Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 656 of 903 FirstFirst ... 156 556 606 646 654 655 656 657 658 666 706 756 ... LastLast
Results 13,101 to 13,120 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13101 SP
    Member musat's Avatar
    Ne mutam in state

  2. #13102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vine și Europa reducerea, deși am avut mereu oferte foarte bune la Altex

  3. #13103 SP
    Member musat's Avatar
    Dar acolo TOT timpul sunt oferte bune la TOT (cred ca sunt mai saraci fata de restul globului si au parte de reduceri peste tot )

  4. #13104 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    1400 de lei Bundle cu Until Dawn nu ți se pare oferta bună? Faptul ca de vreo două luni vedem consola simplă la 1500 de lei la Sony Center? Eu cred ca doar suntem cârcotași. Au anunțat această reducere pt a lua ochii americanilor. Concurența vine cu jocuri exclusive, ei nu mai au nimic exclusiv pt sfârșitul anului.

  5. #13105 SP
    Member musat's Avatar
    Nu spuneam numai de console ci in general ( cand vad preturile de pe Amazon ma apuca "stresul", preturi care sunt pentru USA - in general MULT mai mici decat pentru restul faierilor din alte tari).

  6. #13106 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    S-a mai discutat de TVA, taxe de import si alte alea de nenumarate ori. Mereu au fost preturile in felul acesta si asa vor fi si in continuare. Sa ne bucuram de price-cut pentru ca eventual va ajunge si la noi.

  7. #13107 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nu stiu daca au mai lucrat baietii la partea de download, dar in sfarsit vad si eu viteze de 20-30 MB/s.. inainte nu sarea de 2-3.

  8. #13108 SP
    Junior Member ZyZu's Avatar
    Salut! As vrea sa-mi fac un upgrade de HDD , de la 500 gb la 1 tb .
    1. Ce HDD-uri sunt compatibile cu PS4?
    2. Odată cu introducerea noului HDD ce se întâmpla cu jocurile deja instalate , cele free de la ps+, dar mai Ales cu salvările?
    Mulțumesc!

  9. #13109 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    1. In general majoritatea hdd-urilor de laptop (cele de 2.5 inch, ideea e sa fie cat mai rapide)
    2. Pentru salvari, mai ales daca ai ps+, exista functia de salvare a lor in cloud. Pentru restul jocurilor exista o functie de backup pentru care insa iti trebuie un hard extern. Daca nu ai le poti redownloada dupa instalarea hdd-ului nou fara probleme, inclusiv cele free de ps+.

  10. #13110 SP
    Junior Member ZyZu's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    1. In general majoritatea hdd-urilor de laptop (cele de 2.5 inch, ideea e sa fie cat mai rapide)
    2. Pentru salvari, mai ales daca ai ps+, exista functia de salvare a lor in cloud. Pentru restul jocurilor exista o functie de backup pentru care insa iti trebuie un hard extern. Daca nu ai le poti redownloada dupa instalarea hdd-ului nou fara probleme, inclusiv cele free de ps+.
    Multumesc! Mi-ai fost de mare ajutor

  11. #13111 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Unii ar zice sa fie de 5400 rotatii ca se incalzeste mai putin si sa daca tot il iei sa fie SSHD ca are viteze de incarcare un pic mai mici decat un hdd normal. Si mai mare de 1 GB in teste cica ar fi un pic mai lenta consola la incarare jocuri ( in caz ca te vei duce in 2gb)
    Cele mai bune viteze le are un SSD da nu cu mult peste SSHD si cu un pret pe masura.

  12. #13112 SP
    Junior Member ZyZu's Avatar
    Salut am o problema.
    Am doi useri pe consola din care pe unul din ei am activat cele 30 zile PS+, nu ar trebui sa-mi dea PS+ si la celalalt cont? Din cate stiu ar trebui sa dea la toate conturile avand in vedere ca este aceeasi consola.
    Multumesc

  13. #13113 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu, se da la un singur cont. Ai acces la multiplayer si de pe contul celalalt cat timp ai pe consola un cont cu PS+.

  14. #13114 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Still salty Sony and Microsoft didn’t add compatibility with your Xbox 360 and PlayStation 3 arcade joysticks and racing wheels to PlayStation 4 and Xbox One? There may finally be a solution within your grasp.
    Japanese peripherals company Cyber Gadget has revealed a new universal controller adapter for PlayStation 4 and Xbox One.
    For 8,500 yen, or $ 70, you can connect a Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, USB PlayStation 2, or any USB controller, to connect to the PlayStation 4 or Xbox One. The adapter is a wee little device at 22 grams and 13.6 cm long, with a 7 cm cable.

  15. #13115 SP
    Junior Member ZyZu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu, se da la un singur cont. Ai acces la multiplayer si de pe contul celalalt cat timp ai pe consola un cont cu PS+.
    Gresesti, se da la toate conturile PS+, atata timp cat activezi contul cu PS+ ca principal din setari, si cel mai important in cazul celor 30 zile free , sa nu mai fi avut alta subscritie free inainte pe alte conturi, altfel nu merge. Eu m-am bucurat ca mi-au dat 2 zile PS+ free la The Crew si am pierdut cele 30 de la Sony.

  16. #13116 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu greșește deloc. Celelalte conturi au doar acces la multiplayer. Nu poti descarca jocuri gratis de pe ele (oricum descarci de pe cel cu +) si nu ai acces la cloud storage cu celelalte conturi.

  17. #13117 SP
    Junior Member ZyZu's Avatar
    Aveți dreptate așa este. My bad

  18. #13118 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    De cateva zile iar a inceput sa dea 3 beep-uri dupa ce o opresc. Si nu-mi dau seama ce se intampla

    Mai are cineva problema asta ?

  19. #13119 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Reușesc să scap de ele dacă las consola jumătate de minut în meniu după ce am închis jocul.

  20. #13120 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Salut. Un prieten de-al meu a găsit un bundle pe UK, BF4 + Hardline la 19.50 lire. Problema e că oferta apare doar pentru ps plus. El nu are ps plus și a mai activat și un trial de 2 zile și nu mai poate activa acel trial de doua saptamani. Ce ziceți, se poate face rost de un ps plus de o zi, două și care poate fi activat pe acel cont?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts