Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 742 of 903 FirstFirst ... 242 642 692 732 740 741 742 743 744 752 792 842 ... LastLast
Results 14,821 to 14,840 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14821 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Daca contul RO cu DLC-ul e pus ca sistemul principal pe PS4l tau, il poti folosi pe contul UK pus ca si cont secundar.

  2. #14822 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Care e treaba cu NAT Type limitation? O data merge sa fac party, o data nu. Trebuie sa ies din joc/ party si sa re-intru.

  3. #14823 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Care e treaba cu NAT Type limitation? O data merge sa fac party, o data nu. Trebuie sa ies din joc/ party si sa re-intru.
    Am avut si eu eroara asta de mai multe ori. Sa rezolvat doar dupa ce am dat restart la router.

  4. #14824 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    aseara au fost probleme cu PSN-ul , cadea partyul de aiurea si nici nu mai puteai crea altul.

    pe noi ne-a scos din party in timp ce faceam incursionul pe challenge la division pe la wave 14 noroc cu chatul jocului ca altfel sigur muream toti

  5. #14825 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Aparent a fost o tentativa de frauda pe PSN aseara, poate are legatura. Mi-a blocat ING cardul pentru a 4-a oara in aceeasi luna. Eu personal m-am lasat pagubas, desi suna stupid, mi-e mai usor sa cumpar carduri valorice de pe amazon decat sa folosesc store-ul pe RO.

  6. #14826 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pai pana la urma am sunat si eu la numarul de telefon de PSN ro si surprinzător foarte de treaba fetele de acolo. Se pare ca mi s-a blocat contul si trebuie sa astept 24 de ore si sa incerc atunci, sunt sanse sa pot folosi cardul atunci.

    Mi-au zis ca ei au solicitat celor de la PS sa adauge si in ro carduri valorice si cine stie poate soon vom avea. Ar fi genial asa si ne-ar scuti de foarte multe probleme.

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  7. #14827 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu stiu de ce nu au implementat până acum acele carduri valorice, se vorbea de anul trecut ca în decembrie ar urma, suntem în mai, poate anul ăsta, nu înțeleg ce s-a întâmplat. Sper sa nu aștepte trecerea la €

  8. #14828 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    aseara au fost probleme cu PSN-ul , cadea partyul de aiurea si nici nu mai puteai crea altul.

    pe noi ne-a scos din party in timp ce faceam incursionul pe challenge la division pe la wave 14 noroc cu chatul jocului ca altfel sigur muream toti
    Da mi sa intamplat si mie pe la un 3-4 noapta cand ma jucam Rocket 3v3 cu alti doi prieteni

  9. #14829 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Vreau sa iau si eu un joc pe la 40-50 de lei de pe PS Store (pt. PS4), ce recomandari aveti?

  10. #14830 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1462996580104.jpg
    The Banner Saga sau ^^^

  11. #14831 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Ma tenta si BF4, la 45. Dar vazand faptul ca imi doresc ceva orientat spre single-player, ideile tale par mai bune. Alte idei? Abia la 02:00 ajung acasa, deci mai avem timp

  12. #14832 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Wolfenstein New Order sau Old Blood

  13. #14833 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Wolfenstein sau Metro Redux.


    Nevermind, s-a terminat azi oferta la Metro.

  14. #14834 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Am Wolfenstein deja Pacat de Metro...

  15. #14835 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Exista rezolvare la problema cu Credit Card Number Invalid? Introduc totul exact cum e pe site-ul bancii, si nimic.

  16. #14836 SP
    Member blondutzu's Avatar
    posibil sa ai cardul blocat pentru plati catre PSN, suna la banca.

  17. #14837 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Pai nici nu ma lasa sa-l inregistrez, nu ajung la capitolul "Plata" inca.

  18. #14838 SP
    Member blondutzu's Avatar
    pentru verificare, iti retrage o suma mica cand inregistrezi cardul, daca il ai blocat nu trece peste.

  19. #14839 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    O parerea despre aceste casti? Casti gaming wireless NATEC Genesis HV59 (PC, PS, XBOX) | ALTEX
    Comparativ cu cele gold de la Sony

  20. #14840 SP
    Junior Member Kr13g3r's Avatar
    salutare, mi-am luat azi witcher pt ps4 si am obervat o problema cu controllerul, care ma enerveaza la maxim, mai ales ca la alte jocuri aceasta problema nu exista. Miscarea personajul e foarte sensibila si, mutand stick-ul stang in sus foarte putin, personajul incepe sa mearga inainte si nu se mai opreste, chiar daca eu nu mai apas stickul. Am facut un mic test si am inversat stickurile (in setarile consolei) si cu stick-ul drept aceasta problema a disparut, deci problema e in stickul stang, dar, mai repet, asa ceva nu a existat in alte jocuri. Ce pot face sa scap de problema (momentan nu am bani de un controller nou) ? mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts