Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 769 of 903 FirstFirst ... 269 669 719 759 767 768 769 770 771 779 819 869 ... LastLast
Results 15,361 to 15,380 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15361 SP
    Junior Member cristianiulian's Avatar
    Am incercat si sa bag direct cablul de la rds in ps4 si la fel imi zice.
    Pe wireless merge ok. Ideea e ca am dus-o si in service si au zis ca nu are nimic.

    Nu am ce sa fac de cat sa o tin pe wireless.

  2. #15362 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by cristianiulian View Post
    Am incercat si sa bag direct cablul de la rds in ps4 si la fel imi zice.
    Pe wireless merge ok. Ideea e ca am dus-o si in service si au zis ca nu are nimic.

    Nu am ce sa fac de cat sa o tin pe wireless.
    Filmezi problema si o trimiti iar in service, cu dovada. De unde ai luat-o de isi bat joc de garantie? Daca nici prin cablu nu merge problema e clar de la consola. Wifi-ul e o mizerie la PS4, nu stiu daca e o solutie asta...

  3. #15363 SP
    Junior Member cristianiulian's Avatar
    E diferenta mare intre Wireless si Lan ? Ma refer aici la jocuri online, gen Fifa etc.
    Nu ma refer la downloadat, ca presupun ca downloadez mai greu pe wireless. Insa la jocuri e diferenta sau poate fi lag ?

  4. #15364 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu am avut niciodata probleme cand m-am jucat online prin wireless.
    La descarcat jocuri e jale, si nici stream pe laptop sau Vita nu poti sa faci.

  5. #15365 SP
    Junior Member cristianiulian's Avatar
    Eu doar joc jocuri online pe wireless. Nu cred ca ii trebuie foarte multa banda.

  6. #15366 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Poate ma inseala memoria, dar eu stiu ca pe nicio cutie (ps1s, ps2s, ps3s, ps3ss) nu apare cuvantul slim, daca gasesti te rog sa-mi arati si mie, poate scrie undeva, într-un colt, cu un font foarte mic
    ai dreptate.

  7. #15367 SP
    Member awaytokill's Avatar
    "Invalid credit card number".Am introdus datele de 10 ori,exact cum sunt pe card.De fiecare data primesc aceasta eroare.Solutii?

  8. #15368 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    "Invalid credit card number".Am introdus datele de 10 ori,exact cum sunt pe card.De fiecare data primesc aceasta eroare.Solutii?
    Daca ai card de la ING sau BT suni la ei si le spui ca vrei tranzactii cu PSN. Au blocat automat site-ul pe motive de securitate.
    Daca ai card de la alta banca nu stiu sigur, dar poti incerca la fel.

  9. #15369 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În sfârșit
    img_20160831_183615.jpg

  10. #15370 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    e pe bune?

  11. #15371 SP
    Member musat's Avatar
    Da:

  12. #15372 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am si eu o problema si cred ca e de la consola. De cateva zile, cand ma joc si e mai haos(explozii, impuscaturi)se intrerupe sunetul, se aude sacadat, un fel de crackling noise foarte enervant. Prima oara am crezut ca interfereaza cu routerul, insa am schimbat locatia si tot la fel face(si in aceeasi pozitie in care era pana acum consola si nu facea asa).
    Am resetat controlerul, la fel. Schimbat port USB la dongle, la fel. Am conectat casca cu fir, am schimbat tv-ul, port HDMI si tot la fel face. Am filmat gameplay si in gameplay se aude acel sunet. Se poate sa se fi bulit ceva la consola? Altfel nu-mi explic ce ar putea cauza asta...

  13. #15373 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Schimba căștile,vezi dacă mai ai o pereche de rezervă,nici un caz nu are nici.o legătură cu consola.Vezi dacă mai face figuri cu alte casti.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  14. #15374 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca face si pe filmare asa nu cred ca e de la casti. O sa le schimb sa vad.

  15. #15375 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca e doar in bf1 si eu am observat fenomenul

  16. #15376 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da, in BF1 doar am observat. O sa mai incerc si in GTA, BF4 sa vad daca face la fel.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  17. #15377 SP
    Member Victor420's Avatar
    Uitate la sound output in setarile consolei. Mai schimba ceva pe acolo vezi ce rezultate ai.

  18. #15378 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Umbla in setarile consolei,la output sound sau ceva de genul,alege alt format dts etc.
    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  19. #15379 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Da:
    Super... le am pe amandoua...
    Am asteptat atat sa bage si astia ceva calumea si...
    Ma bucur pt cei ce nu le-au jucat. Doua jocuri f bune.

  20. #15380 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Womp womp. Asta e riscul cu PS+. Și eu (ca și mulți altii) am pățit la fel ca și tine, prin alte luni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts