Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 792 of 903 FirstFirst ... 292 692 742 782 790 791 792 793 794 802 842 892 ... LastLast
Results 15,821 to 15,840 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15821 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E relativ usor de curatat. Trebuie scos capacul de pe spate. Daca nu te bagi in el sa scoti sursa, blocul optic, nu e mare inginerie.

    https://www.youtube.com/shared?ci=F0zBh-QwKtE

  2. #15822 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În curând la precomanda, hai si cu Pro
    http://altex.ro/consola-sony-playsta...tasy-xv-bundle

  3. #15823 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Holy shi!t @Dant3, ce bine arată.
    Băi, ediția asta merită un ps4 pro white, cu acel design. Doamne ajută

  4. #15824 SP
    Junior Member Ghita Marius's Avatar
    Salut,am luat si eu un ps4 de ceva vreme,sunt nou in acest domeniu si as vrea sa aflu cum beneficiez de cele 14 zile de free ptr online..am avut 2..le am consumat si cand dau sa activez cele 14 imi spune ca nu sunt eligibil...daca e o intrebare tampita ma scuzati,sunt nou..

  5. #15825 SP
    Junior Member bonoman's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghita Marius View Post
    Salut,am luat si eu un ps4 de ceva vreme,sunt nou in acest domeniu si as vrea sa aflu cum beneficiez de cele 14 zile de free ptr online..am avut 2..le am consumat si cand dau sa activez cele 14 imi spune ca nu sunt eligibil...daca e o intrebare tampita ma scuzati,sunt nou..
    si eu sunt nou dar baietii cred ca ne inteleg Daca nu mai poti activa cele 2 sapt gratuite,parerea mea este sa iti platesti abonamentul caci se merita,ai reduceri la jocuri cum este acum de exemplu pana in 70%,plus ca ai 2 jocuri pe luna gratis si din 24 dintr-un an poate trei patru iti scot cheltuiala.

  6. #15826 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca ai avut deja activat trial pe un cont, chiar si acele doua zile, nu mai poti activa trial din nou.

  7. #15827 SP
    Junior Member Ghita Marius's Avatar
    Am inteles,multumesc frumos!

  8. #15828 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Va salut. A incercat cineva sa cumpere jocuri de pe psngames.org? Sincer mi se pare dubios acel site, prin faptul ca nu cumperi un cod ptr joc si un cont de unde descarci jocul

  9. #15829 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    De evitat o astfel de practica. Nu stii cand te poti trezi cu ban pe acel cont sau cu schimbare de parola (in caz ca nu o schimbi tu).

    Daca nu vrei sa cumperi full price, poti vorbi cu un amic sau altcineva in care ai incredere (si are si un PS4) si poti cumpara digital, jumatate tu, jumatate el (cam ca maneaua). Asa iesi mai ieftin in multe cazuri.

  10. #15830 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Multumesc de informatii. Daca iau un joc digital, il pot instala si eu si acel prieten al meu? Adica eu il cumpar si ii dau contul mei pentru a-l descarca si el, corect?

  11. #15831 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da, corect!

  12. #15832 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Se poate, dar unul din voi joaca doar de pe acel cont, cu consola setata secundara pe el si trebuie sa fie conectat tot timpul la net parca. Iar celalalt isi face user cu contul respectiv cu consola setata primara pe el, dar joaca de pe alt user + cont. Asta trebuie sa faceți doar daca vreti sa jucați in acelasi timp.

  13. #15833 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    https://blog.eu.playstation.com/2016...adbpr=36969785

    o sa ma omoare gagica-mea
    poate nu il vede

  14. #15834 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu inteleg de ce nu vopsesc tot controller-ul ci doar partea superioara.

  15. #15835 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poate nu se prinde bine vopseaua de textura aia ?

  16. #15836 SP
    Member Sir Dinu's Avatar

  17. #15837 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Cel original PlayStation. Il am si pe cel din primul link insa imi place cel original mai mult pentru ca e mai compact.

  18. #15838 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Pe original eram si eu cu decizia, chair daca ii dublu pretul.

    ---------- Post added 10-11-2016 at 09:37 ----------

    Daca leg castile astea Casti gaming HyperX Cloud Drone KHX-HSCD-BK-AS, PC/PS4 la controllerul de PS4, vor merge stereo sau mono? Calitatea sunetului e buna?

  19. #15839 SP
    Member Hider141's Avatar
    Se vor auzi stereo si calitatea depinde de casti, nu de controller.

  20. #15840 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dock-ul oficial nu foloseste microUSB-urile pentru incarcare ci Extension portul de langa mufa pentru casti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts