Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 751 of 903 FirstFirst ... 251 651 701 741 749 750 751 752 753 761 801 851 ... LastLast
Results 15,001 to 15,020 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15001 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Am observat și eu asta. E de așteptat sa aibă nevoie de putin spațiu dar parcă e puțin extrem cât ai nevoie in plus...

  2. #15002 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Victor420 View Post
    @Dante

    Nu te inteleg. Nu zice nicaieri ca daca iti iei PS+ o sa ai viteze mai mari. Nu au promis niciodata chestia asta. Reteaua nu o sa se imbunatateasca de la abonamente PS+, ci de la vanzari digitale (care sunt in crestere in fiecare an apropos).
    Nu, dar îmi zice că mă pot juca în condiții optime, atunci când nu e căzut PSN-ul...Eh, poate îmi doresc eu prea mult

  3. #15003 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Viteze de download decente trebuie promise?
    Credeam că este o chestie de bun simț.

  4. #15004 SP
    Junior Member TheJok3r's Avatar
    Vazusem niste posturi legate de viteza de descarcare ca e mica si credeam ca e doar la mine.. in prima faza am zis ca e de la wifi ca de..nu merge ca prin cablu si am bagat cablu, o laie... putin mai mult se vede diferenta, precizez ca locuiesc in Germania.
    am facut un test si mi-a relatat umpic mai scazuta viteza de trafic decat cea pe care o am in sine, deci serverele lor sunt de ******...

    ps. cred ca trebuie sa ne gandim mai detaliat la faptul ca intr-o carcasa 'miniatx' sa fie bagate componente capabile in pretul a ~300 de dolari asta rezulta si capabilitatea serverelor lor,etc

  5. #15005 SP
    Member musat's Avatar
    Ce treaba au componentele consolei (care valoreaza niste bani, in nici un caz 300 $) cu serverele firmei? Care este logica?

  6. #15006 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sony Patents Elite PS4 Controller with Paddles and Adaptable Layout

    Poate cu aceasta ocazie vor mari durata de viata a bateriei si vor imbunatati si calitatea materialelor folosite.

    Sursa: http://www.pushsquare.com/news/2016/...aptable_layout

    the PlayStation 4's primary input device has been let down by generally poor build quality and bad battery life. Sony, however, may be about to update the device –*if a patent for an upgraded controller is to be believed.*

  7. #15007 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Si inca un alt patent:
    PS4: New DualShock 4 Model CUH-ZCT2U from Sony Revealed by FCC Registration | DualShockers

    Revenind la post-ul lui Bizzare, elite-urile XBONE sunt destul de apreciate, Scuff-urile se cumpara si ele.. in mod evident exista piata pentru asa ceva.
    Ma gandesc ca este oarecum firesc pentru $ony sa vina si ei cu ceva de genul.

    PS: din ce vad eu acolo, paddles or no paddles (pentru mine sunt oricum meh, nu prea ma joc MP pe consola), daca schimba pozitia butonului de share eu ma declar multumit. Uneori.. dai peste el fara sa vrei la MK/Injustice/genul.

  8. #15008 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    Revenind la post-ul lui Bizzare, elite-urile XBONE sunt destul de apreciate, Scuff-urile se cumpara si ele.. in mod evident exista piata pentru asa ceva.
    Ma gandesc ca este oarecum firesc pentru $ony sa vina si ei cu ceva de genul.
    Nu inteleg de ce nu a scos si Sony un Elite ds4 pana acum?
    Elite controller de la Ms este apreciat datorita calitatii si finisajului de foarte buna calitate, altfel ar fi fost doar un Scuff.

  9. #15009 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Probabil ca scot cu Neo, adică mai mult ca sigur, asa ca anul asta se va lansa. Nu ai auzit ca ei fac ca apple, azi anunta si maine il lanseaza

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  10. #15010 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @Bizzare, pentru ca probabil nu le-a stat capul acolo.. la ce vanzari au avut si-au zis ca este doar ceva foarte nisat, iar ei cum misca volum..
    M$ pe de alta pare trebuia sa "inoveze", sa stimuleze vanzarile, si oricat de "award winning" zic ei ca ar fi XBONE controller, dupa mine, este sub 360.. si deja cred ca au fost 2? 3? revizii, nu prea inteleg care este "award winning".
    Acum ca M$ a vandut destule elite-uri (si in continuare este mult interes pentru asa ceva; vezi si Gears controller) ce-o fi zis si $ony, hop si noi.. si cum a zis si @AndRewqp, probabil il vor lansa cu NEO (va fi premium machine, nu? asa se lauda).
    Pana la urma este si un motiv in plus sa aiba pretul ridicat.. asa doar cutiuta, cu un DS4 cu niste stick-uri analoage cauciucate destul de.. "fiasco-izate" nu da prea bine nu?

  11. #15011 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Da, ar avea sens ca odata cu Neo sa scoata si un Ds4 Ellite.

  12. #15012 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În ultima vreme nimic nu mai are sens când e vorba de Sony...

  13. #15013 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Un elite controler are sens. Nu văd nimic rău în a putea să ai de unde să alegi.

  14. #15014 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    În ultima vreme nimic nu mai are sens când e vorba de Sony...
    nici măcar exclusivitățile nu mai au sens..

  15. #15015 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Voi va si jucati sau doar studiati calitatea x1 vs ps4? Ce e aia nici exclusivitatile nu au sens? Abia astept GOW. Iar TLOU inca e jucat.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  16. #15016 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    credeam că ironia mea este evidentă, dar m-am înșelat.

  17. #15017 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Era evidentă dar nu ai înțeles nimic din ce spun eu pe aici. Mă scuzați ca îmi permit să vă deranjez platforma preferată și acțiunile la Sony.

  18. #15018 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1466501880512.jpg

  19. #15019 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Update la soft 3.55

  20. #15020 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am cautat repede pe google in speranta ca au bagat full suport pt hdd extern....nimic.
    "Improves the quality of the system performance."

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts