Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 384 of 903 FirstFirst ... 284 334 374 382 383 384 385 386 394 434 484 884 ... LastLast
Results 7,661 to 7,680 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7661 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Este superb si il jucam

  2. #7662 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Marți se lansează
    The NEW SCUF 4PS!:

  3. #7663 SP
    Member ovydik's Avatar
    Stii cumva si pretul?

  4. #7664 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De la 140$ in sus, cel puțin atât costa cel de XOne, deci nu cred ca asta o sa fie mai ieftin

  5. #7665 SP
    Member ovydik's Avatar
    La pretul asta nu prea e interesant pt mine,mai bine astept si mai imi iau 2 camo sau albastre de banii astia.

  6. #7666 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, dar aici nu e vorba de un controller obișnuit
    http://scufgaming.com

  7. #7667 SP
    Member ovydik's Avatar
    Stiu,e super ok,dar nu-mi foloseste mie

  8. #7668 SP
    Junior Member Daniel84's Avatar
    Salutare, oameni buni !!

    Imi doresc foarte mult PS4 mai cu seama ca n-am mai avut niciodata o consola,iar in zilele astea (ca dintotdeauna mai cu seama) am jinduit mereu dupa a juca in tihna ,,fara teama de upgrade-uri de hardware...fara alte extra softuri ca pt a rula bine o aplicatie de gaming.

    Am citit niscaiva articole despre opinii pro sau contra detinerii unei astfel de console,dar am decis ca mi doresc produsul asta si ca-mi pot permite sa investesc mai apoi in jocurile pt care-i recomandata.

    Faza-i ca mai toti cunoscutii mei nu ma incurajeaza deloc.Replici precum :"UAU,de ce ai vrea o consola?"..."Ah, dar eu credeam ca odata cu varsta iti schimbi optiunile, evoluezi..bla,bla,bla !!'' ca si cum a detine un PS4 profitand de tehnologia zilei e echivalent cu un proces de decrepitudine !!

    Stiu ca trebuie sa-mi urmez gandurile sau ceva in genul asta astfel ca ,rogu-va..da-ti-mi o opinie despre cum e mai oportun ! Personal imi doresc consola si sunt gata sa cumpar toate jocurile adresate ei si pe care sa le impart chiar si cu voi !!

    Multumesc pt orice aviz si .....spor la voie buna !!!!

    CHEERS !

  9. #7669 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca tu chiar iti doresti ceva, ce conteaza ce spun altii ? Daca asta e placerea ta si nu deranjezi pe nimeni, nu vad nimic rau in a-ti lua un PS4.

  10. #7670 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Mi-am cumparat PS3 acum 2 ani. Nu am mai jucat pe PC nimic de atunci. Nu regret nimic, nici macar preturile mai crescute la jocuri decat pe PC. Ce mi-am dorit eu ? Un "aparat" care are un singur scop: PLAY !

  11. #7671 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Cand faci o achizitie urmeaza-ti propriul instinct.Nu lasa pe altii sa te influenteze.

  12. #7672 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel84 View Post
    Salutare, oameni buni !!

    Imi doresc foarte mult PS4 mai cu seama ca n-am mai avut niciodata o consola,iar in zilele astea (ca dintotdeauna mai cu seama) am jinduit mereu dupa a juca in tihna ,,fara teama de upgrade-uri de hardware...fara alte extra softuri ca pt a rula bine o aplicatie de gaming.

    Am citit niscaiva articole despre opinii pro sau contra detinerii unei astfel de console,dar am decis ca mi doresc produsul asta si ca-mi pot permite sa investesc mai apoi in jocurile pt care-i recomandata.

    Faza-i ca mai toti cunoscutii mei nu ma incurajeaza deloc.Replici precum :"UAU,de ce ai vrea o consola?"..."Ah, dar eu credeam ca odata cu varsta iti schimbi optiunile, evoluezi..bla,bla,bla !!'' ca si cum a detine un PS4 profitand de tehnologia zilei e echivalent cu un proces de decrepitudine !!

    Stiu ca trebuie sa-mi urmez gandurile sau ceva in genul asta astfel ca ,rogu-va..da-ti-mi o opinie despre cum e mai oportun ! Personal imi doresc consola si sunt gata sa cumpar toate jocurile adresate ei si pe care sa le impart chiar si cu voi !!

    Multumesc pt orice aviz si .....spor la voie buna !!!!

    CHEERS !
    Din moment ce ai renunțat la PC si treci la consola ai evoluat

    Eu iti recomand pt început un PS3, ai multe jocuri exclusive foarte bune pe care sigur nu le-ai jucat. PS4 mai bine anul viitor, atunci apar jocuri foarte bune.

    PS: Stai liniștit, ai nimerit pe un forum cu oameni maturi

  13. #7673 SP
    Junior Member Daniel84's Avatar
    Multumesc mult !! Dau de veste de indata ce-l cumpar si pun la bataie toate jocurile ce-mi pica-n mana! Daca tot e ''gaming experience'' atunci sa fie pana la capat !!!

    A la prochaine !

  14. #7674 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel84 View Post
    Salutare, oameni buni !!

    Imi doresc foarte mult PS4 mai cu seama ca n-am mai avut niciodata o consola,iar in zilele astea (ca dintotdeauna mai cu seama) am jinduit mereu dupa a juca in tihna ,,fara teama de upgrade-uri de hardware...fara alte extra softuri ca pt a rula bine o aplicatie de gaming.

    Am citit niscaiva articole despre opinii pro sau contra detinerii unei astfel de console,dar am decis ca mi doresc produsul asta si ca-mi pot permite sa investesc mai apoi in jocurile pt care-i recomandata.

    Faza-i ca mai toti cunoscutii mei nu ma incurajeaza deloc.Replici precum :"UAU,de ce ai vrea o consola?"..."Ah, dar eu credeam ca odata cu varsta iti schimbi optiunile, evoluezi..bla,bla,bla !!'' ca si cum a detine un PS4 profitand de tehnologia zilei e echivalent cu un proces de decrepitudine !!

    Stiu ca trebuie sa-mi urmez gandurile sau ceva in genul asta astfel ca ,rogu-va..da-ti-mi o opinie despre cum e mai oportun ! Personal imi doresc consola si sunt gata sa cumpar toate jocurile adresate ei si pe care sa le impart chiar si cu voi !!

    Multumesc pt orice aviz si .....spor la voie buna !!!!

    CHEERS !
    cumparati linistit un ps4, eu il am din decembrie si nu am regretat niciodata (nici ca am vandut ps3 sau ca m-am grabit sa il cumpar)
    In momentul de fata sunt destule jocuri si la preturi bune (ac4 ,thief ,tomb raider etc undeva in jurul a 100 lei sh ) ,bine daca ai foarte mult timp la dispozitie si vrei sute de jocuri poti incepe cu ps3 dar iti garantez ca pe ps4 experienta si feelingul la jocuri e mult mai bun

  15. #7675 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel84 View Post
    Salutare, oameni buni !!

    Imi doresc foarte mult PS4 mai cu seama ca n-am mai avut niciodata o consola,iar in zilele astea (ca dintotdeauna mai cu seama) am jinduit mereu dupa a juca in tihna ,,fara teama de upgrade-uri de hardware...fara alte extra softuri ca pt a rula bine o aplicatie de gaming.

    Am citit niscaiva articole despre opinii pro sau contra detinerii unei astfel de console,dar am decis ca mi doresc produsul asta si ca-mi pot permite sa investesc mai apoi in jocurile pt care-i recomandata.

    Faza-i ca mai toti cunoscutii mei nu ma incurajeaza deloc.Replici precum :"UAU,de ce ai vrea o consola?"..."Ah, dar eu credeam ca odata cu varsta iti schimbi optiunile, evoluezi..bla,bla,bla !!'' ca si cum a detine un PS4 profitand de tehnologia zilei e echivalent cu un proces de decrepitudine !!

    Stiu ca trebuie sa-mi urmez gandurile sau ceva in genul asta astfel ca ,rogu-va..da-ti-mi o opinie despre cum e mai oportun ! Personal imi doresc consola si sunt gata sa cumpar toate jocurile adresate ei si pe care sa le impart chiar si cu voi !!

    Multumesc pt orice aviz si .....spor la voie buna !!!!

    CHEERS !
    Te avetrizez ca la inceput o sa-ti fie greu cu controlul .... dar apoi o sa-ti dai seama cat de comod este si ca este menit pt jocuri !
    Ia-ti consola, oamenii maturi si seriosi se joaca pe consola
    Noi iti uram Bun Venit !

  16. #7676 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    cumparati linistit un ps4, eu il am din decembrie si nu am regretat niciodata (nici ca am vandut ps3 sau ca m-am grabit sa il cumpar)
    In momentul de fata sunt destule jocuri si la preturi bune (ac4 ,thief ,tomb raider etc undeva in jurul a 100 lei sh ) ,bine daca ai foarte mult timp la dispozitie si vrei sute de jocuri poti incepe cu ps3 dar iti garantez ca pe ps4 experienta si feelingul la jocuri e mult mai bun

    Mult mai bun decat ce?Daca chiar vrea sa vada diferenta, sa cumpere un PS3 unde 1-2 ani are ce juca.Uncharted 1,2,3, God Of War, Assassins Creed etc.Gaseste pe piata sh unul cu garantie si jocuri undeva in jur de 900 ron.

  17. #7677 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    iti dau cateva exemple fifa,bf4, ac4 etc, pe ps3 cred ca nici nu le mai cumparam sa le joc in caz ca nu reuseam sa iau ps4 ,nu stiu cum e pentru tine dar pe ps3 ma jucam din ce in ce mai rar ,imi cam pieruse cheful iar de cand am luat ps 4 a inceput sa imi readuca placerea de a juca

  18. #7678 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Crezi ca înțelege ceva din AC4 daca nu a jucat celelalte jocuri din serie? Ti-e ușor sa vorbești, ai avut PS3 si ai jucat probabil tot ce era bun spre foarte bun, el este la început. Probabil își va alege un PS4 acum, păcat, pierde multe jocuri bune, asta daca nu aduc astia din nou Heavy Rain, Mass Effect, Uncharted, GoW, Beyond, s.a.m.d pe PS4

  19. #7679 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca nu joci Uncharted si Ratchet & Clank odata in viata, e pacat ca te joci pe console

  20. #7680 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Mult mai bun decat ce?Daca chiar vrea sa vada diferenta, sa cumpere un PS3 unde 1-2 ani are ce juca.Uncharted 1,2,3, God Of War, Assassins Creed etc.Gaseste pe piata sh unul cu garantie si jocuri undeva in jur de 900 ron.
    Scuza-ma ca ma bag .... sunt nou in gamingul pe consola, am doar 6-7 luni. am inceput cu ps3, fiind obisunit cu pc-ul, setari high si ultra, mi-a fost doarte greu sa ma obisnuiesc cu grafica low de pe consola... avem impresia ca am un pc super prost, ce sa mai zic de control... in primele saptamani am zis ca mor. Cam asta este singurul dezavantaj ,grafica parerea mea e ca experienta in gaming o face doar gameplayul ci, si grafica. deaceea mi-am cumparat foarte repede PS4, sa ma pot bucura de jocuri asa cum sunt ele in toata splendoarea lor grafica bine inteles, cu timpul mousul si tastatura devin legende si iti dai seamna ca, consola este pt gaming.
    Daca nu pui foarte mult accent pe grafica si vrei sa te joci jocuri bune... poti lua linistit un ps3. (bine inteles sunt jocuri care arata superb, dar astea sunt doar exclusivitatile)
    Daca vrei sa te bucuri de grafica si sa te apropii de puterea unui pc alegerea este PS4.
    (asta este strict propria mea parere in calitate de "fost" pc gamer)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts