Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 795 of 903 FirstFirst ... 295 695 745 785 793 794 795 796 797 805 845 895 ... LastLast
Results 15,881 to 15,900 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15881 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Pai acum nici nu e cel propice moment. Ala slim e la 1150 nou pe la altex. Restul din cele anterioare slim si pro sunt si ele reduse si mai vine si BF.

  2. #15882 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Da. E pusa si pe un grup pe FB

  3. #15883 SP
    Member Hider141's Avatar
    Ar fi bine sa postezi anuntul pe mai multe grupuri. Din ce am observat anunturile de pe grupurile FB nu apar in ordine cronologica, asa ca multi nici nu-l vor vedea daca nu au activate notificarile pentru orice postare de pe grup. Ai mai multe sanse sa vada lumea un anunt din ziar decat de pe un singur grup de FB.

  4. #15884 SP
    Member Hazer's Avatar
    Doamne ce enervante sunt sistemele de securitate de la PSN. Am incercat sa bag cardul inainte sa sun la ING sa le spun ca vreau sa imi activeze tranzactiile pe PSN si din cauza asta mi-au blocat contul pentru 24 ore. Fabulos..

  5. #15885 SP
    Member cosmins's Avatar
    Nu cred ca ti-au blocat din cauza asta, eu tot la ING am card-ul si daca nu sun sa il deblocheze imi apare ca si card invalid, nu imi blocheaza contul. Vezi ca ai o limita si la tranzactii pe zi, daca tu ai sa zicem setata o tranzactie pe zi prima data cand incerci sa cumperi ceva, cei de la sony iti vor lua din cont 50 de centi sau ceva de genul si nu vei mai putea face o noua tranzactie pentru ca ai setat o singura tranzactie.
    Eu de obicei imi activez 2-3 tranzactii pe zi cu o limita de 250-300 de lei pe tranzactie si imi activez platile catre PSN pe maxim 2 zile.

  6. #15886 SP
    Member Hazer's Avatar
    Am sunat la Sony dupa ce am vorbit la ING pentru 5 tranzatii pana la sfarsitul anului si asta mi-au spus.. ca am contul de PSN blocat pentru 24 ore pentru ca am incercat sa fac o tranzactie cu un card (initial) blocat.

  7. #15887 SP
    Member cosmins's Avatar
    Nu mi s-a intamplat niciodata, chiar ieri am incercat, deoarece imi expirase abonamentul de PSN si cardul era blocat, mi-au zis ca e invalid cardul, am sunat la banca l-au deblocat si am reusit sa fac tranzactia.
    Eu am contul facut pe UK.

  8. #15888 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #15889 SP
    Junior Member IBogdAn3L's Avatar
    Salutare, cum fac sa sterg tot din ps4? Am sters de undeva dar tot 850 gb am in loc de 1 tb


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #15890 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Nu o sa ai niciodată 1tb. Se păstrează cam 10% pentru system files și altele. La toate HDD-urile este așa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #15891 SP
    Junior Member IBogdAn3L's Avatar
    Dar cand l am cumparat aveam 910 gb si dupa ce am instalat jocuri aveam 850 si acum ca am sters tot din el tot 850 gb . Asta nu inteleg. Am stat doua ore sa se stearga


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #15892 SP
    Member musat's Avatar
    Tocmai ai primit un raspuns "corect" : consola mai pastreaza pentru ea fisiere de sistem, este ca la PC sau telefoane. Nu o sa ai niciodata exact spatiul care scrie pe un Hdd pe care este instalat un sistem de operare (oricare ar fi el)

  13. #15893 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Un nou update de firmware de la SONY 4.06 . Ceva pareri?

  14. #15894 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu n-am observat nicio diferenta pe Pro.

  15. #15895 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Eu la ps4 phat se misca mai rapid in meniu cel putin la mine

  16. #15896 SP
    Banned asperas's Avatar
    Iar o dau in vrajeala pe store cu erorile lor! Poate ma duc peste ei si le dau cu Pro asta in cap ca si asa are in jur de 500 kg!

  17. #15897 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Am nevoie de un sfat. Ca orice utilizator de playstation normal la cap, eu stiam ca schimbarea hdd ului la ps4 nu anuleaza garantia. Ori tanti de la altex obor de unde tocmai am ridicat un slim mi-a zis ca nu am voie sa schimb hdd. S-a mai lovit careva de problema asta? Ceva sfaturi?

  18. #15898 SP
    Member sahara's Avatar
    E proasta. Consola aia e facuta sa schimbi hdd-ul.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  19. #15899 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum daca e proasta poate e cam mult, dar dezinformata e un termen mai adecvat. Poti schimba linistit HDD-ul cat timp il pastrezi pe cel original iar in cazul unei interventii in service duci consola cu HDD-ul original.

  20. #15900 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Asta au fost exact reactia si gandul meu. Dar intrebarea e: sunt sanse sa ma lovesc de vreun refun in caz ca...?

    Eu chiar acu duc consola acasa si primul pas e sa-i pun hardul de 1 tb pe care l-am avut la phat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts