Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 410 of 903 FirstFirst ... 310 360 400 408 409 410 411 412 420 460 510 ... LastLast
Results 8,181 to 8,200 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8181 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da man e o lovitura si multi ne-ar fi placut sa jucam TR2, dar intrebarea e (desigur doar pentru cei care pot sa-si cumpere acum doar o consola) ce merita mai mult TR2 sau U4, amandoua se lanseaza in aceasi perioada quantum break sau bloodborne? si exemplele pot continua, exact ca generatia trecuta iti alegi consola in functie de preferinte si ce jocuri ai vrea sa joci, ca norocul amandoua ofera destule jocuri si din diverse categori.

    da, probabil ca nu a fost un anunt bomba ca la MS, dar Sony a prezenatat o gramada de jocuri, diversificate si unele chiar originale, o calitate rar intalnita la jocurile actuale (vezi wild de exemplu sau rime)

  2. #8182 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ok, nu intru in polemica, cel puțin nu cu tine, iti respect prea mult munca depusa in trecut pe acest forum . Ma opresc aici, deja am observat ca deranjez.
    Btw, comparam mere cu pere, daca vrei sa convingi pe cineva sa aleagă PS4 poti sa il convingi cu prețul foarte bun de la Orange Seara buna, asta a fost ultima mea postare pe acest subiect

  3. #8183 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cred ca nu ai inteles mesajul meu, ce polemica? ti se pare ca incerc sa conving pe cineva sa faca ceva, tocmai ce am spus ca exista pentru fiecare consola jocuri buni din acelasi categori, acum conteaza ce prefera fiecare. chiar crezi ca ma incalzeste cu ceva daca userul x isi ia xbox sau ps4? ar trebui sa fiu low mind sa-mi pese de asa ceva eu am scos in evidenta faptul ca ambele console au jocuri exclusive fantastice care nu trebuie ratate, dar daca te gasesti in situtia in care iti permiti o singura consola, ca si mine, depind de preferintele fiecaruia .

    ps: de multe ori crezi ca te contrez sau ceva de genul

  4. #8184 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu vă supărați pe mine, dar la ce jocuri a prezentat Sony astăzi, mă pot lipsi de TR. Într-adevăr era frumos să continue povestea și pe PS4 dar Ms aveau nevoie de un rival pentru Uncharted.

  5. #8185 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Man, cum sa compari Quantum Break cu Bloodborne? Hai sa nu mai amestecam lucrurile. Ai vorbit de generația trecuta, am ales PS3 pt exclusivități, multe si foarte bune. Acum am spus ca anunțul cu TR a fost o bomba, o lovitura pt. gamerii adevarati. Asta înseamnă sa ai bani (deși repet, sigur se lansează si pe PC in 2016). Am spus eu ca nu au anuntat si astia de la Sony chestii interesante? Bloodborne e superb, stiam deja, Rime e un ICO upgradat, foarte ok si frumos, il stiam de anul trecut. Eu imi doream o bomba, un teaser pt GoW, ceva de la Quantic Dream sau o bomba atomica teaser pt TLOU 2.
    Momentan înclin tot spre PS4 pt. ca piata sh e mult mai dezvoltata.

    PS un plus e acel share play, o bombita daca vrei

  6. #8186 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man nu ma referam ca gen de joc, dar in acest moment bb si qb sunt cam in centrul atentiei si reprezinta principalele jocuri care se vor lansa ep cele doua console, de aceea le-am si comparat . oricum, jocuri vor fi si vor fi destule, indiferent de platforma, din pacate nu se grabesc sa anunte nimic ca se vinde bine (ma reder la ps4)

  7. #8187 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, inca o stire buna, păcat ca nu a scris-o cineva , in doar 9 luni peste 10 milioane de unități vândute.

  8. #8188 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Unii spun ca nu e 100% sigur ca e exclusiv. Posibil sa vedem un 'Definitive Edition' pe PS4 la 6-12 luni de la lansare.

    EDIT:

    Phil Spencer :

    “We’re saying what we said on stage. In Holiday 2015, Rise of the Tomb Raider will be exclusive to Xbox."

  9. #8189 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai se poate intelege ca este exclusiv doar in 2015

  10. #8190 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    si until dawn nu v-a placut ?

  11. #8191 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ba da, dar a fost anunțat in 2012
    Sunt curios daca ati încercat asta, am înțeles ca se gaseste in store un trailer interactiv

    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1147072

  12. #8192 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Mi-ar fi placut Until Dawn daca era si pentru ps3 cum l-au anuntat in 2012 si compatibil ps move.

  13. #8193 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    si until dawn nu v-a placut ?
    Arata genial. La fel si Wild, Rime, The Order, Infamous, Tearaway, Driveclub, Bloodborne, Tomorrow Children, etc.
    Sony au venit la Gamescom cu o caruta de jocuri exclusive, multe create chiar de studiourile lor si nu 'furate' temporar de la competitie .

  14. #8194 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Recomand sa va uitati si la acest video , contine informatii noi si gameplay ce nu a fost prezentat in timpul conferintei (incepe cu minutul 15:40) :


  15. #8195 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bloodborne = castlevania / darksiders

    dupa parerea mea, ca sa nu zic DMC

    iar until down este in stil alan wake

    ambele sunt misto , zic.

  16. #8196 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Bloodborne e departe de a fi genul de joc similar cu Darksiders sau Castlevenia. Sa inteleg ca nu ai jucat Dark Souls sau Demon's Souls atunci nu ar mai fi existat aceasta eroare.

  17. #8197 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    dap , nu le-am jucat, daca e cum zici tu nu mai imi place

  18. #8198 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asta o sa iti placa sigur pt. ca:
    http://www.ign.com/articles/2014/08/...t-is-much-less

  19. #8199 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    dap , nu le-am jucat, daca e cum zici tu nu mai imi place
    Daca nu le incerci risti sa pierzi una din cele mai frumoase experiente de gaming ale generatiei trecute.

  20. #8200 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Corect..nimic nu se compara cu atmosfera din DS,sper ca Bloodborne sa fie cel putin la fel de bun.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts