Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 825 of 903 FirstFirst ... 325 725 775 815 823 824 825 826 827 835 875 ... LastLast
Results 16,481 to 16,500 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16481 SP
    Banned asperas's Avatar
    vorba si un ie pt $ony de fomisti

  2. #16482 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ummmm..... What?

  3. #16483 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihai47 View Post
    Am o întrebare am observat la consola mea ps4 la rezoluție am 60hz dar tv-ul este un sharp lc26s325e și pe spate arata 50hz mă și am mai citit pe net ca din cauza ăsta poate sa ai câteva framerateuri când are multe de procesat este adevărat ar trebui un tv sau monitor pe 60hz ? Și dacă îi pun un ssd o sa răspundă și mai rapid jocurile ?
    Ai optiune in consola sa setezi la 50Hz, daca vrei neaparat... Poti sa pui SSD si vor merge ceva mai repede... dar ti-as recomanda sa faci asta pe un PS4 Pro daca tot vrei ceva mai rapid...

  4. #16484 SP
    Junior Member Mihai47's Avatar
    Unde găsesc Mai exact monky?

  5. #16485 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #16486 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Îl cumperi? 😱

  7. #16487 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Unul alb pro, pe cand? Bine ca au scos slim-ul pe alb....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #16488 SP
    Junior Member ovitzy's Avatar
    Buna!
    Recent am achizitionat si eu un PS4 pentru fiul meu...si am i-am facut lui subcont unde am bagat si PS plus Code...ideea e ca acum ii da cele 2 jocuri lunare pt varsta lui...cum pot modifica anul nasterii...sau cum pot anula acel cod plus ca sa ii fac alt cont ...plus ca vrea sa joace GTA 5 online si zice ca contul sony nu permite. va rog ajutati-ma...defapt salvati-ma...ms

  9. #16489 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Trecand peste faptul ca ai postat ca nuca in perete, nu mai poti face nimic, asa ramane, atat data nasterii cat si codul de plus introdus.

  10. #16490 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Plus ca, teoretic, n-ar trebui sa il lasi sa se joate GTA, mai ales daca este mai mic de varsta, gen sub 15 ani.

  11. #16491 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Va salut. Spuneti-mi va rog, la Homefront nu poti baga tinta? Adica trebuie apasat mereu L2 pentru a putea nimeri inamicul? Are cineva idee? Multumesc

  12. #16492 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by ovitzy View Post
    Buna!
    Recent am achizitionat si eu un PS4 pentru fiul meu...si am i-am facut lui subcont unde am bagat si PS plus Code...ideea e ca acum ii da cele 2 jocuri lunare pt varsta lui...cum pot modifica anul nasterii...sau cum pot anula acel cod plus ca sa ii fac alt cont ...plus ca vrea sa joace GTA 5 online si zice ca contul sony nu permite. va rog ajutati-ma...defapt salvati-ma...ms
    Citeste ce scrie acolo:
    https://www.playstation.com/en-au/ge...er-reaches-18/

  13. #16493 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    a folosit cineva aceste carduri? https://altex.ro/playstation-network...n-code-cont-ro ati avut probleme cu codul? pentru ca ma chinui de peste o luna sa dau precomanda la destiny 2 si NU vor astia de la sony sa-mi ia banii de pe card si dupa ce m-am enervat si zeci de telefoane la banca si la psn am aflat ca ei au o masura de securitate si blocheaza orice tranzactie mai mare de 250-300 de ron, chiar daca la banca limita e setata la 700. niste idioti. in fine, as vrea sa folosesc acele carduri valorice sa scap de durerea de cap

  14. #16494 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Incearca sa cumperi din consola nu din PC. Cel putin la mine asta a fost problema.

  15. #16495 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu merge. de pe nimic, contul meu cica e urmarit de ei ca am pus cateva carduri si ca am avut probleme la acceptarea lor si de acceea mi-au setat o limita de 250-300 de ron by default de catre ei si nimeni nu mi-o poate modifica de cat un supervisor de la Sony si ala mereu ma suna cand sunt la spital, de doua ori m-a sunat, si nu pot raspunde si nici sa sun inapoi . ultima cale sunt acele carduri, so sunt bune acele carduri, multumesc anticipat.

  16. #16496 SP
    Member legokid220's Avatar
    da, am folosit eu.. incarca walletul cu suma de pe card.
    Ce ma uimeste pe mine, faptul ca dai 100, primesti 100 ..destul de Fair (puteau sa adauge TVA sau alte magari cum se practica in romania)

  17. #16497 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am facut si asta chiar am facut tot ce s-a putut, am incercat cu sume mici, am incercat dupa vreo 72 de ore ca sa treaca soft banul, nu merge deloc. teoretic asta ar fi solutia, cu walletul, dar nu mai am chef sa mai sun si sa resetez limitele sa vad ce problema au aia de la sony, asa ca de ce sa ma complic cand exista cardurile si conversia e de 1:1, practic nu pierd nimic, decat un drum pana la altex. bun merge, multumesc. de atat aveam nevoie

  18. #16498 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Incearca in Auchan daca ai in apropiere. Cel de 250 este la 247,5 lei.
    Eu doar aceste carduri folosesc in ultimul timp.

  19. #16499 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pentru 2 lei nu merita e prea departe auchan de mine. voiam doar sa ma asigur ca merg, ca sunt pe contul de ro, de asta voiam sa intreb. multumesc!

  20. #16500 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Îl cumperi? ������
    Pai da de aia-mi si iau PS4 pt. tekken 7 <3 si asa impusc 2 iepuri dintr-un foc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts