Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 809 of 903 FirstFirst ... 309 709 759 799 807 808 809 810 811 819 859 ... LastLast
Results 16,161 to 16,180 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16161 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă vreți să cumpărați ceva de pe PSN UK
    img_20170111_231159.jpg

  2. #16162 SP
    Member mircoid's Avatar
    Multumim de cod. Merge si pe PSN RO.

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  3. #16163 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Zice ca a fost folosit deja. Thx anyway


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #16164 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate l-a folosit deja un coleg, eu nu l-am folosit

  5. #16165 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar

    platinum

    Au adaugat noile casti in aplicatie
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  6. #16166 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Știe cineva ce-i cu eroarea ws-37397-9? Am un prieten in UK care de câteva zile tot eroarea asta o are si nu se poate conecta la PSN decât după multe restarturi de consola și router. A încercat diverse soluții de pe forumuri si nimic. Poate mai aveti voi vreo sugestie.

  7. #16167 SP
    Member blondutzu's Avatar
    conform spuselor lui Sony acel error code semnifica 2 lucruri:
    1. PSN is down
    2. Blocked IP

    Se intampla sa aiba IP static prietenul tau? Altfel ar trebui sa ii mearga dupa un restart de router, primind un IP nou.
    Sa incerce consola pe direct, fara router. Daca nici asa nu vrea, VPN.

    Din nefericire sunt o tona care se plang de problema la un search pe google, dar nici o solutie.

  8. #16168 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.playstationlifestyle.net/...arly-february/
    "Offering the chance to “get an advance look at some of the improvements and new features coming to PS4” in the next major system software update, Sony has announced that beta sign ups are live for PS4 update 4.50 (North America,*Europe).

    If chosen to participate, Sony will email you with a voucher code and further information on how to access the System Software Beta. In order to be eligible for the beta, you’ll need to be over 18 years old, have an internet connection, and have access to a Master Account. During the beta, you can roll back to the previous system software at any time."

  9. #16169 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Știe cineva ce-i cu eroarea ws-37397-9? Am un prieten in UK care de câteva zile tot eroarea asta o are si nu se poate conecta la PSN decât după multe restarturi de consola și router. A încercat diverse soluții de pe forumuri si nimic. Poate mai aveti voi vreo sugestie.
    Am avut și o problemă asemănătoare, am schimbat DNS, 8.8.8.8 Primary si 8.8.4.4 Secondary.

    Sent from my EVA-L09

  10. #16170 SP
    Junior Member alexcasio's Avatar
    Salut,
    Am si eu o consola PS4 de 2 luni, asadar sunt un incepator in asa ceva si nu prea ma pricep. Am si eu doua 'probleme' si doresc sa stiu daca este ok sau nu pentru a merge la garantie sa o schimb.

    1. Cand deschid consola, dar mai ales cand o inchid, se aude asa ca trosneste acel plastic pe ea cateva minute. Sper ca intelegeti, pocneste/trosneste dar nu in ea, eu aud ca si cum ar fi acel plastic de pe ea. Ideea este ca daca apas foarte usor pe ea cu degetul, la fel trosneste si etc. adica mi se pare fragila rau, daca o ridic sau etc., la fel, trosneste/pocneste, ca si cum nu ar fi 'turnata' bine.
    Eu am cautat scuze si m-am gandit ca ea fiind calda si o inchid, trosneste acel plastic pentru ca se raceste. Nu stiu daca este asa..

    2. Cand bag CD-ul in ea se aude un zgomot putin mai tare decat cred eu ca ar fi nomal. Dupa cateva secunde, totul revine la normal.


    Multumesc frumos.

  11. #16171 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Cand se incalzeste plasticul se dilata, cand se raceste se contracta, este normal sa faca zgomot. Este si cam fragil acel plastic. Este normal sa faca zgomot discul cand este introdus, acolo sunt parti mecanice in miscare cel il aseaza pe tambur, apoi il invarte cu viteza mai mare sa vada ce este cu el.

  12. #16172 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Buna ziua. Am nevoie de ajutor in rezolvarea unei probleme. Mi-am facut cont la PS4 cu o adresa de mail pe care nu stiu din ce motive, nu o mai pot accesa sub nici-o forma. Cum pot face sa schimb adresa de mail veche la PS4 cu noua adresa creata?
    Va multumesc.

    ---------- Post added 16-01-2017 at 15:56 ----------

    Am reusit. Multumesc.

    ---------- Post added 16-01-2017 at 15:58 ----------

    Am reusit. Multumesc.

  13. #16173 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    15977322_1599073110107998_5727519654542106306_n.jpg

  14. #16174 SP
    Member ovydik's Avatar
    Si eu care ziceam ca 40-50mbps pe wifi e limita psn-ului. Once cable,always cable
    img_0601.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #16175 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Stai liniștit, nu te "îmbata" cu un test. Asta e viteza doar la test. Cumpără un joc digital si zi-mi cu ce viteză îl "trage" constant.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk

  16. #16176 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am descărcat in ultima vreme cu 8-12 MB/s

  17. #16177 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Din pacate numerele afisate nu au de-a face si cu realitatea descarcarilor. De obicei in urma testelor obtin 50-60 Mbps, iar viteza reala de download e la 3-3,5 Mbps. Culmea, singura data cand mi-a aratat testul asta 9,5 Mbps am si downloadat cu 9 Mbps.

  18. #16178 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred ca ai viteza reala de 3 Mbps, poate 3 MB/s. Ar fi trist sa descarci cu o viteză atât de mică. Colegul care a făcut acel test ar trebui sa descarce cu vreo 33 de MB/s. Viteza aceea din test se împarte la 8.

  19. #16179 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Foloseste cineva un HDMI splitter pe ps4?
    Vreau sa trec de pe monitor pe tv si viceversa fara sa tot scot cablurile.

  20. #16180 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am folosit eu cateva la PS4 vanilla si a facut figuri cu toate. Imaginea flickere uneori, se pierde semnalul, etc. Am citit pe net ca multi au intampinat probleme similare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts