Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 517 of 903 FirstFirst ... 17 417 467 507 515 516 517 518 519 527 567 617 ... LastLast
Results 10,321 to 10,340 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10321 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Mai bine iti faceai cont pe Ro si cumparai plus de pe storeul nostru, acum ca il avem. Inteleg sa mergi pe cont si plus de US vs EU. Dar daca optezi pentru EU, la un cont nou eu as merge pe Romania si nu pe UK. 224 de lei este plusul pe un an la noi pe store vs. 190-200 pe UK.

  2. #10322 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Tu iti dai seama ca free one day shipping nu are cum sa fie gratuit decat pana in locatiile unde pot ajunge ei maxim in 24 de ore cu mijloacele de transport aferente? Adica in functie de cum au punctele de lucru, ce oameni au care sa raspunda la comanda, etc. Nimeni nu o sa iti trimita peste ocean in 24 de ore gratuit, cat despre livrare in Romania se prea poate sa nu livreze, vezi ce scrie la shipping.
    2. Da normal, se face conversia dolar - leu
    3. Colegii de pe forum care s-au lovit de treaba asta pot veni cu adaugiri mai pertinente decat mine.
    Amazon.com nu trimite in Romania produse electronice.Sunt cazuri in care anumiti 3rd party selleri sa faca acest lucru.Ca sa iesi cat mai ieftin ia legatura cu adidasi.us Ei se ocupa cu transport in tara si nu au comisioane.Platesti doar transportul.Da, produsul trebuie sa fie achitat prealabil, fiindca se va cumpara cu acei bani.Firma personal il recomand!!!

    Daca cumperi din SUA consola nu vei avea garantie, si trebuie sa creezi cont US pentru a beneficia de acele 2 jocuri gratis.

  3. #10323 SP
    Member Darku's Avatar
    Mi s-a intamplat ieri o chestie interesanta:
    Am cont de UK si tin minte ca nu puteam cumpara nimic cu un card bancar romanesc, ieri de curiozitate am incercat sa cumpar ceva si a mers.
    Mi-am luat vreo 3 jocuri de Vita si unul de PS4, puteti incerca si voi.
    Nu stiu care e explicatia dar pe un cont UK acum merg si cardurile bancare romanesti.
    Bine de stiut

  4. #10324 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Dacă te banează sa ne anunți.

  5. #10325 SP
    Member Darku's Avatar
    Cum pot sa ma baneze daca arunc cu bani spre fata lor?

    giphy.gif

  6. #10326 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    Nu stiu care e explicatia dar pe un cont UK acum merg si cardurile bancare romanesti.
    De cand cu PS in romanica am intrat si noi in 'lumea buna'. Poate asta e explicatia ca se permite carduri romanesti in UK. Adica nu se mai tem ca-i 'invadam'... avem locul nostru de joaca.

  7. #10327 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Cam cate console s-au vandut in Romania ? In Franta tocmai au trecut pragul de 1 milion.......

  8. #10328 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mie tot timpul mi s-a parut ca e mai ieftin sa cumperi coduri valorice de pe cdkeys.com sau altele asemanatoare decat sa platesti direct cu cardul .

  9. #10329 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Au adaugat theme free, hobit, COD AW, destiny, far cry4

  10. #10330 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca vom avea partea de o surpriza, mai ales ca a avut si are ceva probleme, măcar atât sa facă și ei.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1419083470892.jpg

  11. #10331 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu este nici o surpriză, dacă citeşti bine, se vede clar că fac reclamă la modul co-op din joc, la care îţi trebuie plus.

  12. #10332 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La cat de stricat e, nu m-ar mira. Vom vedea

    Eu am citit si citesc destul de bine

  13. #10333 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    Cand o sa gasim carduri de RON pentru storeul nostru in magazine?

  14. #10334 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ...de ce ai avea nevoie de asa ceva?

  15. #10335 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Sa faci cadou. Din ce am inteles store-ul este momentan in beta. Cred ca o data cu lansarea oficiala o sa apara
    care se duce luni sa isi ia editia speciala de ps 4?

  16. #10336 SP
    Member kinezu's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    Sa faci cadou. Din ce am inteles store-ul este momentan in beta. Cred ca o data cu lansarea oficiala o sa apara
    care se duce luni sa isi ia editia speciala de ps 4?
    Eu ma duc, sper sa nu fie tiganie

  17. #10337 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bafta, eu nu mai am cum sa ajung, sper sa apuce un coleg de forum, in felul asta facem o vizita acum in pragul sărbătorilor

  18. #10338 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Sper sa ajung si eu.
    Bani pt. consola am si imi doresc sa fiu unul dintre norocosi, dar ramane de vazut.
    Mult noroc restului participantilor.
    PS: Daca apuc sa o cumpar nu o vei revinde.

  19. #10339 SP
    Member kinezu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Bafta, eu nu mai am cum sa ajung, sper sa apuce un coleg de forum, in felul asta facem o vizita acum in pragul sărbătorilor
    Daca apuc, va astept sa-l despachetam cu totii. Numai ca la ce discutii sunt pe pagina de facebook a evenimentului pare ca o sa fie si multi samsari.

    ---------- Post added 20-12-2014 at 18:27 ----------

    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Sper sa ajung si eu.
    Bani pt. consola am si imi doresc sa fiu unul dintre norocosi, dar ramane de vazut.
    Mult noroc restului participantilor.
    PS: Daca apuc sa o cumpar nu o vei revinde.
    Bafta, sper si eu sa nu o revinzi. E pentru colectionari si fani adevarati

  20. #10340 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu sper sa aibă bafta cei care o doresc pt. uz personal. Hai ca din alea 13 poate ajung vreo 10 la cine trebuie. Faceți si voi un unboxing, promit ca deschid o sticla de vin pt voi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts