Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 411 of 903 FirstFirst ... 311 361 401 409 410 411 412 413 421 461 511 ... LastLast
Results 8,201 to 8,220 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8201 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar

  2. #8202 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Cum functioneaza noul sharing pe PS4: How Digital Game Sharing on the PS4 Will Work

    Rezumat: acel joc pe care il inviti pe un prieten sa-l joace va rula pe consola ta fara ca acel prieten sa aiba EVER acel joc. Practic va fi doar un stream video si salvarea trofeelor, etc fara ca el sa aiba jocul. Nu are nici o legatura ca game sharing-ul actual. Practic lasi un prieten sa se joace pe consola ta via internet, daca te hotarasti sa o opresti adio jocul prietenului

  3. #8203 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Cum functioneaza noul sharing pe PS4: How Digital Game Sharing on the PS4 Will Work

    Rezumat: acel joc pe care il inviti pe un prieten sa-l joace va rula pe consola ta fara ca acel prieten sa aiba EVER acel joc. Practic va fi doar un stream video si salvarea trofeelor, etc fara ca el sa aiba jocul. Nu are nici o legatura ca game sharing-ul actual. Practic lasi un prieten sa se joace pe consola ta via internet, daca te hotarasti sa o opresti adio jocul prietenului
    E ok, e facut special sa te joci cu acel prieten, nu sa ii joci jocurile, pt optiunea cealalta exista game sharing

  4. #8204 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PANEL: Generation i at #PlayStationGC | Community…:

  5. #8205 SP
    Member em1n3m16's Avatar

  6. #8206 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #8207 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Urata treaba cu doar 60 minute, o sa-l tot bati la cap pe prieten sa-ti dea invite-uri din ora in ora

  8. #8208 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sau renunti la share play si faci game share Serios acum, nu asta e scopul(jocuri gratis) acestui serviciu. Si la prezentarea din februarie 2013 au spus cam același lucru

  9. #8209 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    In sfarsit, mi-am luat si eu PS4 Am prins oferta de la Altex si l-am luat cu Last of Us Remastered. Prima impresie e WoW. De acum sa strang banutii pentru urmatoarele jocuri

  10. #8210 SP
    Junior Member cata10's Avatar
    Salut mi am achizitionat si eu un PS4, dar din pacate plasma pe care o am s- a defectat de curand si numai am rabdare pana imi iau alta, asa ca mai am un TV mai vechi acasa dar nu are intrare HDMI, exista vreun convertor pentru tipurile alea de TV mai vechi sa ma pot juca ? Multumesc anticipat !

  11. #8211 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Primele impresii: consola se misca al nabii de repede mi-a cazut fata cand am dat x pe store si in urmatoare secunda eram in store jocurile se copiaza imediat, iar de instalat in cateva secunde, cred ca am stat maxim 20 de secunde ca sa intru in watch dogs la fel si updateul. Grafica este fenomenala, eu nu am pc de gaming, totul este really smooth i love it already! Ca minus, interfata nu-mi place deloc, dar stiu ca se va schimba usor usor cu updateuri, dar din pacate vin foarte greu. Daca aveti dubii nu mai stati pe gandri go for it si achizitionati consola !

  12. #8212 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! Welcome to the club

  13. #8213 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Primele impresii: consola se misca al nabii de repede mi-a cazut fata cand am dat x pe store si in urmatoare secunda eram in store jocurile se copiaza imediat, iar de instalat in cateva secunde, cred ca am stat maxim 20 de secunde ca sa intru in watch dogs la fel si updateul. Grafica este fenomenala, eu nu am pc de gaming, totul este really smooth i love it already! Ca minus, interfata nu-mi place deloc, dar stiu ca se va schimba usor usor cu updateuri, dar din pacate vin foarte greu. Daca aveti dubii nu mai stati pe gandri go for it si achizitionati consola !
    Sa o stapanesti sanatos!

    Au zis ca o sa introduca teme eventual, probabil in 2015. In plus, exista deja niste leak-uri (neconfirmate) cu un design nou, putin schimbat, care includea si foldere in care iti puteai organiza jocurile, deci nu cred ca ne lasa cu ochii in soare...

  14. #8214 SP
    Member Darku's Avatar
    Impreuna cu AndRewqp ma alatur si eu clubului.
    Ca si el, am luat-o de pe orange shop la un pret foarte rezonabil.
    Primul joc e Tomb Raider (nu l-am incercat pe PS3 sau PC, deci e prima experineta TR) care l-am luat. Ca un mare fan Uncharted mi-au sarit creerii cand am jucat TR, superb joc si superba consola. Imaginea pur si simplu curge, nu stiu cum sa explic altfel, cand ma intorc acum inapoi la PS3 parca imaginile usor de tot sacadeaza, e genial PS4. Foarte smooth, si acele detalii...... le-as manca
    Foarte impresionat si eu de cum reactioneaza in meniu, store, loading, etc, in sfarsit am scapat si de cablul lung de casti care il foloseam la PS3, geniala ideea de a pune un mini headphone jack pe DualShock 4

  15. #8215 SP
    Member chesterb's Avatar
    Să le stăpâniţi sănătoşi.

    @Darku Am terminat şi eu ieri Tomb Raider. Pe mine nu m-a dat pe spate grafica şi nici mecanica jocului. Am intrat de vreo 3 ori pe sub hartă şi a trebuit să dau reload checkpoint. Dacă ăsta ţi se pare superb, înseamnă că la Infamous SS, TLoU sau alt joc cu grafică de nk! ori mai bună o să leşini de fericire

  16. #8216 SP
    Banned flavi_us's Avatar

  17. #8217 SP
    Member chesterb's Avatar
    Hopaaaa. Ceva frumu'.

  18. #8218 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu ma refer la thema neaparat, ci la organizare si structura. dar oricand sunt bine venite orice aditii

  19. #8219 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Excelent!

    The director of seminal shoot 'em ups Ikaruga, Radiant Silvergun and Gradius V, Hiroshi Iuchi, says he's working on a new shooting game called Ubusuna, a downloadable title coming to PlayStation 4.

  20. #8220 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    Impreuna cu AndRewqp ma alatur si eu clubului.
    Ca si el, am luat-o de pe orange shop la un pret foarte rezonabil.
    Primul joc e Tomb Raider (nu l-am incercat pe PS3 sau PC, deci e prima experineta TR) care l-am luat. Ca un mare fan Uncharted mi-au sarit creerii cand am jucat TR, superb joc si superba consola. Imaginea pur si simplu curge, nu stiu cum sa explic altfel, cand ma intorc acum inapoi la PS3 parca imaginile usor de tot sacadeaza, e genial PS4. Foarte smooth, si acele detalii...... le-as manca
    Foarte impresionat si eu de cum reactioneaza in meniu, store, loading, etc, in sfarsit am scapat si de cablul lung de casti care il foloseam la PS3, geniala ideea de a pune un mini headphone jack pe DualShock 4
    Cam asta e prima impresie cand treci de la ps3 la ps4 ,sa o stapanesti sanatos apropo vezi ca sunt multe jocuri sh la preturi mici (ti-as recomanda ufc ,second son,ac4 ) si nu mai e mult pana apare fifa 15

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts