Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 884 of 903 FirstFirst ... 384 784 834 874 882 883 884 885 886 894 ... LastLast
Results 17,661 to 17,680 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17661 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Haideti sa nu deviem de la subiect. Nu are rost un versus, iar stirea era despre cat de mult a vandut PS4 (presupun ca sunt toate adunate, Vanilla, Slim si Pro), ceea ce este cu adevarat o realizare.

    Sa nu uitam ca noi, gamerii, inca suntem vazuti cumva "pariah" si cand vorbim despre jocuri, cel putin intr-un anumite colectiv (gen la munca) suntem vazuti ca niste copii mici care toata ziua stau si se joaca "jocuri pe calculator". Iar asta spune multe despre cat de multi oameni aleg sa-si petreaca timpul liber facand ceva ce le place
    Fiecare are pasiunile lui.Dar n-am sa inteleg niciodata de ce le-o place unora sa arunce cu rahat in consola X sa Y.Daca esti fan PS, nu trebuie sa incepi sa insiri mii si mii de motive cum ca Xbox e "slab" (nu stiu ce inseamna mai exact acest "slab")

  2. #17662 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    PS4-le meu mi-a dat blue light of death. Am incercat fix-urile cu aplicat presiune pe placa de baza (adaugat saibe n stuff la suruburile placutei aleia, etc.) si n-a mers nimic. Depanero mi-a spus ca n-are ce sa-i faca si sa incerc la Just IT, Just IT mi-au spus ca stiu care-i problema dar nu au piesa de schimb sa inlocuiasca deci nici eu n-ai ce sa-i faca.

    So, s-a mai confruntat cineva cu problema asta? Exista oameni sau modalitati care sa ma ajute sa-mi repar consola? Mai e un an pana la PS5 deci n-as da banii pe una noua/SH, dar apar niste jocuri pe care vreau neaparat sa le incerc.

  3. #17663 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ia-ți un PS4 acum de BF, am înțeles că o să aibă pret bun. Îl vinzi apoi anul viitor un pic mai ieftin și aia e. O să-l dai imediat, mai ales că o să aibă și garanție cel puțin 12 luni, in acel moment.

  4. #17664 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu stiu cata lume l-ar mai lua asa aproape de PS5. O sa ma uit dupa preturi bune, dar mai mult de 600 n-as da. Deja am imprumutat de la un prieten sa joc DS, nu mai vreau decat TLOU2 si Ghost of Tsushima sa le joc anul asta, ma gandesc ca pot sa imprumut/inchiriez si atunci si am terminat. But still, as prefera sa-l repar pe asta

  5. #17665 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Nu stiu cata lume l-ar mai lua asa aproape de PS5.
    Sunt mulți care cumpără. Așa credeam și eu cu PS3 când s-a lansat PS4.

  6. #17666 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai n-ar fi decat TLoU pana la PS5. Ghost o sa apara odata cu PS5, din ce se aude, chiar daca va fi cross gen. Eu nici TLoU2 nu cred ca mai joc pe ps4, cred ca le joc pe aman2 pe PS5. Sigur va fi diferenta maricica.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  7. #17667 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Așa ziceam și eu, dar nu o sa am răbdare 6-7 luni. TloU 2 este cel mai așteptat joc pt mine, anul viitor. Cyberpunk cred că o sa aștept să-l joc pe generația următoare.

  8. #17668 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Nu stiu cata lume l-ar mai lua asa aproape de PS5. O sa ma uit dupa preturi bune, dar mai mult de 600 n-as da. Deja am imprumutat de la un prieten sa joc DS, nu mai vreau decat TLOU2 si Ghost of Tsushima sa le joc anul asta, ma gandesc ca pot sa imprumut/inchiriez si atunci si am terminat. But still, as prefera sa-l repar pe asta
    Ai fi surprins câți oameni o să își cumpere ps4 cu toate că ps5 e din ce în ce mai aproape de apariție. Sunt oameni care nu îs cu gamingul dar dacă au ocazia se pun la un joc și nu îi interesează cât de veche e. Pt. ei tot un joc e și ăla. Să nu mai spunem de părinți care își cumpără copiilor ps3 că ps4 e prea scump și ce știe copilul diferența între ps3 și ps4 dacă are același joc pe ea ? Vb. aici de cele care apar pe ambele pe la sf. generației.

  9. #17669 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Again, nu stiu cat sens are sa-mi cumpar PS4 doar pentru un joc, maxim doua. Scopul e sa il repar pe asta. Nu ma intereseaza altceva

  10. #17670 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Nu stiu cata lume l-ar mai lua asa aproape de PS5. O sa ma uit dupa preturi bune, dar mai mult de 600 n-as da. Deja am imprumutat de la un prieten sa joc DS, nu mai vreau decat TLOU2 si Ghost of Tsushima sa le joc anul asta, ma gandesc ca pot sa imprumut/inchiriez si atunci si am terminat. But still, as prefera sa-l repar pe asta
    Eu am luat din nou un Pro acu 2 luni aproximativ Oricum, parca tie ti-a dat crash cand urma sa cumperi Death Stranding, bine ca nu ai apucat sa il cumperi si dupa sa stai cu Ps-ul ce nu merge ca atunci era mai nasoala treaba

  11. #17671 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Intreb din nou : ce pot sa-i fac controllerului ? Parca nu-mi vine sa-l desfac .....

  12. #17672 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Doar l-am desfăcut și ca prin minune analogul stâng funcționează normal.
    Poți să încerci să-l desfaci și să te uiti la stick-uri.

  13. #17673 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    L-am desfacut si am descoperit ca amandoua stick-urile erau in partea din interior.Alt controller, alti bani.....
    Thanks, $ony

  14. #17674 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai cu ce a gresit Sony. Controllerele sunt consumabile. Eu n-am "reusit" sa stric sau sa "consum" vreunu ever, pe vreo consola, dar majoritatea prietenilor au schimbat cateva bucati pe toate consolele avute pana acum.

  15. #17675 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Depinde de cum are fiecare grija de ele sau cum le "forjeaza". Eu am vreo 2 controllere v1 si 3 v2, niciunul nu are vreo problema. Nu am tras de ele, nu am dat cu ele de pamant. Le-am pus doar acele gripuri pentru ca acele cauciucuri chiar erau de cea mai proasta calitate.

    Niciodata nu am inteles cum la unii nu rezista. Am mai trecut si pe la sali de PS4 si erau sub orice critica manetele, zici ca s-au jucat niste hiene cu ele. Stiu ca la unii e problema mare la FIFA si cand pierd mai dau cu ele de toti peretii, dar mi se pare stupid. Nu are nicio vina controllerul. Mai bine dai cu pumnul intr-un perete solid

  16. #17676 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Pai tocmai asta e ca am grija de controllere.....
    O fi fost vreun lot cu defect din fabrica, probabil.

  17. #17677 SP
    Member clax_117's Avatar
    Salut . Daca activez Playstation Plus 14 Days Trial pe un cont si cumpar un joc cu discount pentru membrii ps plus, in momentul in care imi va expira subscriptia de 14 zile voi mai putea accesa jocul respectiv?

  18. #17678 SP
    Manager paul's Avatar
    Din moment ce l-ai achiitionat, da, e al tau si il poti accesa cand vrei.

  19. #17679 SP
    Member clax_117's Avatar
    Multumesc frumos pt raspunsul rapid

  20. #17680 SP
    Member paulone's Avatar
    La PS4 Pro merge pus un SSD extern dupa ce umplu hdd-ul intern cu jocuri?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 884 of 903 FirstFirst ... 384 784 834 874 882 883 884 885 886 894 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts