Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 551 of 903 FirstFirst ... 51 451 501 541 549 550 551 552 553 561 601 651 ... LastLast
Results 11,001 to 11,020 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11001 SP
    Member dragosbc's Avatar
    ce o sa contina update-ul acesta ?

  2. #11002 SP
    Junior Member nfs_fifa's Avatar
    Salutare am o mare dilema vreau sa trec de pe one pe PS4 si ma gândeam sa intreb exact pe cei care au ps4 si joaca fifa15 online, mentionez ca am xbox one si de 3 luni nu am avut nici macar un meci in care sa am lag nu exagerez netul il am de la rds folosesc wirless abonamentul standard de 100mb. Vreau sa fac schimbarea ptr ca PS4 este mult mai slim si il pot transporta cu usurinta la prieteni, dar pe google parerile sunt impartite ca ar avea si ca nu ar avea lag fifa altii spun ca toata reteaua psn este slaba multumesc anticipat ptr raspunsuri

  3. #11003 SP
    Member dan1703's Avatar
    Daca iti iei ps4 trebuie sa bagi firu in el sau sa ai router bun si routeru langa ps4...altfel aproape la orice joc vei avea lag ....fifa nu am...

  4. #11004 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da, pe wi-fi, indiferent de joc, PS4 nu se descurca foarte bine. Am incercat cateva routere insa fara succes. Iti recomand sa folosesti un fir daca poti.

  5. #11005 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    este "standard de aur" cablul in materie de conexiune la internet

  6. #11006 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu la toate consolele. La PS3 nu am avut probleme, nici la X360 sau XOne. Doar la PS4 sunt problemele astea.

  7. #11007 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosbc View Post
    ce o sa contina update-ul acesta ?
    stability a lot of it

    @tuy: te cred, eu am vazut diferente enorme la viteza si la X360 si la PS3, intr-adevar nu aveam lag pe wifi in jocuri, dar eu am avut intodeaua posibilitatea sa pun cablul si as sfatui pe toata lumea, chiar daca ar fi nevoie sa traga un cablu prin camera, eu asa am facut .

  8. #11008 SP
    Banned Templier's Avatar
    eu nu am problema asta. merge ok cu routerul de la UPC.

  9. #11009 SP
    Junior Member laur7seas's Avatar
    Wi-fi-ul e varza la ps4,cum a spus si tudyniuz si altii singura metoda e hard wired,bagi firul si merge blana,problema asta am avut-o si eu pana zilele trecute cand am mutat consola in camera opusa a router-ului si aveam transfer de date de ordinea kb-tilor,iar acum am blana aproape suta la dw.,deci consola merita daca bagi un cablu (ftp) in ea sau un router puternica care dupa parerea mea nu are rost investitia...

  10. #11010 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    eu tin consola langa router si merge bine. am 3mega download pe secunda

    ----------
    cum pot da disable la feature-ul prin care atunci cand apesi pe butonul de PS la un al 2-lea controler il muta pe un alt profil?

  11. #11011 SP
    Junior Member nfs_fifa's Avatar
    Mi-a ajuns și ps4, diseară bag un cablu în one sa vad dacă simt diferența într-adevăr consola este lângă TV și routerul este în spatele tv-ului poate de asta a mers foarte bine pana acum parca am 48 ore free pe PSN din cate îmi amintesc îmi place mai mult ps4 ca și aparat

  12. #11012 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Orice ar fi, cablul e sfant. Incercati sa aduceti routerele langa consola astfel incat sa puteti pune conexiune wired.

  13. #11013 SP
    Member sollo's Avatar
    Eu folosesc consola fara cablu si imi merge FIFA15 foarte bine, poate 1 din 10 meciuri sa mearga mai greu, dar in rest merge foarte bine. Routerul(dir-300) e la 20 cm de consola, dar si cand mut consola la TV-ul mare(aproximativ 3 metri), tot merge bine...

  14. #11014 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Un mic cadou pentru voi - tema The Order 1886, necesita cont SUA :

    5L5R-83N2-Q74K
    5LBB-3RN7-QNNE
    5JM2-FJNF-LB24
    5JTE-D5NA-5PT8

    Sa aveti o zi faina!!!

  15. #11015 SP
    Member legokid220's Avatar
    Multumesc Jenei, l-am luat pe al 3 lea

  16. #11016 SP
    Junior Member seemenomore's Avatar
    Tin routerul in camera alaturata si nu am probleme la jocul online pe ps4. Routerul este tenda, am dat vreo 40-50 de lei pe el. Si da joc pe wireless

  17. #11017 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Un mic cadou pentru voi - tema The Order 1886, necesita cont SUA : Sa aveti o zi faina!!!
    Al 2 lea l-am luat eu. Thnx bro

  18. #11018 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by seemenomore View Post
    Tin routerul in camera alaturata si nu am probleme la jocul online pe ps4. Routerul este tenda, am dat vreo 40-50 de lei pe el. Si da joc pe wireless
    Ori schimbi routerul si iei ceva serios pt. wireless... ori cel mai simplu (mai ieftin si mai rapid) e sa conectezi consola pe cablu. Simplu!

  19. #11019 SP
    Member legokid220's Avatar
    acum acum vazut ca tema pe uk este free.. desi nu poti s-o folosesti pe contul de us si nici invers .. chiar daca esti pe aceeasi consola.

  20. #11020 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Sunt doua Theme diferite....cea cu cod e mult mai buna.....

    Daca descarci de pe contul de US poti folosi thema pe cobtul de UK fara probleme...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts