Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 390 of 903 FirstFirst ... 290 340 380 388 389 390 391 392 400 440 490 890 ... LastLast
Results 7,781 to 7,800 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7781 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sincer? Da Incerc sa ma obișnuiesc

    Si asta ma mira, cand au spus prin februarie ca vor sa vândă în acest an peste 12 milioane de console am zis ca sunt nebuni, iată ca au ajuns in luna iulie la vreo 9
    http://www.ibtimes.com/ps4-vs-xbox-o...uccess-1622396

  2. #7782 SP
    Admin MonkY's Avatar

  3. #7783 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sincer? Da Incerc sa ma obișnuiesc

    Si asta ma mira, cand au spus prin februarie ca vor sa vândă în acest an peste 12 milioane de console am zis ca sunt nebuni, iată ca au ajuns in luna iulie la vreo 9
    http://www.ibtimes.com/ps4-vs-xbox-o...uccess-1622396
    Doar 12? Eu zic ca pana pe 31 Decembrie o sa vanda cel putin 15. Apar jocuri in Octombrie, vine Craciunul, strange lumea bani pe vara, o sa fie nebunie... La ce impact a avut E3-ul de anul trecut, si ce diferenta e intre ele si ca hardware si ca exclusivitati, nu ar trebui sa mire pe nimeni ca e asa popular.

  4. #7784 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cei care au zis ca nu se vor vinde peste 12 milioane sunt cei care au fost dezamagiti de lista lunga de jocuri sub sigla "coming in 2015". Si eu cred ca vor depasi 15 milioane pe anul acesta... chiar daca titlurile nu justifica cifra.

    Mai e cineva enervat de cat de incet se misca Sony legat de Morpheus? Pentru mine e poate cel mai important accesoriu legat de PS4... si am impresia ca parca Sony asteapta sa iasa pe piata intai Occulus Rift si dupa aceea sa vada si ei ce pot face.

  5. #7785 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Cine stie ce se intampla in culise... poate nu au suficiente jocuri compatibile (apropos de ce ziceai mai devreme).

  6. #7786 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se mișcă normal, doar nu ai crezut ca apare anul asta Acum serios, se mișcă destul de greu dar mai bine pt buzunarele noastre, din păcate nu cred ca se lansează nici anul viitor E bine ca esti optimist si crezi in acest proiect, eu nu cred. Nu ai văzut cum gândesc dezvoltatorii? Întâi sa se vândă și apoi scoatem jocuri. Pai bun domnu' Ubi$oft, scoate matale joace sa cumparam VR.

    PS ce face luna plina din oameni

  7. #7787 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In ceea ce priveste Morpheus, nici mai conteaza (pt. mine) cine e optimist si cine nu... sau daca sunt falit (mai bagam un credit cu buletinu')... Nu-mi pasa nici de Ubisoft... Eu unul il vreau pt. asa ceva*:



    *pentru toate celelalte exista Mastercard

  8. #7788 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum era vorba aia? Romanii când nu au bani mai schimba 100 de euro

  9. #7789 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Monky, pe hardware nu știu ce să-ți spun.
    Dar pe software, am văzut o listă provizorie cu ce este în dezvoltare pentru el și este foarte luuuunga
    Și eu o să-l cumpăr în prima zi.

  10. #7790 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ca să nu postez la jocuri cu preţuri bune, cele pe care le joc intens, le cumpăr digital, FIFA, BF4, în felul asta protejez şi lentilă, cele care le joc doar pt. story le cumpăr pe Disc.

  11. #7791 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Scoate auto-correct ca zici ca ai scris in bataie de joc.

  12. #7792 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Primesti 20% reducere pe voucher la toate consolele la flanco, perioada de valabilitate 09.07.2014 - 31.07.2014

    este valabil la toate magazinele flanco dar este mai bine sa sunati inainte si sa verificati disponibilitatea. Am cumparat azi, ultima de la Flanco-Unirea, si am primit voucherul de 20%, in valoare de 360 ron. Daca cineva este interesat de achizitionarea acestuia , il vand la 300 ron - se paote achizitiona orice cu el de la Flanco, inperioada 9.07.2014 - 31.07.2014.
    Attached Images Attached Images 20140713_144112_zpsa4d44a82.jpg

  13. #7793 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Salut, vin si eu cu o intrebare, de unde pot cumpara un cablu usb original si un headset exact ca cel cu care vine consola. Am cumparat-o second si nu am primit astea doua elemente, iar acum trebuie sa o duc in garantie si mi-e ca nu o primeste fara ele.

  14. #7794 SP
    Member Duni's Avatar
    o primeste si asa, fara cablu usb si headset. daca totusi vrei neaparat sa le ai, ia orice cablu usb -> mini usb, nu stie nici Voldemort ca nu este original, iar headset cauta pe olx & co.

  15. #7795 SP
    Member legokid220's Avatar

    Ce-o insemna asta?

  16. #7796 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nu prea am inteles ce zice!! O noua generatie de console? sau e doar ironic .

  17. #7797 SP
    Member legokid220's Avatar
    nu mai stiu unde am vazut... dar AMD ziceau ca o sa vedem console next gen mai repede decat ne asteptam (deci ps4 nu va mai avea o durata de viata ca si ps3, sper sa ma insel)

  18. #7798 SP
    Member Buyk's Avatar
    Ma indoiesc, cel putin cei de la Sony au spus ca Ps4 va avea o durata de viata timp de 10 ani de acum in colo, acum ipoteza producatorilor de hardware se poate adeveri daca doresc sa faca din console marketing dar mai exista si cei de la Sony in ecuatie, unde nu cred ca ar lasa sa se intample asa ceva, imediat trec baietii inapoi pe CELL

  19. #7799 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca fac din cosole , pc-uri...sa le schimbi la 2-3 ani , trecem la loc pe pc-uri

  20. #7800 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    slabe jocuri au aparut pana acuma pt ps4,nu am nici un motiv sa o cumpar astazi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts