Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 556 of 903 FirstFirst ... 56 456 506 546 554 555 556 557 558 566 606 656 ... LastLast
Results 11,101 to 11,120 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11101 SP
    Junior Member any123's Avatar
    Eu am cumparat de la emag o consola ps4 .. codul de certify de garantie este doar pe cutie...

  2. #11102 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Nu cred ca are ceva daca pun seriile aici, daca e nevoie se poate sterge. Deci pe ps4 am seria 02-27452252-xxxxxxx , iar pe cutie si factura am seria 71171xxxxxxx. O sa incerc sa vb si cu un coleg de munca sa vada daca exista si la el aceasta diferenta de serii.

    L.E.: am vorbit cu un coleg de munca ai la el seria de pe cutie si factura nu are absolut nici o treaba cu seria de pe consola, nici macar nu seamana. Ciudat dar macar e semn bun pt mine

  3. #11103 SP
    Junior Member any123's Avatar
    superfly asa si la mine aceiasi serie o am...pe cutie

  4. #11104 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Mersi de raspuns any123. Oricum ciudat acest lucru....la restul electronicelor seriile coincid. Poate in baza lor de date, seria de consola este corelata cu seria de pe factura, cine stie.

  5. #11105 SP
    Member excess's Avatar
    Cel mai bine suni la eMag si te convingi direct de la ei.

  6. #11106 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acesta este si motivul pentru care daca aruncati cutia consolei aveti slabe sanse sa mai va rezolve cineva garantia. Prin urmare, keep it!

  7. #11107 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Tocmai ce am cumparat un PS4 de la Altex si m-am uitat sa vad ce completeaza in certificatul de garantie si a completat o serie de pe cutie

  8. #11108 SP
    Member excess's Avatar
    Dar vreo serie de pe consola(nu cutie) nu o gasesti pe factura/garantie/bon???

    ---------- Post added 03-03-2015 at 15:52 ----------

    beasst, pe tine te intreb.

  9. #11109 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Am fost de fata cand a completat garantia si singurul lucru la care s-a uitat si notat pe garantie a fost o serie de pe cutie. Nu stiu daca seria aia se gaseste si pe consola.

  10. #11110 SP
    Member excess's Avatar
    deci pana la urma, tot tre' sa fie ceva comun intre ele.

  11. #11111 SP
    Member seven1994's Avatar
    Voi de unde va luati cod de ps plus?M-ar interesa pe 3 luni Uk

  12. #11112 SP
    Banned Templier's Avatar
    eu mi-am luat si din media galaxy dar poti si de aici de la Robert Dinu

  13. #11113 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Se poate folosi la noi in tara HBO Go pe PS4?

  14. #11114 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Se poate folosi la noi in tara HBO Go pe PS4?
    Salut, nu exista aplicatie pentru HBO GO pe PS4.

  15. #11115 SP
    Member valentin2007's Avatar

  16. #11116 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    salut baieti. Am de gand sa-mi iau un PS4, dar inainte de astea, am cateva intrebari (avand Xbox One, n-am nicio treaba cu Playstation) si sper sa ma puteti ajuta macar cu un link sau ceva, ca nu prea am timp sa caut pe net sau pe forum in urma (fiind la wrk).

    Am un prieten cu PS4 si PSN+ si alte cateva jocuri digitale + in format fizic.

    Imi poate da share la libraria lui de jocuri digitale si daca da, ne putem juca amandoi, in acelasi timp, un joc, sau e ca pe Steam, unde nu se poate juca nimic cat timp se joaca cealalta pesoana orice alt joc (nu neaparat acelasi) ? Jocurile in format fizic, banuiesc ca au nevoie de disc in ambele console pentru asta, nu ?

    Imi poate da share la PSN+, de care sa ma folosesc pe contul meu de PSN ? Stiu ca pe Xbox One se poate asa ceva.

    Care-i faza cu stocurile de PS4 de prin bucuresti ? M-am uitat pe cateva site-uri (de unde as putea sa iau cu cardul in rate fara dobanda) si vad mai mult stoc epuizat decat in stoc.

    Exista vreun bundle bun (am vazut doar cu The Last of Us pe care-l are deja prietenu asta si n-as vrea sa dau banii in special pe el), in jurul sumei de 1800-1900 ron, cu vreun joc bun ? Am vazut la eMag unu cu The Last of Us, Driveclub si LittleBig Plannet 3, dar costa prea mult si sigur gasesc jocurile, separat, mult mai ieftine SH, decat as da pe pachet (2250 ron).

    Cam atat momentan, revin daca mai e ceva

  17. #11117 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, se poate da share la jocurile digitale şi la abonamentul de ps plus, şi da puteţi juca online amândoi în acelaşi timp.

  18. #11118 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Salut, nu exista aplicatie pentru HBO GO pe PS4.
    Am inteles ca de ieri exista. In fine, reformulez, HBO Go pe PS3 merge in Romania?

  19. #11119 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @razvanrazy: good choice! Din pacate nu te pot ajuta foarte mult, share n-am facut niciodata pe PS4 si nu suport jocurile in format digital (decat daca n-am incotro).

    N-am vazut pe piata niciun bundle care sa merite banii si nici nu cred ca vei gasi vreunul care sa merite, considerand ca vrei sa-ti iei jocuri SH. Singurul care merita ca raport calitate - pret este cel de aici, de la Altex, practic platesti pentru The Order 150 de lei. Altex accepta si rate de la o multitudine de banci, so...

    @mark: merge cu conditia sa fii abonat la un furnizor de CATV de unde sa poti avea optiunea HBO Go. Rcs spre exemplu nu permite. De asemenea, spunea MonkY ca HBO Go Romania este destul de saracacios, serialele pe care le promoveaza exista doar partial (cateva episoade sau sezoane, nu integral), programe care apar si dispar, etc.

  20. #11120 SP
    Member legokid220's Avatar
    HBO go este valabil pe conturile de RO . sau este universal ... daca da, are si subtitrare ? sau va avea? Pt ca mi se pare inutil atunci... la fel si NetFlix.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts