Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 715 of 903 FirstFirst ... 215 615 665 705 713 714 715 716 717 725 765 815 ... LastLast
Results 14,281 to 14,300 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14281 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Nu sunt luate in calcul niciodata, dar de ex. Peggle 2 este mai usor cu DLC-urile cumparate, deorece cele 180 de obiective pot fi facute si in DLC.

  2. #14282 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Va multumesc frumos!!!

  3. #14283 SP
    Member seven1994's Avatar
    Se mai poate folosi un cont cu joc digital pe doua console?

  4. #14284 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, se poate. Cu figura cu primary si secondary

  5. #14285 SP
    Member seven1994's Avatar
    Si este inca légal? Ăsta în cazul în care a fost vreodata

  6. #14286 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu cred ca a pățit nimeni nimic folosind metoda asta. Au fost probleme cu unii care făceau ceva sa instaleze același joc pe mai mult de doua console, dar aia e alta poveste.

    Bănuiesc ca sunt multi pe forum care fac asa. Poate iti mai confirma cineva ca e ok.

  7. #14287 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu fac share cu un prieten. Am Premium la Battlefield 4 de la el. Si e bine asa pentru ca la multe jocuri luam DLC-uri impreuna.

    Atentie insa ca cel care cedeaza contul, nu va putea sa joace contentul dat decat pe acel cont, nu pe toata consola.

  8. #14288 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Si este inca légal? Ăsta în cazul în care a fost vreodata
    Întotdeauna a fost legal, chestia asta a fost introdusă pt cei care au două console în aceeași casă, un ajutor pt familiile mai numeroase. La fel e și la XOne

  9. #14289 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Stiti cumva cum as putea sa deosebesc controllerul venit in pachet cu consola, de cel cumparat separat? Mi-am pus la vanzare consola si amandoua controllere sunt in stara perfecta, insa nu pot chiar deosebii care a fost cel cumparat separat si care a venit in pachet cu consola. Poate ma puteti ajuta? Ma refer aici la seria de pe el.

    ---------- Post added 15-02-2016 at 13:12 ----------

    Nu are nimeni vreun sfat?

  10. #14290 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    La fel si eu folosesc un cont PS+ pe 3 console ps4 fara a seta orice fel de primary sau secondary

  11. #14291 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Stiti cumva cum as putea sa deosebesc controllerul venit in pachet cu consola, de cel cumparat separat? Mi-am pus la vanzare consola si amandoua controllere sunt in stara perfecta, insa nu pot chiar deosebii care a fost cel cumparat separat si care a venit in pachet cu consola. Poate ma puteti ajuta? Ma refer aici la seria de pe el.

    ---------- Post added 15-02-2016 at 13:12 ----------

    Nu are nimeni vreun sfat?
    Nu il pot compara cu vreo serie de pe consola sau cutie??

  12. #14292 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Nu cred, nici la garantie nu iti pot verifica respectiva serie daca e legata de vreo consola sau a fost achizitionat separat. Dar de ce iti bati capul?

  13. #14293 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Pai in topicul Clubul Xbox One, chiar se discuta asta, ca pentru a schimba un controller defect la garantie, a trebuit sa dea si toata consola ca se verifica cu totul si seria etc, si acuma cum il vand vroiam totusi sa pastrez cel cumparat separat. Vroiam sa ma asigur ca nu am eu problema dupa la garantia controller-ului.

  14. #14294 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Si la Sony e la fel, daca se strica consola sau controllerul va trebui sa se mearga cu tot pachetul la garantie. Iar tu daca ai probleme te duci cu controllerul (indiferent care e) si cu bon+factura + garantie.

  15. #14295 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Si la Sony e la fel, daca se strica consola sau controllerul va trebui sa se mearga cu tot pachetul la garantie. Iar tu daca ai probleme te duci cu controllerul (indiferent care e) si cu bon+factura + garantie.
    Bun mersi atunci, asta e atunci, sansa 50/50 sa il prind pe cel cumparat separat

  16. #14296 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Tura viitoare fa-i un semn ceva, zgarie-l cu un cui sau cu oja )

  17. #14297 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by eyesburner View Post
    La fel si eu folosesc un cont PS+ pe 3 console ps4 fara a seta orice fel de primary sau secondary
    Cum faci asta? Ca sigur nu poți folosi contul pe toate consolele online in acelasi timp

  18. #14298 SP
    Member taz@'s Avatar
    Salutare! Unde pot sa găsesc un PS4 game control mount pentru telefon pe la noi? Am cautat pe olx, okazii dar nimic...

  19. #14299 SP
    Member dan1703's Avatar
    Salut, ce parere aveti de playstation tv? As vrea sa l folosesc sa ma joc si in dormitor, ps4 fiind in sufragerie. Ma intereseaza sa stiu daca pot sa ma joc fara lag sau intarzieri de imagine. Multumesc!

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  20. #14300 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by dan1703 View Post
    Salut, ce parere aveti de playstation tv? As vrea sa l folosesc sa ma joc si in dormitor, ps4 fiind in sufragerie. Ma intereseaza sa stiu daca pot sa ma joc fara lag sau intarzieri de imagine. Multumesc!

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    Va fi un oarecare lag si va fi rezolutie / detalii scazute fata de nativ.
    (Depinde si de reteaua ta locala, daca vrei sa folosesti pe Wifi sau LAN etc.)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts