Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 847 of 903 FirstFirst ... 347 747 797 837 845 846 847 848 849 857 897 ... LastLast
Results 16,921 to 16,940 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16921 SP
    Member PumaS's Avatar
    Sony Baneasa


    Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk Pro

  2. #16922 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    stiti in Bucuresti vreun magazin unde pot testa PS VR?
    Emag Titan

  3. #16923 SP
    Junior Member bnrt's Avatar
    Buna ziua! As dori si e sa stiu daca se pot folosi cheaturi cum ar fi infinite health, unlimited ammo, all weapons....pentru jocurile de pe un playstation 4 pro si daca da cum fac acest lucru. Multumesc!

  4. #16924 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu se poate din cate știu eu.

  5. #16925 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Wow, DLH circa 2002.

  6. #16926 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sunt cateva jocuri care accepta, cum ar fi GTA V, dar iti taie accesul la trofee in sesiunea respectiva de jucat. Si niciunul care accepta cheaturi, nu le accepta in multiplayer.
    Nu e ca pe PC sa folosesti un tool pentru cheaturi.
    Credeam ca lumea nu mai foloseste asa ceva in ziua de azi.

  7. #16927 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Am o problema pe care nu am mai intalnit-o pana acum. Am 36 de lire in wallet-ul din contul de UK si vreau sa cumpar ceva ce costa 36,60 . Pot plati cei 0.6 cu carte de debit ("credit") sau imi va "rotunji" la 5 lire ?

  8. #16928 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita abonamentul ps plus ? Intreb fiindca nu am prieteni sa joc jocurile multiplayer iar jocurile lunare nu ma intereseaza jocuri temporare si dupa cand mi se termina abonamentul sa nu le mai pot juca.

  9. #16929 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai doar cu prietenii poti juca mp?

    Daca nu joci mp deloc si nici jocurile nu te interesează ti-ai cam răspuns singur la întrebare. Da' e păcat sa nu joci mp doar pt ca nu ai prieteni care joaca. Jucând iti faci si prieteni. Sunt atâtea jocuri care au multiplayer bun. Eu de obicei joc singur multiplayer si ma distrez si asa, când joc cu prietenii mai mult vorbim decat jucam

  10. #16930 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Pai doar cu prietenii poti juca mp?

    Daca nu joci mp deloc si nici jocurile nu te interesează ti-ai cam răspuns singur la întrebare. Da' e păcat sa nu joci mp doar pt ca nu ai prieteni care joaca. Jucând iti faci si prieteni. Sunt atâtea jocuri care au multiplayer bun. Eu de obicei joc singur multiplayer si ma distrez si asa, când joc cu prietenii mai mult vorbim decat jucam
    Eu cand mi-am cumparat abonamentul pentru xbox a fost cam aiurea fiindca numai anumite jocuri gaseam playeri : star wars battlefront si the divizion , deci intelegi de ce intreb ? Si referitor la replica : jucand iti faci si prieteni '' , e frumos de zis dar din prieteni care mi-am facut pe the divizion cand ii cautam sa ma ajute putin cu misiunile mereu erau mereu in dark zone sau uni se-au cumparat alte jocuri.
    Am observat in multe jocuri online e foarte greu sa o iei de la zero si majoritatea sa iti dea cu sutul fiindca esti incepator

  11. #16931 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Eu cand mi-am cumparat abonamentul pentru xbox a fost cam aiurea fiindca numai anumite jocuri gaseam playeri : star wars battlefront si the divizion , deci intelegi de ce intreb ? Si referitor la replica : jucand iti faci si prieteni '' , e frumos de zis dar din prieteni care mi-am facut pe the divizion cand ii cautam sa ma ajute putin cu misiunile mereu erau mereu in dark zone sau uni se-au cumparat alte jocuri.
    Am observat in multe jocuri online e foarte greu sa o iei de la zero si majoritatea sa iti dea cu sutul fiindca esti incepator
    Felul în care ai scris postul mă face șă cred că ar fi mai potrivit pentru tine ca timpul dedicat jocurilor să-l folosești pentru a mai deschide o carte...

    Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk

  12. #16932 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Există thread pentru acest joc ?



    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  13. #16933 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    E site de gaming, nu de gramatica. Deci in mare parte in afara de a fi off topic si a da in cap la un om care cere o parere...multe nu prea ai facut. Ma rog, sunt fel convins ca acum ca ai intervenit tu, viata lui e schimbata radical.

    In alta ordine de idei ca sa fiu on topic si sa nu creez un cerc vicios: da, se merita, cel putin din punctu meu de vedere.

    Eu de exemplu nu sunt fan sa intru in jocuri multiplayer pentru ca imi fac nervi, trag colegii de munca de mine sa jucam Borderlands etc...dar nu stau bine cu nervii la capitolu jocuri si prefer sa evit. Dar se merita banii pentru jocurile gratis care le ofera, mai ales ca am PS3 + Vita si PS4 iar cloud saves ma ajuta cand joc de la munca in pauza (aici nu stiu daca se aplica si la tine).

  14. #16934 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    @SYZYGY nu sunt de acord cu tine, faptul ca suntem pe un forum de jocuri, asta nu inseamna ca trebuie sa ne batem joc de limba romana. Pe mine ma deranjeaza lucrul asta, probabil unul dintre motivele pentru care evit retelele de socializare unde te iei cu mainile de par cand vezi atatia agramati pe metru patrat.

    Personal, imi place ca atunci cand “rasfoiesc” un forum, sa am parte de discutii inteligibile, nu de chestii care sa-mi zgarie retina.

    Asta cu “e site de gaming” asa ca hai sa fim toti pui de Gutza, chiar suna aiurea.

    ...stiu, o sa spui ca am si o alta optiune, sa nu mai accesez site-ul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #16935 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    In fine , mersi de raspuns SYZYGY
    O sa ma abtin sa mai intreb ceva

  16. #16936 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    In fine , mersi de raspuns SYZYGY
    O sa ma abtin sa mai intreb ceva
    Ai inteles gresit, tonul colegului a fost putin mai dur. Ideea este sa postam cat mai “citet”, in felul asta putem fi mai usor intelesi, nu frustram unii cititori samd.

    Nu vad sensul la “imi iau jucariile si plec”, nu asta-i rezolvarea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #16937 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Subscriu si eu la treaba cu limba romana. I-am mai atras si eu atentia de cateva ori, dar na, nu se poate invata de pe o zi pe alta. Si la noi a durat cativa ani sa scriem inteligibil
    In alta ordine de idei, eu am PS Plus de cand am luat PS4, ianuarie 2014. Multiplayer joc extraordinar de rar. L-am luat mai mult incantat de jocurile gratis.
    In ultima vreme ma tot gandeam sa nu il mai reinnoiesc, avand in vedere ca mai tot ce dau la Plus gratis ori am cumparat ori nu imi place. Asta pana cand mi-a picat HDD de pe consola si daca nu aveam PS Plus erau adio toate salvarile.
    Dintr-un clip de pe youtube am inteles ca cei de la MS iti dau spatiu nelimitat in cloud pentru salvari, chiar daca nu ai Gold, deci kudos lor. Din pacate la PS trebuie si Plus si ai doar 10 Gb.

  18. #16938 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Una e sa ii atragi atentia si una e sa ii sari in cap ca mai bine invata limba romana decat sa consume timp in jocuri. In alta ordine de idei..e mai usor sa arunci cu noroi decat sa ajuti un om...ca deh, asa e latura umana.

  19. #16939 SP
    Junior Member bnrt's Avatar
    Buna ziua! Am achizitionat o consola ps4 pro si sunt nou in acest univers.Ce se intampla daca o conectez la televizor cu un cablu hdmi-display port?

  20. #16940 SP
    Member Hider141's Avatar
    N-ar trebui sa fie vreo problema. Ambele sunt porturi digitale.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts