Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 746 of 903 FirstFirst ... 246 646 696 736 744 745 746 747 748 756 796 846 ... LastLast
Results 14,901 to 14,920 of 18054

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14901 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Două luni bune una după alta. Sper s-o țină în ritmul ăsta.

  2. #14902 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai dupa valul de ura care va urma dupa E3 nu mai au alta solutie

  3. #14903 SP
    Member Harkonnen's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    @raducucosmin Oricum tu esti pe X1 mai nou, asa ca stim ca nu mai gusti PS4. Insa am multi prieteni ce nu vor sa vina pe forum care au zis ca vor precomanda VR si daca vine cu 4k, vand PS actual si o iau pe cea noua. Nu inteleg ce tot aveti cu noua generatie de hardware. Progresul e imens si daca nu se adapteaza nu mai vand nimic. Asta inseamna ca marea majoritate vrea ce e nou. Daca facebook lanseaza morpheus, va prinde doar pentru ca e de la ei. Deci trebuie ca si ceilalti sa se alinieze si sa aiba produse competitive.

  4. #14904 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Ahahaha. Il gust pe saracul ps4 de nu mai are aer, ca am bagat fallout, uncharted si arkham knight pe ps4 lately la greu. Niciun xbox 1 2 sau nshpe nu va inlocui ps-urile vreodata pentru mine. Sa stii ca asa gandesc si eu in mod normal. Ca vand ps4 actual si iau noua versiune. Pana realizez ca intr-o asemenea situatie ps4-urile noastre normale abia vor mai putea fi vandute la jumate de pret. Abia. Best case scenario. Exemplu oarecum relevant am avut chiar cu xboxul. L-am cumparat acum doua luni cu 1500. L-am vandut azi cu 900. E absurd cred. Si nu e pentru ca am fost eu fraier. Scad preturile ceva de speriat. N-am nimic cu progresul. Sa vie daca e spre bine. Dar I have my doubts ca va merita efortul. Cel putin in primii doi ani. De vr nu comentez. Ideea in sine e ceva la care omenirea se gandeste demult. Ramane de vazut ce va insemna pentru gaming.

  5. #14905 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu am upgrade la SSHD 2 TB pe PS4 asa ca pana nu vad cum se face upgrade la 4,5 mai astept

  6. #14906 SP
    Junior Member Ril4's Avatar
    Salut,
    Stiu ca nu e locul dar sunt semi-disperat! Am un card de credit legat de cont de pe care fac cumparaturi cel putin o data pe luna in Ps Store! Pe 30.05 a fost ultima tranzactie, niste puncte FIFA ca sa joc un draft. Ieri, am vrut sa cumpar mortal kombat XL si ce sa vezi .... Credit Card Details Invalid ........ am verificat, totul in regula, am incercat din nou....la fel! A 3-a oara nu, deoarece stiu ca ma blocheaza. Daca m-au "supt" de bani pana acum .... de ce naiba nu mai vor? Mai expira si oferta la MK. Help?

  7. #14907 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Suna la banca in primul rand sa vezi ce iti spun ei si dupa la ps ro suport exista un numar de telefon de fix il gasesti pe net si o sa te ajute si cei de acolo

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  8. #14908 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Am patit-o si eu cand am vrut sa cumpar Uncharted si nu am avut bani suficienti pe card, in conditiile alea(sa fie siguri ca nu e frauda) Sony blocheaza tranzactiile pt 24-48h, asadar nu ai decat sa astepti o zi-doua pana sa reincerci, poate a intervenit o eroare in timpul tranzactiei si ti-au blocat si tie accesul. Suna-i la nr asta 0358630021.

  9. #14909 SP
    Member marv's Avatar
    si eu am patit saptamana trecuta, dar si-a revenit. Mai incearca maine.

  10. #14910 SP
    Junior Member Ril4's Avatar
    Da, m'am lamurit...aproape
    Am fost la banca si mi'au zis ca nu e nicio problema la ei, BCR la cardurile de credit nu au restrictii, decat de limita, dar nu e cazul. Am sunat la PSRo si mi'au zis ca lor le apare ca banca a refuzat plata deoarece nu recunoaste sony ca partener de incredere ( bull****) . Parerea mea este ca psstore'ul a dat chix pentru ca la transaction history am numai missed charguri de valoare 0 pentru cumparaturi de valoare 0....cred ca sistemul lor nu a chargugit cardul cum trebuie. Astept 24 de ore si folosesc un card de debit de la transilvania l, scot limita din internet banking si aia e. Stiti ceva de probleme cu cardurile Visa Bt? Pacat ca pierd ofertele de Mai.... Mai ales mortal kombat xl ))

  11. #14911 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Nu stiu daca intreb unde trebuie, ce casti imi recomandati pentru PS4, pana in 200-250 lei ? Multumesc!

  12. #14912 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Pe la 150 ai natec genesis hx66, le-am avut o perioada si am fost super multumit, sunet clar, bass puternic, confortabile, microfon cu noise cancelation. Casti Gaming Natec Genesis HX66 - PC Garage

    Pentru maximul de buget, ai razer kraken. Casti Gaming Razer Kraken USB Black - PC Garage

  13. #14913 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Turtle Beach Recon 60P ar mai fi o varianta, vad ca P12 nu mai fabrica.

  14. #14914 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    P12 sunt niste casti oribile. Genius-urile alea cu vibratii la 80 de lei sunt de 10 ori mai confortabile.

  15. #14915 SP
    Junior Member Ril4's Avatar
    Am rezolvat cu cardul...dar ofertele de May Madness, care erau toate valabile pana pe 02.06, au fost inlocuite deja cu cele de la Double Discounts. )) huoooooo

  16. #14916 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    O noua interfata pe store? Vad ca doar la unele arata asa.

  17. #14917 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Zici ca e de pe Xbox

  18. #14918 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Arată bine

  19. #14919 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    mie imi apare de mult asa...

  20. #14920 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Chiar ma bucur ca baga NBA 2k16 luna asta, fix genul de joc pe care as fi vrut sa-l joc dar parca nu l-as fi cumparat.

    Facem o miscare asa intre noobi saptamana viitoare? Eu n-am mai pus mana pe un joc NBA din 2007.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts