Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 561 of 903 FirstFirst ... 61 461 511 551 559 560 561 562 563 571 611 661 ... LastLast
Results 11,201 to 11,220 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11201 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu inteleg de ce ai vrea sa faci asa ceva?

  2. #11202 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Nici eu nu pot sa ma joc fighting games cu controllerele de Xbox. Cel putin la 360., nu am incercat inca la Xbox One. Nu am putut neam sa ma obisnuiesc sa joc MK9 pe un controller de Xbox 360, pe DS3 parca este altfel....mai ales crucea(left-up-down-right) merge altfel. Deci de inteles de ce vrea acest lucru....unii inteleg

  3. #11203 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    "[Accessibility] has been added to [Settings]. You can adjust accessibility settings such as zooming and button assignments"

    Sa inteleg ca voi putea schimba butoanele de aiming si fire de la L2/R2 pe L1/R1? Foarte cool, singuru lucru ce nu l-am suportat la PS4 e ca unii developeri nu iti mai dadeau optiunea de a folosi L1 si R1 pentru aiming si fire in unele shootere.

  4. #11204 SP
    Member legokid220's Avatar
    L1 si R1 sunt foarte proaste.. eu nu recomand la shooting butoanele alea... in maxim 2 saptamani o sa iti cedeze.

  5. #11205 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Poate ai avut tu o experiență proasta cu ele si generalizezi. Am peste 100 de ore jucate in battlefield 4 cu L1/R1 si nu am observat nici o schimbare. Joystick -urile într-adevăr sunt mai fragile , dar cu niste grip-uri de 30 lei din altex le-am asigurat. Acum pot sa dorm liniștit.

  6. #11206 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    L1 si R1 sunt foarte proaste.. eu nu recomand la shooting butoanele alea... in maxim 2 saptamani o sa iti cedeze.
    Am jucat Killzone SF destul cu L1/R1, nu au nimic butoanele.

  7. #11207 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Salut!! Am vazut ca a aparut pentru PS4 Resident Evil si Resistent evil revelation 2!!Nu am jucat jocurile,si ma intreseaza, dar are legatura intre ele cele douo? Si am vazut pe psn Resident evil revelation 2 la 6$, e numai primul episod sau e tot jocul? Ca nu specifica!!

  8. #11208 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Si eu joc cu l1/r1 fifa de exemplu. Cu r1 alerg (m-am obisnuit de pe vremea ps3 ca imi aluneca degetul de pe r2) si il folosesc tot timpul si kz la fel am jucat. Nu are nimic butonul. Pe forum au fost doua cazuri cu problemele controllerului si alea la inceput, nimeni nu s-a mai plans de ele, de ce se generalizeaza asa repede ?

    Adevarul este ca pana acum atat ps4 cat si xo sunt foarte ok, nu au fost probleme mari ca si generatia trecuta. Fiind un device electronic cu peste 20 de milioane de unitati vandute este imposil sa nu apara vreo defectiune la cateva. Nu mai exista rrod nici ylod

  9. #11209 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Salutare la toata lumea

    Am o intrebare care poate s-a mai pus, daaaaar... Daca vreau sa-mi iau PS Plus pe contul de US, de exemplu, pot sa joc online de pe contul de UK pe care nu am PS Plus? Toate conturile au setate aceeasi consola ca si primary. Intreb pentru ca as vrea sa continui sa joc de pe contul de UK ca acolo am toate trofeele etc.

  10. #11210 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dap poti

  11. #11211 SP
    Member dan1703's Avatar
    Salut, as vrea sa intru intr-un campionat de fifa co-op, pe ps4, cu un prieten...stiti vreun topic? Dar as vreau unu cu regulament facut cu cap, nu numai cu reguli aiurea...mersi

  12. #11212 SP
    Member musat's Avatar
    Salut. Numai la mine se descarca acumulatorul de la DS4 asa repede? Adica in 5 ore de joc. Cel de la PS3 tine mult mai mult. Sau am probleme cu acumulatorul?

  13. #11213 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu, cam asta e durata de viata. led mai mare, touchpad si daca mai tii si casti bagate in el...

  14. #11214 SP
    Member Striker09's Avatar
    Nu ai nicio problema. Daca incerci sa compari cele doua gamepaduri iti dai seama de ce unul tine mai mult ca altul. De ce la telefoanele mobile de acum 10 ani tineau cate 10 zile bateriile?

  15. #11215 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mă poate direcţiona şi pe mine pe threadul de la Pro Evolution 2015, mulţam.

  16. #11216 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    fw 2.5 tba




    PS4 Update 2.50: codenamed "Yukimura" - PlayStation.Blog.Europe

  17. #11217 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cand iese?

  18. #11218 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Dacă n-au menționat la sfârșitul postului, slabe șanse să știe cineva de pe aici.

  19. #11219 SP
    Member nire's Avatar
    Seteaza led ul pe dim, da sonorul mai mic, opreste vibratiile si seteaza sa se opreasca dupa 10 minute de inactivitate ca sa cresti viata bateriei.

  20. #11220 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ce treaba are sonorul cu controler-ul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts