Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 545 of 903 FirstFirst ... 45 445 495 535 543 544 545 546 547 555 595 645 ... LastLast
Results 10,881 to 10,900 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10881 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    Buna baieti... Sunt Sergiu
    De maine seara cand o sa ajung de la servici o sa intru si eu in lumea consolelor. O sa fie un Ps4, acum as avea nevoie de cateva informati pe care poate le-as gasi dar sunt mii de pagini. Cateva jocuri care se pot juca in split screen. Un ajutor pentru crearea unui ps+ as vrea plata sa fie de pe un card de romania. Si daca aveti ceva sfaturi pentru cei ca si mine care nu au avut de-a face cu asa ceva. Mersi mult.

    (ssergiiu)

  2. #10882 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mda, ce face acum Sony cu bonusul ala nu mi se pare ok... Practic multa lume o să-și cumpere tot felul de prostii pe care nu și le-ar fi luat, doar ca sa profite de cei 10% condiționați pt week-end-ul asta. Adică nu ești în stare sa asiguri serviciul exact atunci când multi au singura perioada de libertate, iar drept compensare tot tu profiți cu vânzări probabil masive.

    Dacă nu băgau limita de timp.. Sau permiteau și la pre-orders.. Era altceva.

  3. #10883 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    si de fapt in loc de compensatie pentru client, se mai fac si eu cu niste vanzari la cateva produse care nu s-ar fi vandut.

  4. #10884 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Eu zic ca sunt cateva oferte ok cu aia 10%.mai ales la dlcuri care nu se ieftinesc.call of duty sau fifa coins pt mp daca poti lua. Last of us.
    practic iti intregesti jocurile la pret redus.

  5. #10885 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    correct. asta e valabil mai ales pentru cei care nu aveau season pass-uri sau joaca MP

  6. #10886 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    cei care va gandeati sa folositi discountul din weekendul asta pentru vreun preorder pe ps store... think again:
    Cu alte cuvinte : Bucurativa de jocurile la 50 lire reduse de la 55.

  7. #10887 SP
    Member nire's Avatar
    Quote Originally Posted by ssergiiu View Post
    Buna baieti... Sunt Sergiu
    De maine seara cand o sa ajung de la servici o sa intru si eu in lumea consolelor. O sa fie un Ps4, acum as avea nevoie de cateva informati pe care poate le-as gasi dar sunt mii de pagini. Cateva jocuri care se pot juca in split screen. Un ajutor pentru crearea unui ps+ as vrea plata sa fie de pe un card de romania. Si daca aveti ceva sfaturi pentru cei ca si mine care nu au avut de-a face cu asa ceva. Mersi mult.

    (ssergiiu)
    Salut. Split screen eu am jucat doar Plants vs Zombies Garden Warfare care are in principal multiplayer si trebuie sa ai ps+. Cont iti faci foarte usor din consola, setezi tara de origine romania ca sa accesezi playstation store romania(au si pagina de facebook).
    Ca sa atasezi un card :
    Go to PLAYSTATION NETWORK > ACCOUNT MANAGEMENT > ACCOUNT INFORMATION > ADDRESS and have it match the PSN Billing Address found in:
    PLAYSTATION NETWORK > ACCOUNT MANAGEMENT > ACCOUNT INFORMATION > BILLING INFORMATION.
    Ca sa iti cumperi ps+ te duci in store si ai acolo rubrica separata ps+ si alegi pe ce perioada vrei sa fie.

  8. #10888 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    Mersi mult Nire abia astept sa ajung acasa sa ma dedic cateva ore consolei. Mersi inca o data pentru ajutor.

  9. #10889 SP
    Member nire's Avatar
    Cu placere si spor la treaba. Dupa ce iti faci cont de ps+ sa urmaresti ce jocuri gratuite baga in fiecare luna.

  10. #10890 SP
    Junior Member cristianiulian's Avatar
    Salut,

    Pt cei cu PS Plus, ce jocuri gratuite vor fi in luna Februarie ?

  11. #10891 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Miercuri o sa aflam care sunt.

  12. #10892 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    aveți idee de ce nu imi merge cardul la tranzactii pe store ro
    imi da eroarea asta
    This transaction can not be completed. Please confirm your billing information in Account Management.

    cardul este visa gold emis de banca transilvania
    l-am folosit la toate siturile posibile si merge perfect
    aici nu imi dau seama care e problema
    ms anticipat

  13. #10893 SP
    Junior Member codra's Avatar
    Problema e legata de codul de securitate CVV2, acela format din ultimele trei cifre de pe spatele cardului. Cand se incearca plata cu cardul pe playstation store tranzactia apare ca nefiind insotita de transmiterea si verificarea codului CVV2 si plata este stopata, fiind considerata cu grad de risc ridicat de catre banca. Solutia e sa sa ceri la banca un formular pentru modificarea limitelor de tranzactionare pe internet pentru tranzactii fara CVV2, limita standard fiind zero RON, si sa alegi ce suma de bani doresti sa aloci pe zi si data pana cand sa fie active aceste limite( putandu-se alege si definitiv) pentru acest tip de tranzactii online sau sa modifici aceasta limita online prin intermediul aplicatiei bt 24 internet banking.

  14. #10894 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    Ce setări trebuie sa fac ca sa m-i se încarce controlerul cand consola este oprita? Sau nu se poate? Mersi

  15. #10895 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Controllerele se incarca atunci cand consola este in Rest Mode, nu cand este oprita.

  16. #10896 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  17. #10897 SP
    Junior Member MILANISTU's Avatar
    Sal,
    a reusit cineva, cu cont pe US, sa probeze trial-ul pt. PS NOW; am vazut ca cere card la activare; exista vreo posibilitate de a trece peste treaba cu card-ul?

  18. #10898 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Eu am inchiriat direct un joc acu vreo 2 luni (dead island), fara card, folosind ce aveam in wallet, dar psn-ul recuoaste imediat conexiunea care e prea departe fizic de servere si nu permite accesarea jocurilor. Am internet 1gb de la rds si am incercat si cu cele mai rapide dns-uri ptr us. In concluzie chiar daca ai putea activa trial-ul fara card, ar fi degeaba daca nu esti locat in state

  19. #10899 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Progres:
    Attached Images Attached Images tumblr_nh29vcap8y1u5xpffo1_1280.gif

  20. #10900 SP
    Junior Member darkshines's Avatar
    Aveti careva idee daca se poate schimba numele pe PS+? Sau daca se poate face alt cont cu acelasi card...?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts