Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 837 of 903 FirstFirst ... 337 737 787 827 835 836 837 838 839 847 887 ... LastLast
Results 16,721 to 16,740 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16721 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Utilitatea oamenilor care ii ajuta pe cei care pun intrebari la care deja s-a raspuns de zeci de ori, ba chiar sunt sticky, e relativa.

    Sent from my gold-plated LG G Flex 2 using Opera.

  2. #16722 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    ^hmmm... Nu-mi dau seama dacă l-ai jignit doar pe el sau si pe mine?

  3. #16723 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Utilitatea oamenilor care ii ajuta pe cei care pun intrebari la care deja s-a raspuns de zeci de ori, ba chiar sunt sticky, e relativa.

    Sent from my gold-plated LG G Flex 2 using Opera.
    Si daca iti era greu, nu trebuia sa mai tastezi. Ti ai consumat bateria la telefon degeaba. De aceea zic ca nu esti util. Pastreaza ironiile pentru cine vrei.
    Cauta ti un joc sa te destresezi. Sa nu ma mai etichetezi; pentru mine esti inutil.
    Hai pa.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  4. #16724 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    ^hmmm... Nu-mi dau seama dacă l-ai jignit doar pe el sau si pe mine?
    Nu am jignit pe nimeni, vorbeam doar deapre utilitatea / inutilitatea postului meu. Care, ironic, duce la raspunsul cautat.

  5. #16725 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Vreu sa cumpar 3 carduri PSN 100 Ron. Dar am vazut ca in descrierea produsului scrie asta:

    "Important ! Pentru utilizarea acestui card, contul de utilizator trebuie creat pe site-ul oficial PlayStation din Romania."

    La ce se refera ? Nu o sa mearga cardurile daca am facut contul pe https://account.sonyentertainmentnetwork.com ?

  6. #16726 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Se refera la faptul ca trebuie sa fie cont de Romania. Nu conteaza unde l-ai facut.

  7. #16727 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cand ti-ai facut contul PSN ai selectat o regiune (tara). Ca sa folosesti carduri romanesti acea regiune trebuie sa fie Romania.

  8. #16728 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ok. Mersi pentru raspunsuri.

  9. #16729 SP
    Junior Member AhileUnlimited's Avatar
    Salut. Daca eu cumpar FIFA de pe contul meu pe care am PS Plus pana in Iulie 2018 apoi ii dau contul unui prieten pentru al pune pe Primary si a descarca si el jocul, o sa putem juca amandoi in acelasi timp fifa online ? Dar daca el o sa cumpere PES si eu o sa pun contul lui pe Primary ( el nu are PS Plus ) o sa putem juca amandoi PES in acelasi timp ?

  10. #16730 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ FIFA veti putea juca cu siguranta in acelasi timp (sau orice joc cumparat pe contul tau cu PS Plus activ), dar daca el nu are Plus nu stiu ce sa zic despre PES. Eventual sa il cumparati tot pe contul tau, daca oricum aveti destula incredere pentru account sharing.

    E twisted rau chestia cu PES, mai bine faceti o noapte a gamerilor si terminati un single player bun impreuna. Zic.

  11. #16731 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @AhileUnlimited Da. merge. Contul tau cu PS+ are consola lui ca Primary si el poate juca de pe contul lui online, iar tu vei putea juca pe consola ta doar pe contul tau.
    In ceea ce priveste jocurile acestea se pot juca de celelalte conturi de pe consola Primary. Adica daca contul lui are consola ta Primary toti userii de pe consola vor putea juca jocurile achizitionate de acel cont.

    vezi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f11...4/#post1084424

  12. #16732 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  13. #16733 SP
    Member Kratos666's Avatar

  14. #16734 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Va salut. Am jucat acum cva timp Infamous Second Son, din greseala am rupt cd-ul . Acum l-am achizitionat iar, nu am sters salvarile din consola. Intrebarea mea este: cum pot face sa joc de unde am ramas, deoarece cand am intrat in joc m-a dat de la inceput. Multumesc anticipat.

  15. #16735 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    salut. ai verificat daca salvarile mai sunt pe consola? jocul are acelsi cod / e aceeasi zona ?

  16. #16736 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Salvarile sunt pe consola, dar nu stiu daca jocul are acelasi cod. La asta nu m-am uitat, probabil ca nu . Asta e, o sa-l reiau de la inceput, bine ca nu am jucat f mult din el . Multumesc ptr raspuns

  17. #16737 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cu placere. desi PSul ruleaza jocuri din orice regiune, salvarile nu sunt compatibile (nu inteleg de ce)

  18. #16738 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Da, e ciudat...ma asteptam sa mearga

  19. #16739 SP
    Junior Member twist3r's Avatar
    salut. am si eu o intrebare de incepator in ale PS.
    Am de curand o consola PS, si la sfaturile unor prieteni am facut contul pe UK. Am si facut un abonament de 1an de PS plus.
    As vrea totusi sa trec contul pe Romania. E posibil ? Ce anume trebuie sa fac ?
    Daca il trec pe Romania, pierd abonamentul de 1an din care mai am ...11 luni sau e ok?
    Multumesc pentru informatii

  20. #16740 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Contul de UK il activezi ca Primary. Iti faci cont pe RO si te joci de pe el, avand chiar PS+ de la cel UK.
    In caz ca ai trofee pe UK, sa stii ca nu se pot transfera pe RO.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts