Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 513 of 903 FirstFirst ... 13 413 463 503 511 512 513 514 515 523 563 613 ... LastLast
Results 10,241 to 10,260 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10241 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    N-ai leac...
    Lasa ca ai tu cu Fishy

    LE. Am vb cu suportul celor de la Sony de pe Facebook si mi-au spus ca daca ai ceva relatii se rezolva, altfel nu ajungi la ele. Chiar vroiau si ei, ca angajati Sony, o bucata dar nu ajung la ele pt ca sefii lor le iau si le "revand" pe piata second la suprapret.
    Cei din MediaGalaxy la fel. Am un prieten ce e sef de raion la un magazin din orasul unde stau si mi-a spus ca inca nu stie exact ce e cu aceasta editie limitata de PS4 insa, de obicei cand erau electronice ft ravnite si in cantitati minime, s-au vandut de ochii lumii 1 maxim 2 bucati la public, restul sunt " rezervate" si culmea ca le expun pe toate in magazin ca asa trebuie.
    Deci cum spuneam mai sus: spor la alergat dupa ele. Traiti in Romania daca ati uitat cumva! Eu ca om de rand nu am acces la aceasta oferta ca si altii de altfel.

  2. #10242 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pe mine de ce ma bagi omule..? Am vorbit vreodata? Tu chiar nu te uiti la tine? Mai mereu esti contra tot si daca se adevereste gasesti alt motiv ca sa bagi raca. Tocmai ce a zis un user care lucreaza la Altex ca vor ajunge la noi cateva bucati, deci nu stiu ce relatii ai tu.

  3. #10243 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vorbești din presupuneri, asa ai făcut si cu PS Store România si cu garanția de la Flanco, chiar iti place sa dezinformezi, trolling. Fara supărare dar tu chiar ai o problema când e vorba de credibilitate. De fiecare data cand am postat informații ai avut ceva de completat. Cu tot respectul, chiar iti place sa fii Gica Contra?

    LE: ai vb cu cei de la Sony pe Facebook si ti-au spus ca se rezolva daca ai relații... Poate ai vb cu aia de la Soniy

  4. #10244 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Nu vorbesc din presupuneri cum spui tu...dau o informatie pe net. N-am nimic cu tine. Calmeaza-te

  5. #10245 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu sunt calm, nu mai da informații proaste, atât. Poate mai sunt oameni care te cred

  6. #10246 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    vom putea fi trasi la sorti pentru sansa de a cumpara editia speciala

    https://www.facebook.com/events/1516...y_type=regular

    eu cand am intrebat pe FB daca vor fi la vanzare au zis ca nu. ****

  7. #10247 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Acelasi lucru l-am spus dar dante o sa faca tot posibilul sa-mi arate contrariul. Spre norocul nostru sper sa aibe dreptate dar deocamdata situatia nu e roz.
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu sunt calm, nu mai da informații proaste, atât. Poate mai sunt oameni care te cred
    Asta e strict parerea ta.

  8. #10248 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Regulamentul campaniei
    http://www.mediagalaxy.ro/editie-ani...-playstation-4

    I rest my case


    Quote Originally Posted by mark View Post
    Pacat ca la noi n-o sa ajunga.


    Quote Originally Posted by mark View Post
    Eu spuneam ceva mai sus ca n-o sa ajunga la noi cel mai sigur dar unii pe aici nu m-au crezut.


    Quote Originally Posted by Piticlick View Post
    Si pe 22 Dec si voi cei din Ro puteti achizitiona aceasta consola la pretul de 2219.9 sau 500 de euro

  9. #10249 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    E mare lucru ca se intampla la noi chestia asta dar, sincer sa fiu, eu sunt mai rezervat cu privire la sansele reale pe care le-am putea avea sa punem mana pe o asa minunatie. Nu vreau sa fiu carcotas dar parerea mea este ca alea 13 bucati sunt deja rezervate pentru anumite persoane.

  10. #10250 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu cred ca ai șanse mai mari decât ai avut la emag de BF O sa fiu prezent acolo pt un amic, sa creștem șansele

  11. #10251 SP
    Member vallio's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    nu m-as complica cu aplicatia aia, ori Z3 ori deloc.
    Sau tableta Z3 e mai ieftina si are caracteristici similare cu telefonul.

  12. #10252 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Dar cand spun eu ceva nu aude nimeni.
    Acuma mai zic ceva si ma opresc, oricum sunt convins ca Dante nu crede dar na, incerc si eu.
    Dante! Cunosc, daca ma crezi, pe unul din "norocosii" care vor "beneficia" de una din cele 13 bucati. Doresti sa sti cine e? PS. E fiu de demnitar. Dar nu mai zic nimic ca am zis destul.
    Poate te intrebi de unde dracu stiu eu ceva locuind tocmai in mijlocul tarii Oricum nu asta e important. Important e ca mi s-a spus ca nu avem acces la ele, punct.

    PSS. In ceea ce priveste Store Romania nu aveam nici o informatie ca se va deschide sau nu. Mi-am exprimat doar crezul pe care il aveau la acea data si altii. In cazul asta insa, mai stiu si eu una-doua.

    PSSS. Cei care vor fi "extrasi" in cadrul concursului nu vor fi realii proprietari.

    De aici puteti specula ce doriti! Bafta!

  13. #10253 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Si eu o sa imi incerc norocul. Ne vedem acolo.

  14. #10254 SP
    Junior Member fish07's Avatar
    Dar ce are in plus aceasta consola de este asa bataie pt ea?

  15. #10255 SP
    Junior Member cata10's Avatar
    Salut am si eu o problema vreau sa cumpar DLC-ul la Destiny , eu jocul il am din Romania, dar m am jucat p un cont de US acolo am toate caracterele... cum pot sa fac sa iau DLC-ul dar sa mi pastrez caracterele de pe US? Oare exista vreo varianta sau trebuie sa iau pe EU si sa incep de la capat ?

  16. #10256 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by fish07 View Post
    Dar ce are in plus aceasta consola de este asa bataie pt ea?

    E alta culoare si are camera inclusa si suportul pentru consola. Si mai are un ambalaj mai frumos.

  17. #10257 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Same question

    Destiny joc de pe un cont de US , dar jocul e zona 2
    Trebuie sa cumpar neaparat de pe un cont de uk la 20 £ si acel cont sa fie setat ca primary ca sa ma pot juca de pe contu de US ? Sau pot cumpara Direct de pe US fara alte complicatii

  18. #10258 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joc zona 2, DLC de UK, Romania, apoi te joci liniștit pe US.

    PS: Contul facut primary

  19. #10259 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Oh deci ma arde de cel putin 100 lei dlc'u pe uk

    Mersi

  20. #10260 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ia-l de pe România

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts