Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 854 of 903 FirstFirst ... 354 754 804 844 852 853 854 855 856 864 ... LastLast
Results 17,061 to 17,080 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17061 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cine te intreaba? Consola sau TV-ul? Poate ar trebui sa dai mai multe detalii. Nu vad de ce te-ar intreba TV-ul sau consola ce mod sa alegi.
    In caz ca ai Pro, poate te intreaba jocurile pt Pro ce mod sa alegi, gen grafica mai buna sau fps mai mare.

  2. #17062 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Da scuze nu m-am exprimat bine aici , la consola ma refer .
    Exemplu : La nioh ma punea sa aleg intre 3 moduri gen.

  3. #17063 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai na, fii si tu mai explicit. Fiecare joc cu imbunatatiri pentru Pro are diverse implementari si nume pentru ele in meniu. Cel mai bine este sa te te uiti pe youtube sau sa cauti pe google sa vezi ce inseamna fiecare mod si sa alegi, dupa cum vrei. De obicei ai de ales intre 4k/1080p+Grafica mai buna/1080p cu FPS mai mare.
    Daca, totusi, iti e lene sa cauti pe net, intreaba si tu pe topicul dedicat jocului respectiv.

  4. #17064 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Pai na, fii si tu mai explicit. Fiecare joc cu imbunatatiri pentru Pro are diverse implementari si nume pentru ele in meniu. Cel mai bine este sa te te uiti pe youtube sau sa cauti pe google sa vezi ce inseamna fiecare mod si sa alegi, dupa cum vrei. De obicei ai de ales intre 4k/1080p+Grafica mai buna/1080p cu FPS mai mare.
    Daca, totusi, iti e lene sa cauti pe net, intreaba si tu pe topicul dedicat jocului respectiv.
    Nu imi e lene dar topicul cu jocul nioh nu mai raspunde nimeni

  5. #17065 SP
    Member swenkyk9's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Care ati mai comandat de pe shopto, îmi spuneti și mie cum ați reușit sa comandați cu site-ul lor infect? Nu merg butoanele de buy with credit card sau paypal, nu merge sa ma loghez cu contul proaspăt creat. Nu merge nimic.

    Edit: Se pare ca cer ca primele doua comenzi sa fie făcute pe adresa cardului de debit. Deci adio celor care stau in chirie și vor sa primească coletul prin post restant. Nu am văzut pe niciun site o cretinatate mai mare ca asta.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #17066 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Well well well, PS4 s-a modat... Nu intram in discutii din astea dar ca idee, e un moment important in viata consolei.

  7. #17067 SP
    Member musat's Avatar
    Sa modat? Ok si ce daca? Poate o sa functioneze pentru jocurile single player pentru ca pe MP nu o sa functioneze. Din acelasi motiv pentru care nu poti sa te joci NICI un joc piratat pe un server oficial.

  8. #17068 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Nu conteaza mare lucru ca s-a modat. Oricum pe firmware-ul cu pricina nu sunt prea multe console. Acusi iese firmware 5.50 si va include "further stability fixes & system improvements" . Si PS3 a mai trait bine mersi dupa ce s-a modat.

    Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

  9. #17069 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Interesant e ca pe consola modata se pot emula TOATE jocurile de PS2, nu doar cele de pe store. Nu zicea tocmai Sony la un moment dat ca nu se poate obtine backwards compatibility complet?

  10. #17070 SP
    Senior Member mark's Avatar
    N-a zis nimeni ca nu va trai in continuare PS4, nu va mai dati asa tare cu presupusu. Baiu, pentru Sony, e ca acum or sa iasa niste chestii de sub pres care n-or sa-i faca bine japonezilor. Una din ele a si expus-o Espiritus mai sus.

  11. #17071 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Well well well, PS4 s-a modat... Nu intram in discutii din astea dar ca idee, e un moment important in viata consolei.
    mai demult. dar numai anumite versiuni. plus ca e si save resigner iesit demult pentru ps 4

  12. #17072 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ...prin 2016 au reusit niste baieti sa ruleze linux pe ps4.

  13. #17073 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by swenkyk9 View Post
    Care ati mai comandat de pe shopto, îmi spuneti și mie cum ați reușit sa comandați cu site-ul lor infect? Nu merg butoanele de buy with credit card sau paypal, nu merge sa ma loghez cu contul proaspăt creat. Nu merge nimic.

    Edit: Se pare ca cer ca primele doua comenzi sa fie făcute pe adresa cardului de debit. Deci adio celor care stau in chirie și vor sa primească coletul prin post restant. Nu am văzut pe niciun site o cretinatate mai mare ca asta.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Încearcă cu plata prin PayPal și îți setezi acolo adresa de livrare. Eu nu am avut probleme și numai de la ei cumpăr și nu ar fi o idee rea că atunci când te muți sa îți schimbi și adresa din sistem.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  14. #17074 SP
    Member felixanu's Avatar
    Doua coduri de beta 5.50, cine vrea sa încerce.
    Attached Images Attached Images screenshot_20180220-215021.png

  15. #17075 SP
    Member Otman's Avatar
    Au trecut cativa ani de la Driveclub......cred ca am nevoie de un nou racer


  16. #17076 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    De ce unul nou, cand putem avea unul vechi? Pare foarte fain si ONRUSH. Chiar ducem lipsa de 100% Arcade Racing pe generatia asta.


  17. #17077 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu vad diferente semnificative intre varianta initiala Burnout si asta. "The way it was meant to be played". OK, EA.

    Pentru nostalgie, e bun, dar nimic mai mult.

  18. #17078 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai ce diferente sa fie? Sunt diferente de aspect/grafica, doar e remastered si pare unul facut destul de ok.
    Eu spun ca e bine-venit, mai ales pentru cine nu l-a jucat la vremea lui, inclusiv eu.

  19. #17079 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pai despre grafica vorbesc, normal. Masinile par mate si fara detalii de finete si asfaltul nu mai zic. De aici si faptul ca nu sunt mari diferente. Nu este asa de eye candy precum te-ai astepta in 2018, chiar si pentru un Remastered.

    Lansarea acestui joc oricum atrage mai mult clientii care au jucat varianta veche si au chef de niste amuzament ca pe vremuri.

  20. #17080 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu cred ca ai vazut bine. Da, nu este la nivelul Shadow of the Colossus, dar sa zici ca nu sunt mari diferente... Pana la urma este un Remastered, nu Remake, sa avem pretentia la grafica Current Gen, dar nici foarte departe nu este.
    Ai in clipul de mai jos cateva mici comparatii intre Old Burnout si Remastered. Cred ca vei observa mai bine diferenta.

    https://youtu.be/TJW05wHywVc?t=224

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 854 of 903 FirstFirst ... 354 754 804 844 852 853 854 855 856 864 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts