FULL e in acel pachet .. !

  4. #6664 SP
    Junior Member popcorn43's Avatar
    am facut precomanda de acest pachet...logic trebuie sa fie jocul)))) plus figurina si ce mai este pe acolo

  5. #6665 SP
    Junior Member drakdivin's Avatar
    Doar Jocul daca il precomanzi e in valoare de 280 LEI - - - > > Watch Dogs PS4, actiune, 18+ | ALTEX
    Doar pentru 40 lei sa ofere ei toate acele chesti + JOC FULL ?

    E confuz nu stiu ce sa fac nu as da 320 LEI doar pentru ITEME ... fara JOC offf ....

  6. #6666 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    are si jocul, NORMAL ! si ca sa fii sigur uita-te la un unboxing:

  7. #6667 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    @drakdivin Eu unul am luat de la emag cu 320 lei o editie speciala pt AC4 PS4 si jocul era 280 lei nici mie nu mi-a venit sa cred, dar am fost multumit

  8. #6668 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Quote Originally Posted by ovydik View Post
    Pause/resume la download pana o ia
    Am rezolvat.Am scos routerul din priza si l-am bagat din nou. Mai aveam putin si il faceam bicicleta. In alta ordine de idei,joaca cineva de aici Ghosts pe ps4? PSN ID : baadnewz2k9. Poate ne mai omoram timpul impreuna ca m-am saturat sa joc numai cu straini.

  9. #6669 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu prea se joaca cod pe ps4 , in schimb BF4 ..

  10. #6670 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Vouă cum va merge PS Store, ca acum merge mai prost decat pe PS3. Intru si nu imi încarcă nimic cand merg prin meniuri.... Grr

  11. #6671 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salutare, probabil s-a mai scris pe acest thread dar: Ce pot sa fac daca imi apare codul de eroare la PS4 : NW-31484-0 (cannot connect to the internet)? Am incercat sa restarted ps-ul dar tot asa apare.

  12. #6672 SP
    Junior Member drakdivin's Avatar
    SIEGE 15
    NW-31484-0 DNS server not specified. Restart the PS4 system.
    Pentru alte erori verifica --->>> https://support.us.playstation.com/a...tail/a_id/5111



    Apropo tuturor .. a aparut pe torrente beeeeeep pentru beeeeep daca doreste cineva sa il incerce ..

  13. #6673 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mie imi merge ok si psn si store uk

  14. #6674 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    drakdivin nu încurajăm astfel de practici pe aici, so yeah, how about no.

    3. Este interzisa promovarea pirateriei software si postarea de mesaje care contravin legilor in vigoare.

    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

  15. #6675 SP
    Junior Member drakdivin's Avatar
    Graft credema ca voi memora ce ai spus . Pe viitor nu se va intampla

  16. #6676 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    intru si eu in club ID: cosminbad ....deocamdata doar BF4. restul pe PS3

    ma enerveaza ca o gramada de facilitati pe care le aveam la PS3 nu le gasesc aici... (in special la automatic updates cu consola stinsa, teme, etc).

    imi place ca se misca repede consola, e un „pc” performant, e mica si silentioasa. Sa vedem cum se comporta pe viitor. Cam putine jocuri pe gustul meu.

  17. #6677 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Ohooo !

    salut Cosmine, parca si pe bmwclub erai prezent, te adaug eu pt bf4

  18. #6678 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salutare, am restartat PS4-ul dar tot nu puteam sa ma conectez, acelasi cod imi aparea NW-31484-0. Am dat test connection si nu putea sa imi gaseasca IP-ul. Am cautat pe internet si am vazut ca daca il pun pe wireless o sa mearga, ceea ce am si facut. Acum pot sa ma conectez la internet dar am super lag online. Va rog frumos, daca puteti sa ma ajutati cum sa fac sa conectez prin ethernet fara sa-mi dea eroarea va raman dator. Multumesc! (P.S. La PS3 folosesc prin ethernet)

  19. #6679 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Prin ethernet ai incercat direct sau tot prin router? Ai incercat sa schimbi router-ul?

  20. #6680 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salutare, am restartat PS4-ul dar tot nu puteam sa ma conectez, acelasi cod imi aparea NW-31484-0. Am dat test connection si nu putea sa imi gaseasca IP-ul. Am cautat pe internet si am vazut ca daca il pun pe wireless o sa mearga, ceea ce am si facut. Acum pot sa ma conectez la internet dar am super lag online. Va rog frumos, daca puteti sa ma ajutati cum sa fac sa conectez prin ethernet fara sa-mi dea eroarea va raman dator. Multumesc! (P.S. La PS3 folosesc prin ethernet)
    La ce joc care il joci pe PS4 ai lag si ce provider de internet ai?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts