Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 903 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 541 ... LastLast
Results 801 to 820 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #801 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Bulls**t! Pe mine ce ma mira cel mai tare este faptul ca unii chiar cred ca gluma aia de controller din imaginea de mai sus poate fi pentru PS4. LMAO!

  2. #802 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by bubli-789AD View Post
    Oameni buni, ce vedeti voi acolo este un prototip facut pentru developeri fara nici un stiu de design initial. Se vor pastra caracteristicile dar NU va arata asa in retail.
    What bubli said.

  3. #803 SP
    Member Harilip's Avatar
    sincer nu cred ca idea celor de la Sony de a vrea un controller cu touchscreen, oricat de mic sau mare, este buna. si nu ma refer la imaginea de mai sus ci idea in sine. Imi vine in minte un singur motiv dar cred ca este unul tare: este un controller! si cred ca exista un risc foarte mare ca suprafata respectiva sa se deterioreze foarte repede prin cazaturi si lovituri neintentionate dar probabil si de nervii pe care gamerii ii au din cand in cand

  4. #804 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar


    Noul feature al controllerului.


  5. #805 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post



  6. #806 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Asa spuneau si despre cel de la xbox 360 si este mult mai 'confortabil'

  7. #807 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  8. #808 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Ce are mai, e ok-ish...ne obisnuim noi si cu el, conteaza mai mult ce joci cu el
    Mie chiar imi place grasunul din poza. Looks real to me.

  9. #809 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    bad post

    ---------- Post added 15-02-2013 at 12:43 PM ----------

    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    Nu inteleg rolul unui display pe controller. Nu are ce cauta pe un controller de dimensiunea lui DS3. Analogul arata ca naiba.
    Pai touchul poate fi folosit pentru navigarea pe browser,poate zic si eu,ar fi o idee.Iar in legatura cu analogul eu zic ca arata mai solid decat la ds3 unde mi s-a desprins cauciucul de pe 2 controllere pana acum la cat am invartit in UFC.

  10. #810 SP
    Banned cryyo's Avatar

  11. #811 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    imi place ce spune omu' asta, câtă dreptate are, poate ar trebui sa il ia sony in locul lui jerry lambert aka kevin butler (incepand cu 4:15 e demenţial)


  12. #812 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Si din alt unghi:


  13. #813 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    tot urat e

  14. #814 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Oricum nu o să arate așa. Dar chiar și prototipul ăsta e drăguț.

  15. #815 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    ZVONURI oameni buni... nimic oficial, poate o sa arate ca in imaginea de mai sus, poate o sa aiba forma de shaorma si joystick-urile o sa aiba forme de rosii cu culoarea maionezei, poate o sa fie o mare inovatie care v-a impresiona... inca nu se stie... vine 20 feb imediat si v-om vedea, evident daca nu cumva ne fac o surpriza si mai mare, aceea fiind sa anunte data de ps4 ca fiind alta

  16. #816 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Asta cu controlerul nu e zvon. Poza aia nu e fake.

  17. #817 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Salutare tuturor. Acesta este primul meu post pe acest forum care, dupa cate am citit si am vazut, pare a fi o comunitate chiar inchegata. De ieri sunt si eu proaspatul posesor al unui PS3, asa ca sunt mai mult decat novice in domeniu. Insa sper sa invat repede si eficient . Vroiam sa va cer parerea in legatura cu un gand de-al meu si anume: si voi credeti ca nu mi-am luat "teapa" achizitionand PS3-ul, desi stiam de conferinta celor de la Sony de pe 20 februarie in care este posibil sa anunte PS4 ? Parerea mea este ca am facut o achizitie inspirata.

  18. #818 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #819 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    imi place ce spune omu' asta, câtă dreptate are, poate ar trebui sa il ia sony in locul lui jerry lambert aka kevin butler (incepand cu 4:15 e demenţial)

    Mi-a placut partea cu The Last Guardian.

    unrelated: eu as vrea sa-l vad pe Steve Carell in locu' lu' Butler.

  20. #820 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Salutare tuturor. Acesta este primul meu post pe acest forum care, dupa cate am citit si am vazut, pare a fi o comunitate chiar inchegata. De ieri sunt si eu proaspatul posesor al unui PS3, asa ca sunt mai mult decat novice in domeniu. Insa sper sa invat repede si eficient . Vroiam sa va cer parerea in legatura cu un gand de-al meu si anume: si voi credeti ca nu mi-am luat "teapa" achizitionand PS3-ul, desi stiam de conferinta celor de la Sony de pe 20 februarie in care este posibil sa anunte PS4 ? Parerea mea este ca am facut o achizitie inspirata.
    ai gresit threadul, pune intrebarea aici altfel parca vad ca ajungem la polemica

    http://www.consolegames.ro/forum/f15.../index446.html

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 903 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 541 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts