Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 798 of 903 FirstFirst ... 298 698 748 788 796 797 798 799 800 808 848 898 ... LastLast
Results 15,941 to 15,960 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15941 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Salut! Pentru ca in ultimele 5 luni am stat departe de orice inseamna sursa de entertainment, ultimul joc terminat pe ps4 a fost Uncharted ca sa va faceti o idee, as vrea sa-mi propuneti o lista de 4-5-6-7 oricate jocuri lansate in aceasta perioada care nu trebuie ratate, de orice gen, mai putin racing.

    Am mintit putin mai sus, am avut o perioada de 3 saptamani de destiny dupa lansarea RoI (cate a ore noaptea), dar as vrea sa incerc cat mai multe jocuri pana in ianuarie, cat timp sunt liber.

    O sa incep eu lista, de exemplu ma gandeam ca unul dintre jocuri sa fie Doom, foarte multa lume l-a laudat . Btw, as prefera Sp sau axate pe o campanie

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  2. #15942 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Dishonored 2, Bioshock Collection, Deus Ex Mankind Divided, Doom.

  3. #15943 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai acum depinde ce iti place si tie. Ce a aparut de la Uncharted pana acum, ca si single player, ce am jucat eu ar fi:

    Rise of the Tomb Raider - foarte bun jocul, mai ales ca e pe stil Uncharted
    Doom, dupa cum ai spus si tu
    Deux Ex
    Watch Dogs 2
    Dishonored 2, daca e pe stilul tau
    Lego Star Wars The Force Awakens
    Iside

    Ar mai fi cateva aparute dupa Uncharted care nu imi vin in minte. Acum depinde si ce ti-a mai ramas de jucat din ce a aparut pana in U4.

  4. #15944 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    chiar voiam dishonored, e o problema dpdv al story-ului daca nu l-am jucat pe primul? Bioshock am jucat, as vrea ceva nou. Doom sigur il iau, ma voi gandi si la deus. Multumesc mult pentru sugestii, a si maine primesc si WD2.

  5. #15945 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    RotTR, Dishonored 2, Deus Ex. Ar trebui sa joci si primul Dishonored, vezi ca are colegul OEE cod pentru primul. Sau poți sa cumperi ediția limitata care are codul inclus, e vreo 50 de lire pe thegamecollection.net. Acolo găsești si Deus Ex la preț bun, 19.95£. Te costa doua lire drumul si ajunge in cutia poștală in 3-4 zile lucrătoare. Bafta!

  6. #15946 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Il gasesti pe primul la preturi destul de ok. Chiar si 2-ul este redus la 180, desi e aparut acum 2 saptamani parca. Pe mine nu prea m-a prins inca primul. Am jucat prima misiune si am gasit mereu jocuri mai pe placul meu decat asta si l-am tot pus pe hold. Ce iti recomand cel mai mult e Tomb Raider-ul, asta daca nu l-ai jucat pe PC sau Xbox.
    Mafia 3 nu merita momentan, inca are foarte multe BUG-uri.

  7. #15947 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Asa TR, chiar voiam sa-l joc, am uitat de el. de Mafia 3 nu sunt convins inca (MEGA fun mafia), dar pacat ca acesta nou are multe buguri, in schimb am auzit ca are o poveste de nota 10. Mentionez ca jocurile le voi cumpara pe rand, o sa vand din ele si cumpar altele, ca nu pot altfel, de aceea prefer SP . cumpar doua, joc unul, il vand il joc pe celalat, cumpar altul si tot asa .

  8. #15948 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    asta pare a fi un charger super ok, mai ales la capitolul pus controlleru la incarcat


  9. #15949 SP
    Member cipvas's Avatar
    De unde? Vreau si eu..

  10. #15950 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    De unde? Vreau si eu..
    https://www.amazon.com/Energizer-Ext...015af4ee1168c7

    https://www.amazon.co.uk/Energizer-E...SIN=B01BE767ZO

    au si pentru Xbox (arata mai bine)

  11. #15951 SP
    Junior Member quovadis35's Avatar
    Buna ziua! Am gasit o oferta pe olx cu ps4 slim 1tb si 4 jocuri la 1099, cumparat de la emag cu factura si garantie. Omul zice ca unul din jocuri,fifa 2017 este pe hard,cumparat prin psn,intrebarea mea este, daca e cumparat prin contul lui,o sa poata juca baiatul meu de pe contul meu de psn ?
    In cazul in care nu se poate decat de pe contul lui,pot adauga inca un cont sa ma joc de pe doua conturi pe aceeasi consola?

  12. #15952 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Baiatul tau va putea juca de pe contul lui, doar daca cel care vinde consola o va vinde cu tot cu contul lui de pe care e cumparat jocul.

    Si asta inseamna ca trebuie sa iti dea contul cu tot cu email si parola, sau sa schimbe emailul din contul lui de PSN cu un email al tau, inainte sa iti dea consola.

    Poti face oricate conturi suplimentare pe consola, poti pastra contul vanzatorului, sa-i faci baiatului tau unul, si sa iti faci si tu unul si toate pot imparti jocuri intre ele, atata timp cat consola este setata in fiecare cont ca primary console.

  13. #15953 SP
    Junior Member quovadis35's Avatar
    Deci daca am inteles bine,pot avea doua conturi pe consola,unul al meu si unul al lui (de pe care sa ma joc cand vreau fifa 2017) daca setez pe fiecare cont primary console? A zis ca imi da contul ptr ca baiatul lui nu s-a jucat pe ea(de aceea a vandut-o) fiindca se joaca pe wii. Multumesc mult de raspuns . Eu am avut pana acum ps3 dar am simtit nevoia de un upgrade. Nu sunt mare gamer dar ma joc cu baiatul fifa,lego..etc.
    Inca o intrebare de incepator, sunt jocuri de ps3 pe care le am in contul meu de psn, pot fi jucate in ps4?

  14. #15954 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    In general nu vei putea juca jocurile deja cumparate pe ps3 pe ps4. Singura exceptie (si doar in jocurile cumparate de pe psn) sunt cele care erau deja mapped acolo ca fiind cross buy (PS3, PS4 si/sau PS Vita).

    Altminteri jocuri de ps3 se pot juca pe PS4 prin serviciul de gaming prin streaming PS Now.

  15. #15955 SP
    Junior Member quovadis35's Avatar
    Multumesc mult pentru lamuriri!

  16. #15956 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vad ca e Black Friday pe US Store. Vom avea si pe RO sau UK? Se știe ceva legat de asta?

  17. #15957 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mai are cineva vreun cod de reducere pe US or smth? Im 2 DOLLARS SHORT!!!

  18. #15958 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Mai are cineva vreun cod de reducere pe US or smth? Im 2 DOLLARS SHORT!!!
    Poti activa 2 day trial (Save Data Utility si incearca sa uploadezi ceva pe cloud). Eu asa am facut, si mai scade ceva din pret. Faza asta cu 2 day trial poti sa o repeti o data la cateva luni. Eu o fac deja a 3-a oara.

  19. #15959 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Este PSN în mentenanță?

    Trimis de pe al meu D2403 folosind Tapatalk

  20. #15960 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asta voiam sa întreb, e clar, a murit iar, vai de mama lor...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts