Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 339 of 903 FirstFirst ... 239 289 329 337 338 339 340 341 349 389 439 839 ... LastLast
Results 6,761 to 6,780 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6761 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    De aici (PlayStation Romania - Help and support) ce sa intelegem ca service-ul Sony Romania pentru console este in Bulgaria?
    Attached Images Attached Images service-sony-bg.jpg

  2. #6762 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    da.

  3. #6763 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Atunci e nasol pentru cei care si-au luat consola de afara.

  4. #6764 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Nu prea, poti rezolva probabil cu Sony Romania care oricum ti-o trimit afara la service, ca ai garantia aia internationala.
    Doar suport-ul pe mail e shpanchi.

  5. #6765 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Daca intri aici: Contactaţi asistenţa Sony si dai click pe Playstation te duce aici: Contact Us | Official PlayStation website: Help & Support. E ciudat ca nu e niciun contact din Romania, ci doar cel din Bulgaria.

    Mie imi este ca daca ai da telefon la Sony Romania sa nu te trimita direct la bulgari.

  6. #6766 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai si daca duci consola la garantie in mag gen mediagalaxy, flanco, altex, etc te trezesti ca dureaza 1 luna s-o repare?

  7. #6767 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    @mark: era vorba despre consolele cumparate de afara.

  8. #6768 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma catalineatza, tu trebuia sa ii dai citatul din lege cum ca altex&co sunt obligati sa ii repare produsul in 15 zile lucratoare. Dormi pe tine?

  9. #6769 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

  10. #6770 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    A aparut Dead Nation pe PS Store US, dar inca nu e gratis pt PS+.

  11. #6771 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ma catalineatza, tu trebuia sa ii dai citatul din lege cum ca altex&co sunt obligati sa ii repare produsul in 15 zile lucratoare. Dormi pe tine?



    pai lasa ca luam ps4 din flanco unde facem 4 ani extragarantie si daca in 5 zile nu-ti repara consola (cu tot cu luatul de acasa) iti da alta noua.
    Sincer eu nu cred asta dar na, puteti incerca.

  12. #6772 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ati incercat careva Dead Nation? E un upgrade palpabil fata de versiunea PS3? Grafica?

  13. #6773 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    pai lasa ca luam ps4 din flanco unde facem 4 ani extragarantie si daca in 5 zile nu-ti repara consola (cu tot cu luatul de acasa) iti da alta noua.
    Sincer eu nu cred asta dar na, puteti incerca.
    Poti lua de oriunde din Romania PS4 si te poti duce la Flanco sa iei 4 ani extragarantie.

  14. #6774 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    E gratis pe store dc. ai PS PLUS. Eu l-am luat de pe store, accesandu-l pe PC si o sa-l joc cand imi voi lua PS4. Uita-te la review-uri ca sunt edificatoare.

    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Ati incercat careva Dead Nation? E un upgrade palpabil fata de versiunea PS3? Grafica?

  15. #6775 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    L-am jucat pe PS3 de vreo 3 ori. Voiam sa stiu ce upgrade aduce versiunea PS4 fata de cea anterioara.

  16. #6776 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu nu stiu cum ati luat Dead Nation pe PS4... ca pe site scrie clar "Coming Soon" (si nu poti da click pe joc) iar pe PS4 inca nu apare (inca)...
    Attached Images Attached Images 2014-03-05_115553.jpg

  17. #6777 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ia-l de pe store din browser, eu asa am reusit. Si apoi banuiesc ca-l poti descarca pe ps4.
    ps: US account.

  18. #6778 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu nu stiu cum ati luat Dead Nation pe PS4... ca pe site scrie clar "Coming Soon" (si nu poti da click pe joc) iar pe PS4 inca nu apare (inca)...
    Este pentru PS4 in US: https://store.sonyentertainmentnetwo...SPLUSFREEGAMES

  19. #6779 SP
    Member ovydik's Avatar
    si la mine e deja in download.De pe pc am intrat si l-am bagat in queue,asa fac tot timpul fiindca este mai usor.

  20. #6780 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    astia zic ca pe 5 se lanseaza

    Dead Nation Apocalypse Edition�-�PS4 Games

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts